mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 cze 2008, 13:14

OJJJJJJJJJJ Mery całuski dla Kornelka bidulek :ico_olaboga: Edulitko i tak przez całe życie bedą się stroić. Matyldzia jeszcze tak nie ale Martyna to już nikiedy mam nerwy :ico_zly: Wiecznie się czyms wysmaruje a potem na tych usteczkach wychodzą jakieś zajasdy :ico_olaboga: Byłam właśnie na zakończeniu z języka angielskiego dzieć i śpiewały wierszyki mówiły :ico_brawa_01: Dostały po dyplomie, wczoraj przyniosła z kółka tanecznego dyplom i miśka. Dumna jestem z tej mojej Makusi :-) Asiu fajnie ze tak chodzicie do tego zoo z małą, moja dziś oglądała jakiś program w tv i woła " mama mapka" potem wzięła książeczki z małpkami i też tylko chodziła i pokazywała "mapki" :-D No nawet niewiem kiedy ktoś jej powiedział o tych małpkach,że tak zobaczyła w tv i od razu wiedziała ze to małpki. Zaraz spadam się pakować bo jade do mamy :ico_brawa_01: odpoczywać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 cze 2008, 10:53

Wtam 13 w piątek nie wiem jak dla was ale dla nas pechowy bo Niki całą noc dusiła się nam od kataru :ico_placzek: Czyściliśmy nosek fridą ale cały czas spływa jej ten katar i męczy niesamowicie :ico_olaboga:
Zaczeło też padać i zrobiło się chłodno.
Uciekam bo Niki już coś marudzi ale wcale się nie dziwie bo dokucza jej strasznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 cze 2008, 19:16

Witam

Chorowitki dużo zdrówka życzę Wam
U nas też chłodno 13 stopni, a nie mówiłam że tak będzie :ico_oczko: ale nie narzekam :-D

Miłego weekendu

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 cze 2008, 19:16

Hej laseczki!!!

widzę ,że mała frekwencja :ico_olaboga: ,ja ostatnio wogóle nie mogłam wejśc na TT :ico_zly: ,przecież to okrucieństwo.Ani w południe,ani wieczorem :ico_szoking: .Coś znów TT niedomaga :ico_szoking:

zdróweczka życzę dla małych chorowitków,teraz katar to masakra -wymęczy Niki,ze hoho,a Kornelek wreszcie zdrowy,bo widzę,że sranko strasznie długo go nie opuszcza :ico_placzek:

Maziu odpoczywaj kochana,skoro męzowi wolno w Portugali,to Ty chociaż na wsi odsapnij świeżym powietrzem :-D

uciekam kąpać Bartusia,bo zaraz spać :-) .Później zajrzę,mam nadzieję,że kto coś skrobnie

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 cze 2008, 21:49

Hej

My od wczoraj siedzimy w domu, bo Konrad też coś katarzy i pokasłuje. Na szczęście pogoda się zchrzaniła więc miło się siedzi w domeczku.

EDULITA pisz jak tam maleńka się czuje??? Co do zakazu noszenia to mówię Ci kochana, że się przyzwyczaisz, ja już od 2,5 miesiąca nie podnoszę Konrada, bawimy się na łóżku, na podłodze, ganiamy po domu albo rysujemy przy stole, więc spoko - to tylko kwestia przestawienia. A na męża jak jeszcze raz krzykniesz to pożałujesz :ico_oczko: :-D

MERY martwisz mnie żabko bardzo... zastanawiam się skąd to dziadostwo się bierze :ico_olaboga: Czekam niecierpliwie na dobre wieści. Gorączka spadła???

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

13 cze 2008, 22:25

Cześć! Nareszcie TT działa.
I ja dziękuję edulitce za zdjęcia Nikoli. Śliczna dziewczynka.
kasiulka, już USG połówkowe??? Jak ten czas szybko leci :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Może dowiemy się 25 czerwca, kto mieszka w twoim brzuszku??
mery, zdrówka dla Kornelka. Biedaczek, schudnie ci na pewno.
asiu, Wiki + koza= niezły duecik :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Makusi.
maritta, ty to masz rozgadaną pannę.
A wiecie mój Maciej zrobił się taki cycol mamusi. Nie pozwala tacie na wiele rzeczy, ani ubrać, ani wykąpać, jedzenie też odpada. Ciągle się tuli do mnie, jak wracam z pracy, to krzyczy z radości i biegnie się przytulać i całować. No i drugi dzień z rzędu zrobil mi rano scenę, jak wychodziłam do pracy. Płacze :ico_placzek: Dobrze, że wakacje tuż, tuż.
ela, a relacja z urlopu?? Fotki na NK świetne..
Zdrówka chorowitkom życzę.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 cze 2008, 22:37

Edulitko ja również dziękuję za fotki,Niki jest cudna a naj... taka umorusana :ico_brawa_01: , i nie ma to jak zabawa we własnej piaskownicy :ico_oczko:

u nas wreszcie troszkę zaczęło padać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,niech troszkę podleje wszystko,bo jeszcze chwila a liście z drzew spadną :ico_placzek:

uciekam spać ,a jutro wszystkie chętne zapraszam na kawkę :ico_kawa: i ciasto z truskawkami i bitą śmietaną :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 cze 2008, 23:01

Hej hej

ja jak zwykle na dobranoc wpadam.

TT coś rzeczywiście znowu się psuje.znowu serwery padają?

U nas już zdrowo.Katar poszedł sobie i chrypka tez minęła.Zapalenie buziaczka zaleczone.
Mieliśmy trochę przygód z lekami.Poszliśmy nie do swojej lekarki i ta przypisała silny antybiotyk.Joachim do tej pory antybiotyku nie brał,ale tą lekarkę to nie obchodziło.Do tego wyszliśmy na jakichś odmieńców,bo jak mi się dziecko do tej pory wychowało, skoro nie miało żadnej biegunki,kolki itp. dramatów.Oczy wielkie stawiała.Nie mogłam przeboleć tego silnego antybiotyku i następnego dnia już była nasza pani dr. Oczywiście na początku bardzo się zdziwiła.I okazało się,że w takich przypadkach nie podaje się antybiotyku!Zapalenie jest drobniutkie i lek może tylko zaszkodzić a nie pomóc.wg.poprzedniej lekarki joachim w buzi miał wielkie zapalenie.Niestety jak już zaczęliśmy brać, to nie można ot tak sobie przerywać.Do tego tantum verde(rewelacyjny lek na gardło) i żel stomatologiczny i cebion multi.I te ostatnie leki w zupełności by wystarczyły na to "zapalenie" i katar+chrypka.

to tak odnośnie nasze choroby...

Mery Kornel pewnie podłapał jakąś "upierdliwą" bakterię i stad te brzydkie kupolki i posranki. Zdrówka dla Kornelka przesyłamy.

..i dla Konradka co katarzyć zaczyna.To chyba ta pogoda zmienna i tak wszyscy się przeziębiają.

Edulitko dziękuję za zdjęcia.Piękna z was rodzinka :-) Dobrze,że mąż ma takie szczere chęci ci pomagać i wyręczać. Nie krzycz na niego...niech się wykazuje :ico_oczko:

tyle chyba

jak o kimś zapomniałam sorki :ico_sorki:
dobranoc

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 cze 2008, 23:13

Hej
Edulitko dzięki za zdjęcia i buzaiczek dla Niki
Mery wielki buziak dla Kornela i dla Was, co za dziadostwo się Wam doczepiło
dużo zdrówka dla Was
a co do body, no cóż będzie pamiątka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 cze 2008, 09:59

No hey

U nas po dniu jesiennym piękne słonko ale i wiatr
Dużo zdrówka maluszki życzę oby tylko te katarki się pokończył
Mery dołączam się z niecierpliwością do czekających na wieści o Kornelku
Iwciu troszkę optymizmu zanim te liście spadną to jeszcze min 3 miechy nacieszymy się zielenią :-)
Eluś fotki tez widziałam na NK a teraz poprosimy o relację i więcej fotek na skrzynki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości