Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 19:36

Kochane K@TK@ przestala plamic :-D dziekuje za pozdrowienia i caluski tez serdecznie was pozdrawia :ico_oczko: jutro dopiero bedzie miec usg :ico_zly: bo w szpitalu nie maja dobrego sprzetu i musi wyjsc na przepustke i isc do gina na usg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 paź 2007, 20:13

Frydza pisze:bo w szpitalu nie maja dobrego sprzetu i musi wyjsc na przepustke i isc do gina na usg
Boshhhhheeeeeeeeeeeeee................... co za szpital :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 22:22

frydza dzieki za info. najpierw sie wystraszylam ale dobrze ze plamienie ustalo... trzymam kciuki... k@tk@!!!!!!!!!!!!!!!!!

co za szpital!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 paź 2007, 10:01

Mam nadzięję że z jej malinką wszystko będzie dobrze tak długo n nią czekała. trzeba być dobrej myśli :ico_brawa_01: bedzie ok :-D

ja dziś wskoczyłam w 9 miesiąc i bardzo się ciesze z tego powodu. W tym tygodniu postaram się wkleić mój brzuchol bo dawno tego nie robiłam przez ten cholerny remont.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 paź 2007, 10:28

Oj oj trzymamy kciuki za K@tke i jej maleństwo!!!
Ja miałam w nocy straszne bóle brzucha i skórcze co 7min potem co 15 min i jak wziełam fenoterol to mi się zmiejszyły do 30min i zasnełam nad ranem kolo 5. Teraz są mniej intensywne , ale już dzwoniłam do mojego lekarza i dziś mam sie stawić w gabinecie o 17 , a jak by się ból nasilił to mam jechać odrazu do szpitala. Przestraszyłam sie strasznie w nocy bo to przciesz za wcześnie to dopiero jest 28 tyd. jakie bedzie mialo szanse moje maleństwo jak się teraz urodzi :ico_placzek: . tak się boje. :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 paź 2007, 10:34

Asikk, nie bój się , jestem pewna, że donosisz do odpowiedniego momentu i dzidzia będzie cała i zdrowa w ramionach mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak leżałam na patologii ciąży to kobicina urodziła w 29tc i dzidzia była zdrowa, tylko po prostu malutka i słabiutka, a tak wszystko dobrze, wiec takie dzidzi już są dobrze rozwinięte :ico_oczko: Nic się nie martw! 3mam kciuki,zebys do 40 tc dociągneła :ico_oczko: :ico_brawa_01: jeszcze będziesz prosić,zeby dzidzi z Ciebie wyszło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 paź 2007, 10:55

żona, bardzo ci dziekuje , ale teraz jak sobie tak mysle ,że przy ostatniej wizycie u mojego L. on powiedział takie dziwne słowa pewnie pamietacie jak pisała , że on to by sobie zyczył, żebym choć do 30 tyg. donosiła , teraz wiem że on miała wtedy jakieś przeczucia,że to może być trudne, a to pewnie przez tego mojego mięśniaka. Dziś na poczatku to zgłupiałam w nocy bo bolało jak przy @ ale potem zaczoł robic się twardy brzuch i jakoś ten ból taki regularny ,że już wiedziałam że coś jest nie tak :ico_olaboga: :ico_olaboga: Myślałam że będe zaeraz rodzić , błagałam Boga i moje maleństo aby się wszystko uspokoiło!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 11:01

KOCHANE zle wiesci od K@TK@ :ico_placzek: BYLAM NA USG,TETNO DZIDZIUSIA NIEWIDOCZNE PODEJRZEWAJA CIAZE OBUMARLA,ODECHCIALO MI SIE ZYC ,DRUGIEJ STRATY NIE PRZEZYJE DLACZEGO :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ????pocieszam ja tel jak tylko moge

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 paź 2007, 11:03

O MATKO TO STRASZNE :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ALE TO 100% DIAGNOZA LEKARZY , CZY MOZE SĄ JAKIEŚ SZANSE!!!!???? TAK JEJ WSPÓŁCZUJE :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 11:36

wspieram ja ale nie odpisuje pewnie jej ciezko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kasiu kochana trzymaj sie dzielnie

[ Dodano: 2007-10-08, 14:50 ]
WIADOMOSC OD K@tK@ wszystko w srodku mnie boli mnie od cierpienia i zalu,patrze w przyszlosc i widze czarna dziure,jak mam dalej zyc???nie moge przebolec straty 2 dzieciatek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość