Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 kwie 2007, 17:31

SOSNA Ty kurniczanko, a co Ty takiego robisz że nie masz czasu na gierki????? :-D My przez ten kurnik dostaliśmy ksywki kogut i kura (kura to niby ja :ico_haha_01: )

[ Dodano: 2007-04-07 ]
Aneta wyślij mi na gg numer do tej swojej kochanej teściowej to "podagam" z nią a wtedy ................... zobaczysz że to ona będzie do Ciebie wydzwaniać ze świeżymi informacjami :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 kwie 2007, 19:18

hej

wpadłam na chwilkę,jestem z małym i mężulkiem u teściowej wracamy w poniedziałek, Daniel pojechał dziś specjalnie łóżeczko turystyczne kupić, żeby Kornelek miał gdzie lulać, troche sobie odpocznę :ico_haha_02:

Anneta- sytucja nieciekawa, ja też bym nie wytrzymała nie wiedząc co z moim mężem, może się przełam i zadzwoń do teściowej się zapytać, zresztą ty wiesz najlepiej co masz robić, nie smuć się kochana , szkodaże w święta tak wypadło :ico_buziaczki_big:

A Kornelek dzis spał do 6 bez pobudki nocnej może wróci mu spanko chyba że w nowym łóżeczku nie będzie chciał troche się boję ciekawe czy uśnie

Kasiulka- z tym okiem żaby przekichane, teraz bidulko w kupach będziesz grzebać, powodzenia w szukaniu

Całuski dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 kwie 2007, 19:23

Hej Mery. Trzymam kciuki aby Kornelek ślicznie spał w nowym łóżeczku :ico_brawa_01: Ja jestem u rodziców do poniedziałku więc też trochę odpocznę bo moja mama zawsze bierze młodego do siebie na noc :-D

[ Dodano: 2007-04-07 ]
Jak wkleić fotkę do mojego opisu???? Muszę usunąć ten popieprzony albumik bo na nim moje dziecko nigdy nie skończy 6. miesięcy :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 kwie 2007, 19:51

Hej
ale mam nerwa na tą krówkę
chyba wzięłam złą blachę bo ciasto mi małe wyszło, nie mam co przekroić, upiekłam dodatkowo biszkopta i mi mały wyszedł, cholbka to chyba nie jest mój dzień do pieczenia, ale za to mi wyszła pyszna rolada z mięcha :-D

Anetka ja to bym chyba tą teściową zniszczyła, żeby nawet męża nie odwiedzić w szpitalu w święta normalnie szok, a mąż sam nie może się odezwać, przecież w szpitalach są telefony
kochana trzymaj się dzielnie, a jak chcesz to ja zapraszam :-D

idę kończyć tą masę i to cholerne ciasto
odezwę się później
wielkie buziaki dla dziewczynek co są same :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 kwie 2007, 19:59

Karola ja tam zjem wszystko co upieczesz więc nie marudź że "małe" wychodzi ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 kwie 2007, 20:34

Kasiulka ja mam duuuuużą rodzinę i w dodatków 2 cukierników, ale co tam nie wszyscy muszą dobrze piec :ico_brawa_01:
co do fotki to musisz wejść na stronę:
http://www.imageshack.us/
tam masz okienko przeglądaj i wybierasz zdjęcie i naciskasz host it, później wybierasz linijkę Hotlink for forums (1) i zaznaczasz od [IMG] do [\IMG]
i po wklejeniu takiego czegoś pokaże się zdjęcie
jak CI nie będzie wychodzić to podrzuć zdjęcie to Ci zrobię :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 kwie 2007, 20:40

Ja sie zastanawiam jaka Karola... :-D A krówka sie pewnie zbiła i w małej masie duzy duch, pewnie wyszła niezła mordoklejka?
Kasiulka, ale Ci dobrze że sobie pośpisz, ale chyba Konrad przesypia Ci już noce?
moja śpi do 5 :-D ... wcina kaszkę na dobranoc
Mery, wyśpij się :) sweet dreams

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 kwie 2007, 21:16

Sosna --- z tym przesypianiem to różnie jest teraz. Od 10 grudnia nie je w nocy bo ja wredna matka jestem. Śpię z telefonem i jak mnie w nocy obudzi to patrzę czy jest już 7. bo jak nie ma to może dostać ode mnie jedynie smoczka :-D Od początku 7. miesiąca nie daję mu jeść wcześniej niż o godz. 8. Są noce kiedy obudzi mnie tylko raz ale są i takie kiedy kilka razy. Na szczęście jego pobudki kończą się na wsadzeniu mu smoka do buźki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 kwie 2007, 21:27

ja czytałam, że dziecko po ukończeniu 7-8 mies nie odczuwa w nocy głodu i pisali nawet że błędem rodziców jest karmienie dziecka.... moja jak skończy 7 mies to zobaczymy jak bedzie.... ja też śpie z telefonem i wcześniej jak o 3-4 nie daję jeść :) .... tylko mamy problem i jak mała za bardzo sie wybudzi to nie może zasnąć nawet 2h.... nawet dziś jak postarałam się i mała dostała jeść od razu (tak szybko jak niepitomna matka mogła nasypać 5miarek jedzenia trafiając do butelki) nie mogła zasnąć przez godzinę, choć ładnie od beknęła .... myślę, że problemy z brzuszkiem będą się u nas jeszcze ciągnąć
Riterko, to u Was słodko na uroczystościach, a jeszcze jeden przed drugim wymyślniejsze pyszności wymyśla, mniam :)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 kwie 2007, 21:33

Ale mam dola,moj Tomek od 2 dni sie nie odzywa chociarz ma zasieg,to do niego nie podobne zeby nie napisala ani jednego smsa :ico_nienie: ja tu juz od zmyslow odchodze i film sobie wkrecilam ze cos sie stalo,siedze sama i rycze :ico_placzek: :ico_placzek: nawet nie chce mi sie isc jutro do siostry na sniadanie,najchetniej to bym sie zaszyla w domu i nigdzie nie wychodzila.Przepraszam ze tak smuce ale musialam sie komus wygadac :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości