asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 lis 2008, 12:55

Usłyszałam głos ptaszyny,że dziś Karoliny urodziny.... :-)

Sto lat kochana, zdrówka i sił bo dla potrójnej mamusi to chyba najważniejsze :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


Ania dobrze,że się odezwałaś, naprawiaj ten net w mig.


Tosia :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 lis 2008, 13:23

[center] KAROLCIA @@@Te małpki chciały upiec Ci tort ale zdechły ze śmiechu kiedy dowiedziały się ile masz lat :ico_oczko: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek [/center]

a tak w ogole, to zycze ci Karola cesarki w dogodnym dla ciebie terminie, pogodnego Kostka, troskliwych "starszakow", meza czesciej w domku no i wlasnie - ukonczenia w mig domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tosia, jejku, trzymaj sie kochana :ico_placzek: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Evik.kp pisze:smażę sobie znów naleśniki :-D

a podzielic sie to juz nie laska, e??? :ico_nienie: :ico_oczko: u mnie w domu nie lubia a dla mnie samej mi sie nie chce :ico_noniewiem:
caro, daj znac co u ginka :ico_brawa_01:
kasia1983 pisze:dochodzę do wniosku że ja tu strasznie narzekam

e tam, narzekac to wszystkie narzekamy, ja jestem na etapie narzekania na tutejsza sluzbe zdrowia, karola na swojego niedobrego :ico_nienie: ginka, evik na problemy skorne a biedna tosia :ico_placzek: na chlopa. A! ania na sasiada ze neta odcial a caro na przeprowadzke :-D wiec jakby nie bylo, rownowaga ekologiczna zapewniona :ico_haha_01:

a ja jutro mam KTG. nie chce mi sieeeeeeee :ico_noniewiem: odstawiam dziecie do szkoly i do szpitala, jak beda dobre wiatry to do poludnia moze sie wyrobie, echhhhhh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 lis 2008, 14:06

hej dziewczyny

Tosia-skoro mezus nie rozumie na spokojnie to olej go :514: ,nie odzywaj sie wogole,pokaz ze jest Ci niepotrzebny,ze sama dajesz rade,moze to poskutkuje

Caro czekamy na relacje co u gina:)

Kasia1983-mi sie wydaje ze my wszystkie narzekamy bo juz kulamy sie i nam ciezko :-D

Osita-ciekawe jakjutro bedzie na tym ktg :-D

Karola-wszystkiego naj naj naj :-D ,rozwiazania w tym terminie co chcesz,aby ostek chowal sie dobrze,zdrowka,szczescia,chlopa duzo w domu,wszystkiego o czym tylko marzysz :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 lis 2008, 15:03

Dziewczyny dawać znać co tam u Waszych ginków. Kiedy będą Was dwoić?

[ Dodano: 2008-11-24, 14:05 ]
A co do M. - dzwonił dziś z pracy z pytaniem jak się czuje (no a jak sie mogę czuć- eh te dziady). Wspomniał coś że przeprasza, że nie wie co sie z nim dzieje, że ze wszystkimi sie ostatnio kłóci itd. Wysłuchałam co ma do powiedzienia i grzecznie sie z nim pożegnałam. Zobaczymy co będzie po powrocie z pracy

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 lis 2008, 15:25

tosia pisze:Wysłuchałam co ma do powiedzienia i grzecznie sie z nim pożegnałam
no wszystko na dobrej drodze , oby tak dalej. :-)

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 lis 2008, 15:32

Tosia-moze on mysli o dziecku,jak to bedzie itd?,my baby o tym mowimy a faceci dusza w sobie :-/

Ja dzis bylam na pobraniu krwi,moczu i hbs.Odkryłam przychodnie niedaleko odemnie,stwierdzilam ze ja tam bede sie leczyc i z mała bede tez tam chodzic.Cos zle sie czuje-mdli mnie,zaraz wypije miete-zobaczymy czy cos pomoze.Dzwonilam po urzedach zeby zorientowac sie co i jak z macierzynskim,rodzinnym itd-normalnie walnelabym te baby w łeb-niemiłe jak cholera-człowiek juz nawet nic zapytac sie nie moze :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 lis 2008, 15:39

tosia, mówię ci że on się boi. Spoko, będzie dobrze.

magda83, ja jestem teraz na wychowawczym. To fakt zeby sie czegoś dowiedziec to masakra. NAjlepiej by było jakbyś pogadała z księgową czy z kadrami u siebie w pracy. Powinni ci wszystko powiedzieć.

osita ja też smażę tylko dla siebie. Robię ciasto i jak mam ochotę smażę sobie po dwa, trzy aby były ciepłe.

Mały spał 2,5 godziny :-D super tylko już mnie wszystko bolało. No i takim sposobem dzionek mi zleciał. Zaraz obiadek a no i ta nieszczęsna lodówka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-24, 15:10 ]
Właśnie dostałam telefon od koleżanki z Niemiec. Paczka wychodzi pod koniec tygodnia więc w przyszłym już będzie u mnie. Wtedy dla maluszka zrobię ostatnie zakupy. CIeszę się bardzo :ico_brawa_01: coś się jednak rusza :ico_oczko: do przodu :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 lis 2008, 16:59

magda83 pisze:Tosia-moze on mysli o dziecku,jak to bedzie itd?,my baby o tym mowimy a faceci dusza w sobie :-/

nooooo :ico_noniewiem: wiesz, jednej z naszych forumowiczek facet to taki "macho". i czasami ma takie teksty ze... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_nienie: no i wlasnie spytalam sie jej, czy to nie jest przypadkiem ten typ: wiesz, mocny w gebie szczegolnie wttedy, kiedy sie boi... i wiesz... hihiihii.. siedzieli sobie we trojeczke (ona, maz i corcia) i ogladali cos tam. ona wstala do kuchni, wraca, a tam gdzie siedziala wielka mokra plama :ico_szoking: mowi: o kurde!!! mezu sie zrobil blady jak sciana, malo nie zemdlal ten macho... a to corcia wode na kanape rozlala niechcacy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
chodzi o to, ze faceci nie maja prawa przeciez byc "mieccy". nie moga sie "uzewnetrzniac". sa twardzi i wszystko im sie nalezy, wszystko im musi wychodzic jak najlepiej. a przeciez to tylko czlowiek i ... za przproszeniem, sraja w gatki na sama mysl ze beda musieli dzicko wziasc na reke i .... rany!!! .... a jak im kaza przewinac toto??? z ktorej strony sie pieluszke naklada??? :ico_chory: ale facet tego nie powie, nie zapyta, nie przyzna sie, ze sie boi, ze nie umie, ze nie wie... on WARCZY i nas WKU...A :ico_zly: :ico_nienie:
Evik.kp, no, to juz z gorki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja sobie wlasnie uswiadomilam, ze w razie czego, jak junior wybralby date w tym tyg do porodu i by nas wywalili do domu przed sobota, to... nie ma gdzie spac :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dopiero rodzice przywioza przeciez lozeczko... znaczy sie, jest lozeczko po carmen, takie normalne (duze) ale oczywiscie lezy schowane, nie poskrecane. materaca brak :ico_haha_01: miejsa tez :ico_oczko: wozek nie zlozony i nie uprany nawet (to jest, wysciolka tak, ale ogolnie trzeba jeszcze odswiezyc bude itp itd, nie wspominajac o stelazu) bo czekam na mamcie i papito - mamcia ze mna bude raz - dwa zalatwi i jej sokole oko wypatrzy jakiekolwiek braki, a papito zalatwi sprawe ze stelarzem, kolami itp. dobra jestem, nie?? :ico_haha_01:

ciekawe co tam ginki naszym kulotkom naopowiadali :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 lis 2008, 18:01

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcie i zrozumienia i to nie tylko dla mnie ale też dla mojego M., że stracie sie i jego zrozumieć. Dobrze że jest to forum bo chyba bym w głowe dostała, człowiek nie chce rodzinki martwić więc wszystko dusi w sobie, a tak zawsze troche lżej.
Evik- czyli wszystko idzie do przodu :ico_brawa_01:
Madziu no niestety urzędy to kolejne miejsce gdzie trzeba mieć sporo zdrowia i cierpliwości żeby cokolwiek załatwić lub dowiedzieć się
Osita a kiedy rodzice zjeżdzają do Was? To poczekaj jeszcze troche, co? I Carmen będziesz miała z kim zostawić, no i dokońcżą przygotowania. No, poczekaj poczekaj (hahahah jakby to od Ciebie zależało, nie?A Młody i tak zrobi co uzna za stosowne :-) )

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 lis 2008, 18:31

popatrzcie, jakie facet ma tanie i fajne rzeczy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=487925346
tosia, junior ma zakaz wychodzenia do niedzieli :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość