Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 lis 2007, 21:07

a kaczuszki tez takie mamy :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

26 lis 2007, 21:30

Witajcie,

ale dyskusja rogorzała :ico_szoking: , szczerze to nie wiem o co tyle zamiesznia.
Ja uznałam to jako kolej rzeczy , że dzieci coraz więcej czasu zabierają i nie ma już tyle czasu na tt i każda z nas wpada na moment i pisze co tam u niej.Ja żyję w takim biegu, ze nawet suwaczki przestalam sledzić.Jeżeli chodzi o pomysły otwierania forum na dwóch stronach , to przepraszam bardzo , ale ja nie mam na to czasu.Jeżeli pojawiają się jakieś pytania to nie wydaje mi się ,że wszystkie pozostają bez odpowiedzi , ale to tylko moje zdanie. Obrażanie się ,że ktoś nie pochwalił czyjegoś zdjęcia to dla mnie dziecinada.
No to możecie mnie teraz wykopać z czerwcówek , ale tak właśnie myślę.

Alinko , Madzia , Juli kurujcie się .

Wszystkie zdjęcia cudne

Zapomniałabym powitać nową koleżankę , urodziłaś maluszka w moje 29 urodziny.
Swoją drogą zastanawiam się czy nie spłoszylyście dziewczyny.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 lis 2007, 21:34

Hejka, pozdrawiam z domku!!! Wróciliśmy, ufff!!! Helenka w drodze była grzeczna, właściwie prawie całą przespała :ico_szoking: Później szybciutko się przebraliśmy i hop do lekarza, bo Niunia ma mega chrypę... Ale jest ok - płucka czyste, choć gardełko zaczerwienione.... Znów mamy syropki i znów nimi plujemy :-D A chrypka wzięła się od płaczu i krzyków... mamy paskudne podjerzenie, że Helenka próbuje wymuszać noszenie na rączkach :ico_olaboga: i stąd ten płacz... Ale my sobie na to nie pozwolimy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: No chyba ze to jednak ząbki....
Co do pytania o gaworzenie, to Helenka wydaje z siebie dźwięki typu uuuuu, aaaaaaaa, eeeee itp.... Poza tym również nauczyła się pluć, a raczej wysuwa język i puszcza bańki ze śliny.. zrobiła to np dziś w przychodni gdy zobaczyła bobasa mniej więcej w swoim "wieku". Ja do niej - Helenka nie wolno, a ta cytra mała zaczęła się śmiać.
Wczorajszej nocy również chichotała - super, tyle że to było ok 2 i do tej pory prawie nie spała (to znaczy zasypiała na 5 min i pobudka=wycie). Ech, szkoda gadać... Co się dzieje i kiedy to się skończy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ????
Alinko, Juli kurujcie się!
Madzia, Marcinek super!!!! Długo czekałyśmy na jego nowe fotki, ale warto było!
Aga, Wiki rzeczywiście jakby "wydoroślała" na buziuni!!!!Rozkoszna z Niej dziewczynka!
Dziewczyny, więcej nie pamiętam, bo czytam na raty - Helenka zasnęła 45 min temu, ale już miała jedną pobudkę... Noc zapowiada się ciekawie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

26 lis 2007, 22:22

[size=150]Ukradli mi telefon[/size]
Kit z telefonem ale karta, do tego nakrzyczalam na Arka i jest mi przykro. :ico_placzek:

Gaworzenie moj wydaje z siebie przerozne dzwieki zlepki spolglosek samoglosek, ejjjjjjjj,hej, mame, dada, Nawet kiedys powiedziecv ojoj :ico_oczko:

Magda, Fryza dzieciaczki przepiekne.

Magda lepiej idz z tym lupiezem bo mąż Arka zarazil i maly dostal luszczycy na szczescie juz jest po wszystkim ale lepiej tego nie bagatelizowac.

Acia wiadomo ze brak czas na neta, ja to rozumiem, ale jezeli wchodze juz na forum i pisze to nie chce tylko chwalic sie tylko pomagac genelranie po to zostaly stwowerzone fora.

Rano jeszcze poklocilam sie mezem glupek jeden. Do 22 jest w pracy wiec jeszcze mam troche spokoju.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 lis 2007, 22:47

witam wieczorkiem

Alinko mam nadzieję że choroba nie skończy się żadnymi powikłaniami i szybko przejdzie

Jaśnie Pani moja Emila to sie ostatnimi czasy mega drze i tez tak jak Laura Aviska uwielbia mówić "nie"

Juli dobrze że awaria kompa zarzegnana, dobrze miec kumpla co się zna na tych sprawach, ja też mam takiego co jak tylko komp szwankuje to go błagam żeby przyjechał i coś z nim zrobił, a zan sie na tym skubaniec i jest samoukiem

Magda26 dobrze że sprawa z bankiem się wyjasniła, zdjęcia Marcinka rewelka :ico_brawa_01: a akua aerobic to chyba świetna sprawa będzie, pochwal się po zajęciach co tam ciekawego wyczyniacie

Frydza fotosy Wikusi również 1sza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha772 100latem dla męża :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Astrid przykro mi z powodu telefonu :ico_placzek: świnie jedne ci złodzieje

A Emilka posłała po południu i teraz ani mysli iść spać, leży w łóżeczku i opowiada z misiami

Mnie niestety te ż choróbsko dopadło, mężulek mnie zaraził :ico_zly: z nosa mi sie leje, cały czerwony i boli mnie już od tego smarkania, leków jeszcze za bardzo brac nie mogę bo jeszcze zdarzy mi się dać Emi cyca, więc będę się męczyć

Dobra idę do niej bo się niecierpliwi, trzeba ją jakoś nakłonić do spania :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 lis 2007, 22:50

ANIU oj biedna Helenka tyle sie biedactwo nameczy :ico_olaboga: ale trzeba byc dobrej mysli i napewno sie wreszcie skonczy to jej cierpienie trzymam kciuki :ico_oczko: ASTRID no faktycznie strata karty jest gorsza niz tel ,bo tel sobie kupisz a karty nie wspolczucia,a z mezulkiem napewno sie pogodzicie i dojdziecie do porozumienia :ico_oczko: ,zmykam kochaniutkie dobranoc :-D

[ Dodano: 2007-11-26, 21:53 ]
ASIULKA ciebie tez chorobsko dopadlo :ico_olaboga: to jakas epidemia normalnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 lis 2007, 22:56

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zasnęła

no chyba faktycznie jakaś epidemia. A ja niecierpię być chora :ico_placzek:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

26 lis 2007, 22:58

Asiulka kuruj sie kuruj, mozesz wypic mleko z czosnkiem i z miodem? Jak tak to dziala rewelacyjnie.

No wkurzylam sie z telefonem mam ochote ryczec :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 lis 2007, 23:00

no właśnie nie wiem jak to Emi będzie tolerować w moim mleczku bo choć ostatnio pisałam że żegnamy się z cycem to nie pożegnałyśmy się jeszcze ostatecznie i Emi w dzień pociągnie jeszcze trochę z cyca no i nie wiem co mogę zarzyć a co lepiej nie :ico_noniewiem: po południu wzięłam apap bo jest dozwolony przy karmieniu i przynajmniej łeb mnie przestał boleć

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 lis 2007, 23:32

hej dziewczyny

melduje sie ze wrocilam.. choc nie mam sil :/
ale najpierw o was a potem o sobie hehe
aciu ja sie z toba zgadzam.. ja tez nie widze problemu ale dobrze ze dziewczyny

ktore poczuly sie niezauwazone wspomnialy o tym.. teraz wszystkiem bedziemy
staraly sie wieksza uwage skupic na innych hehe
mam tylko nadzieje ze bedzie to szczere a nie wymuszone i sztuczne hehealinko historia z pijacym kuzynem jest dla mnie koszmarna :ico_olaboga:

kamila wlasnie jak ogladalm fotki twoich rodzicow to tak wlasnie o nich cieplo
pomyslalam jak pisalas..

frydza wikusia taka duza dziewczynka./. super

madziu marcinek slodki usmiechniety hehe

a nasze poszukiwania mieszkan na razie bez widocznych rezultatow, ale oblookalismy
dzielnice, ceny, agencje i juz cos mniej wiecej mamy nakreslone hehe
ale ostateczna dezycja nalezy do naszych znajomych ktorzy beda to mieszkanie wynajmowac a my katem u nich poki nie znajdziemy czegos swojego
minusy tamtejszych okolic to nieco inny klimat-chlodniejszy znaczy sie.. hehe
zmarzlam tam dzis niesamowicie :ico_olaboga:
normalnie zimowo i mrozno
szok :ico_szoking:

kamila u nas nie ma takiego super ciepla. zeby skarpetek nie zakladac hehe
jak pisalam zsunal ja sobie hehe
jutro zaloze mu pierwszy raz rajstopki i sama na siebie kurtke zimowa
bo znow jedziemy tam na polnoc gdzie brrr
jutro targi malarskie i kolejne spotkania w agencjach. tym razem mamy juz cos wiedziec
w sprawie zdolnosci kredytowych

aniu zdrowka dla helenki
najwazniejsze ze plucki niezainfekowane mam nadzieje ze szybko jej przejdzie

leos byl dzis super dzielny grzeczny wesoly hehe ale chyba ten dzien w podrozy tez dal mu sie we znaki.. ze bo normalnie po kapieli nawet nie wiedzielismy kiedy zasnal w lozeczku bez uprzedniego marudzonka..sukces hehe widac czasem potrafi hehe
na koniec odwiedzilismy jeszzce znajomych ktorym dzis obiwescilismy nasz pomysl
przeprowadzki
kumpela wyraznie zadowolona ze bedzie nas czesciej widywac.. a
szczegolnie ciesza ja wspolne zakupki hehe

a ja czuje sie skonana.. ta podroza.. strasznie zle znosze jazde autem. na koncu
musialam juz nawet wysiasc i kawalek przejsc pieszo, bo normalnie bliska bylam :513: :513:
brrr
gdybym przechodzila takie katusze w ciazy to niedotrwalabym do drugiego trymestru przy zyciu hehe
jestem pelna uznania dla was ktore byly meczone nudnosciami!!!!!!!!!1 :ico_sorki:

a teraz pozwolcie ze sie oddale
na jedzonko i spanko hehe
chco jeszcze bym popisala ale na dzis wystarczy hehe
aha
madzia cale szczescie ze sprawa sie wyjasnila. no ale nie moglo byc inaczej
ja ostatnio tez mialam problem w banku.
check ktory wpacilam nie zostalzrealizowany na moim koncie...
dopiero po kilku dniach przeprosili, bo znalezli kopie checku na szzcescie i kaske
przelali,
dziwna sprawa hehe

jasnie pani nie wiem czy leosia gadania mozna nazwac typowym gaworzeniem hehe ale slychac jakies aaa guu
a ostatnio chrzaka i jakos warczy steka hehe
starsznie smiesznie
jakby kupe robil hehe i sie smieje do tego hehe
normalnie straszy nas hehe

asiulka nastepna chorowitka. widac taki czas i cud ze nas jeszcze nic nie zlapalo.. tfu ftu
a ty kuruj sie mamuska.. i wlaz pod koldre hehe
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 03:52 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość