kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 17:20

cześc dziewczyny! ale sie dzieje :ico_olaboga: u nas żołoba narodowa, u was powodzie :ico_placzek: naprawde świat oszalał :ico_noniewiem:
Kasiuniu trzymam mocno kciuki za poprawe pogody, bo sami strażacy nie uporają sie z taką ilością wody, słońce tez potrzebne :ico_noniewiem: dobrez, ze wasza dzielnica na wzgorzu. a wyjazdu na lotnisko nie ryzykujcie w taką pogode.

Ilonuś monitoruj tam co u Kasi. widzisz jakie te nasze koleżanki są? widocznie żadna nie ma opony, bo nie wie, że to takie cuo wiszące wokół pępka, elastyczne jak guma-można schować w spodnie albo a w majtki :ico_oczko:
Gosia koniecznie wklej zdjęcia Tomka!!! Lenka też dostała fioła na punkcie wody, basenik poszedł w odstawke i teraz tylko natura i pisaek pod tyłkime ją interesują :ico_oczko:
Emilka wyglądałaś przepięknie na chrzcinach :ico_brawa_01: i ja tez cie nie poznałam, bardzo ładnie wyglądasz w tej nowej fryzurce :ico_oczko:
fela pisze:my i tak tej wody nie pijemy tylko na mineralnej ciagniemy
cały czas tylko mineralka? gotujesz też? ale będe miała zdrowego zięcia :-D
Jaśnie Pani a co u was? wracacie na bank do UK? nieeeeeeeeeeeeee :ico_placzek: buziaki dla Lusi :ico_dziecko: :ico_oczko:

a ja jakies dwa tygodnie temu zmieniłam okulary, i dzis przy wycieraniu tak jakby szkło na górze mi zaczęło odstawać, ponieważ, jak na skarpete :-D , to wydałam na oprawki majątek, zaniosłam je do pracy do optyka, żeby mi naprawił i co??? pękły mu :ico_zly: musze czekac do piątku na nowe, a w tych starych już ledwo widze :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 lip 2007, 17:28

widzialam te fotki z kasikamiasta :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: o matko,ja nie wiedzialam,ze to ,az tak zalalo :ico_placzek: :ico_olaboga:
bylam dzis z malym na spacerze,gosia mialas racje,oliverbyl aniolem jakies 2-3tyg,a teraz pokazuje swoj charakterek :ico_haha_01: nie raz nie moge nawet zjesc spokojnie :-D wlasnie zasnal,ale juz sie przebudza... :ico_olaboga: to juz sobie popisalam ....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lip 2007, 19:03

hej dziewczyny!!!!
ale Wy szybko piszecie albo ja tak olno wchodze lub rzadko na kompa :)
Madziorka no własnie 200 gr to duzo :ico_szoking:
dziekujemy w imieniu Frania za komplementy :ico_brawa_01:
a ja dzis zaregistrowac małego byłam ( akt urodenia) i czytałam go 100 razy nie widzialam bledu, a mój wystarczy ze spojrzał i widzial ze moje nazwisko zle wpisane :ico_szoking: ale ja Tepa jestem jak kołek :ico_puknij: wiec jutro jeszcze raz musimy jechac :ico_olaboga:
Kasik współczuje ci tej ulewy :ico_szoking:
Ilonka ale Ty laska jestes :ico_brawa_01:
Kasia fajne fotosy
Emilka no nareszcie zjecia :ico_brawa_01: superowe :ico_brawa_01:
a u nas dzis upał wiec piore jak glupia bo wiecie jakie tu klimaty są szkoda słów
Jasnie Pani czekam az mi sie Franio " ureguluje" to czesciej bede tu zaglądac
a ja wczoraj :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
5 godzin z małym spałam :ico_szoking: pierwszy raz tak dlugo :ico_szoking:
a jak sie obudziłam to cyce jak donice :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
pozdrawiam i lece bo mlekoholik woła

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 19:36

lucy23, ja też wszytskim mówiłam, że przy lence mogę wszytsko zrobić, odpoczywam i w ogóle...a potem minęły magiczne 3 tygodnie i wszyszła z niej mała cholera :-D
Martusia, dobrze, ze J zauważył, bo takie pomyłki później trudno wyprostować...a Tobie pewnie cyc zasłaniał tekst przy czytaniu i dlatego ty nie widziałaś błedu :-D
czego jak czego, ale piersi to ja wam, karmiące matki, zazdroszcze :ico_haha_01: bo u mnie to z tym lipa, nonono mi urosła, a cyc nie! :ico_puknij: :ico_oczko:

kuba sie męczy i zakłada drzwi od pawlacza, bo dotarły dopiero w zeszłym tygodniu. a potem bierzemy sie za malowanie takich wzorów na ścianie, jak nam szybko pójdzie to wkleje zdjęcia.
mój brat wyszykował sobie góre po nas i mówie wam, mam cos takiego, ze pójde do kogoś i zaraz zazdroszcze, juz mi sie u mnie nie podoba i takie tam :ico_puknij: nie wiem skąd to sie bierze :ico_noniewiem:
jednak zdjęłam te stare okulary, bo mi nie dobrze sie robi jak w nich chodze, takie zawroty głowy mam :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 23 lip 2007, 19:55 przez kaasiaa79, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 lip 2007, 19:48

no wlasnie kasia ,cholera z niego wyszla :ico_haha_01: :ico_haha_01: i tylko na lapach by chcial spac :ico_haha_01: marta a jak u ciebie?maly spokojny?? :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-23, 19:49 ]
kasiaa nie nos tych okularow :ico_nienie:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 19:58

lucy23 pisze:nie nos tych okularow

juz je zdjęłam i schowałam na czarną godzinę, bo takie mnie mdłości brały, nie lubie takiego uczucia :ico_noniewiem: w ogóle to musze sobie zmierzyc ciśnienie w oku, bo za często mnie bolą.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lip 2007, 20:50

kaasiaa79 pisze:a Tobie pewnie cyc zasłaniał tekst przy czytaniu i dlatego ty nie widziałaś błedu
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Lucy to zalezy od dnia, nie narzekam, tylko cały czs przy cycku :ico_olaboga:
a jak Twój ?????? tez cały czas dyda??????????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 lip 2007, 21:04

kasia no cos ty mineralka tylko do picia a gotuje na kranowie :ico_oczko: :ico_haha_01:
wklejaj co tam z kuba zdzialaliscie na scianach...pochwal sie jaki masz talent tworczy :ico_oczko:
a czemu ci od tych okularow niedobrze sie robi?????chyba od mocnych tak sie moze zrobic ale od slabszych......ja tez jestem slepa jak kret i mam kurza slepote.... :ico_haha_01: a ty jaka masz wade????
przy wyrobieniu nowych okularow powinni ci zrobic badanie cisnienia w oku,a zreszta chyba przy kazdej wizycie u okulisty robia :ico_noniewiem:

kaasiaa79 pisze:a Tobie pewnie cyc zasłaniał tekst przy czytaniu i dlatego ty nie widziałaś błedu


dobre to :-D :-D
ja tez wam karmiace mamuski zazdroszcze piersiawek :ico_haha_01:

o jeny koncze bo pawel mnie wku..... robi banki dla konrada tylko ze ten plyn leje mu sie po rekach i juz plywac mozna w pokoju......a potem podloga bedzie sie kleic...i kto ja bedzie zmywac ciekawe..... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lip 2007, 22:16

fela pisze:o jeny koncze bo pawel mnie wku..... robi banki dla konrada tylko ze ten plyn leje mu sie po rekach i juz plywac mozna w pokoju......a potem podloga bedzie sie kleic...i kto ja bedzie zmywac ciekawe.....
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Fela dobre :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 lip 2007, 22:54

marta moj nawet spoko,ale jakis upierdliwy sie zrobil :ico_haha_01: :ico_haha_01:a cycusia to bardzo lubi :-D jak mam go na rekach,to jest grzeczny,ale wsadz go do lozeczka :ico_nienie: :ico_haha_01: wla :ico_haha_01: snie jestem glodna i nie wiem jak mam sobie zrobic,zeby mnie koncert ominal.... :ico_haha_01: fela dobre z tymi bankami :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość