Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 cze 2009, 22:38

jetsem ale dziewczyny gdzie mam wkleić te fotki ,bo nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-27, 22:38 ]
a w podpisie mieści mi sie tylko ta jedna
i nie wiem gdzie mogę wkleić dodatkowe zdjęcia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-27, 22:42 ]
a Wiola tak mój mąż przylatuje już w sobotę ,wkońcu ale udusze go chyba ze szczęścia!!!!! :-D :-D :-D
i 18lipca tu bierzemy kościelny ,chrzcimy małego i fru fruuuu ,i już nie będę sama :ico_brawa_01: 28 lipca wylatujemy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2009, 22:43

Agusia1982, wklej link w posta normalnie tak jak piszesz i wyslij

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 cze 2009, 22:44

Hej laski,
I ja sie melduje.Dzis dzionek bardzo mile spedzony.
Rano zakupy z dzieciakami bo m spal po nocce,potem silownia :ico_sorki: :ico_sorki:,,a po obiadku poszlismy z dziecmi do centrum,bylo mnostwo atrakcji dla dzeici :ico_oczko:
Marta---Koraliczki maja pomoc przy zabkowaniu.Nie sa ozdoba :ico_nienie:

Naprawde Igusia zjadla pajaka??? :ico_szoking: :ico_szoking: Choc tlusty byl?? :-D Chyba sie juz przetrawil.

wiola--LAcze sie z toba,,moj M tez na nocce :ico_noniewiem:
Agusia--pochwal sie kiecka:-)
Bea--witaj w naszym gronie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Szkoda ze Miszka sie nie odzywa.

Kobitki nie zapomnijcie o glosikach prosze.DZiekujemy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 cze 2009, 22:49

aaaa to już wklejam

Obrazek
Obrazek

właśnie o taką sukienkę mi chodziło skromną i nie rzucającą się w oczy,bo mi jednak już nie wypada paradować w białej a w tej dobrze będę się czuła :-D :ico_brawa_01: musze ją tylko odprasować bo mi sie pogniotła w torbie ,jest oczywiście używana wynalazłam na allegro i za nie duże pieniądze bo prawie za darmo!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D i bardzo mi się spodobała :ico_brawa_01: jestem zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-27, 22:53 ]
sarenka głosik oddany :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2009, 22:58

Agusia1982, :ico_brawa_01: bardzo ladna sukienka :ico_brawa_01: elegancka :ico_brawa_01: bardzo stosowna do okazji :-D :ico_brawa_01:
juz sie nie moge doiczekac fotek z tego wielkiego wydarzenia :-D

sarenka, mi by sie tez takie koraliki przydaly-a myslisz ze dzialaja ???
no i jestem w szoku ze sobie ich nie sciaga bo Iga by je zaraz zdarla :ico_olaboga:
co do pajaka to nie byl duzy wiec jakos to przezylam :ico_sorki: bo jakis taki tusty to by ja mogl ugryzc w buzke :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-06-27, 22:58 ]
sarenka głosik oddany
ja tez juz zaglosowalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 cze 2009, 23:34

dobranoc idę lulu,flaszka właśnie wypita-mleka!!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 cze 2009, 23:41

Agusia--kiecka bardzo ladna,skromna,,ale jednoczesnie szykowna:-)
MYsle ze pochwalisz sie fotkami slubnymi??

Marta--JA tez zawsze sie zastanawiam czy to cos pomaga,ale duzo ludzi mnie przekonuje,mowiac ze owszem.Wogole tu duzo maluszkow nosi te bursztynki.Nie sa tez tanie wiec wydaje mi sie ze jakas funkcje pelnia :ico_noniewiem:
Kiedys bursztyny nosilo sie przy bolach glowy,wiec i teraz powinny koic bol :ico_noniewiem: :-)
Eryczek czasem sie nimi interesuje,ale raczej sie przyzwyczail do nich i to juz przezytek,wiec nie maja u niego brania :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bardziej balam sie o starszego synka,ze moze go udusic,pociagawszy je w tylna strone,ale zawsze jestem obecna,jak nie ja to moj maz.
Te bursztynki trzeba codziennie zanurzyc w zimnej wodzie by rozladowac jakies prady czy cos takiego :ico_oczko:

ide lulu bo :ico_spanko:

ciekawe jaka bedzie nocka?

Zycze kolorowych snow,,bye

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 cze 2009, 08:26

jA NA CHWILKE BO MALA WSADZA DO BUZI CO POPADNIE!
Sukienka bardzo ladna, skromna i delikatna :)

Marta a pajak mnie rozwalil, smialam sie przez 10 minut :D te dzieciaki sa takie nieswiadome i rozkoszne :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

U nas dzis woda splynela z gor bo przestala wsiakac juz w lecie do gruntu, wiec mielismy intensywny poranek. Dzisiaj nie pojedziemyu na baseny ze wzgledu na pogode wiec pewnie zalicze kolejny obiad u tesciowej :/

Milego dnia dziewczyny i sprobuje napisac pozniej bo nina wlasnie dobrala sie do mojego palca u stopy fujjj

[ Dodano: 2009-06-28, 09:27 ]
BTW: Zirca wspolczuje tych zabkow :( u nas narazie nie widac nastepnych i nawet ostatnio Nina pierwszy raz od pol roku jak tu przyjechala spala od 20 do 5.30 :D:D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 cze 2009, 08:41

mmarta81, mnie sie wydaje ze miszka poprostu nie ma czasu pisac, bo o ile wiem to chodzi do pracy na nocki, wiec potem spedza czas z mała, troszke musi odespac i tak to leci. Ale mysle ze mogła bys napisac sms, chyba sie nie pogniewa.

Agusia1982, sukienka sliczna, bedziesz pieknie wygladac :ico_haha_01:
Wiedzialam ze jakos na czasie bedziecie razem, super ze juz to przeleciało :ico_brawa_01:

sarenka, musze sie przyznac ze nie slyszałam o tych koralikac nic anic :ico_szoking: u nas to wiem o czerwonej kokardce, ale o reszcie nie. Moze rzeczywiscie cos w tym jest.

yoanna, nie zazdroszcze poranku z woda, kurka ta pogoda juz mnie wkurza.
Pamietam jak kiedys byla ta powodz taka ogramna co wszystkich zalewało. My mieszkamy na gorce, znaczy jak jeszcze u rodzicow mieszkałam i tam na szczescie nic nas woda nie tkneła, ale do sklepu nie dało sie isc bo na dole wszystko zalane, ludzie pontonami pływali po wsi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 cze 2009, 09:36

hej!!!!
Agusia, sukienka bardzo elegancka-piekna!!!! :ico_brawa_01: na pewno będziesz się swietnie prezentować!!!! :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia!
mmarta, leję z pająkowej historii :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
pamiętam jaki numer wycięła córeczka znajomych w mniej więcej tym samym wieku. Znajoma zauważyła ogromnego ślimaka na balkonie, więc poleciała zawołać dzieci zeby zobaczyły. Wraca-ślimaka nie ma, a córeczka ma wielką kulę w ustach :-D nic nie mogła z tym zrobić-bo ślimak gigantyczny, więc nie da się połknąc, pogryżć tez nie...ale nie chciała oddać zdobyczy :ico_haha_01: ładne parę minut z nią walczyli, a ile było łez!!!! :-D

dziś tylko pół kup-kupa udało się umieścic w nocniku....i nie wiem czemu Al dostaje histerii jak go sadzam na nocnik.....może mu niewygodnie?????

miłej niedzieli Kochane Mamy i Bejbiki!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość