Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 paź 2007, 14:56

straszny sms :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja też przezyłam 2 straty i wiem co to znaczy , sama nie wiem co bedzie jak tym razem jak zaszliśmy tak daleko coś pujdzie nie tak!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:
Mam skurcze co 30-40minut mam nadzieje że wytrzymam do 17 , całe szczeście nie sa tak bolesne jak w nocy. Ucałuj k@tke odemnie!!! :ico_olaboga: biedactwo!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2007, 15:01

frydza to straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ic :ico_placzek: o_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
modle sie zeby jednak dzidzius zyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!

asikk trzymam kciuki za twoja kruszynke. zeby poczekala jeszcze. ale jak na razie nie ma skurczy to pewnie tak bedzie!!!! trzymaj sie!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 15:12

Z jej smsow wynika ze wszystko juz przesadzone :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niema pomocy psychologa w szpitalu :ico_zly: ,wspiera ja maz,mama i rodzina oraz ja jak tylko potrafie smsami,napisalam od Was pozdrowienia i ogromne wsparcie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2007, 15:48

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 paź 2007, 17:39

K@tk@ kochana nawet nie wiesz jak mi pzyko, nie wiem co powiedziec, po postu bak mi slow :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wydaje mi sie to nie mozliwe, dlaczego tak sie dzieje, ze Ci ktozy tak badzo pagna malenstwa sa skazani na takie cierpienie. Bardzo Ci wspolczuje, ale nadal wierze, ze lekarze sie pomylili i moze wszystko bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 19:24

Wiadomosci od K@TKI musi czekac :ico_zly: jutro maja ja przewiez do innego szpitala aby zrobic badania genetyczne,i usg,gin wstrzymyuje sie narazie od zabiegu bo chce jeszcze 1 usg zrobic w innym szpitalu,napisalam jej ze napewno jest nadzieja moze maja slaby sprzet a ona mi odpisala ze nie widac tetna i niema juz nadzieji i ze pogodzila sie ze strata :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A MOZE ZDAZY SIE JUTRO CUD????????

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 paź 2007, 19:33

k@tk@ kochana 3mamy za Wa skciuki! Ja wierzę wciaż, że będzie dobrze, przecież musi być :ico_placzek: Modlę się za Was -Ciebie i Fasolinke! Ułoży się zobaczysz! Mam nadzieje, że jutro lekarz znajdzie tętno! Musi!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 13:01

K@tk@ i ja sie modle za ciebie i maluszka jest mi tak przykro nie wiem co napisac jestesmy z toba jaki los jest nie sprawiedliwy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
moze jeszcze sie wszystko ulozy trzymam za was kciuki i jestem z wami calym serduchem :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 paź 2007, 14:55

K@tk@ i ja myślami jestem z Tobą. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bardzo Ci ciężko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 paź 2007, 10:39

Dawno nie było tu mojego brzuchalka, więc wklejam póki jeszcze jest :-D

36t.c.

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość