Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 lis 2007, 23:37

acia pisze:Ja uznałam to jako kolej rzeczy , że dzieci coraz więcej czasu zabierają i nie ma już tyle czasu na tt i każda z nas wpada na moment i pisze co tam u niej.Ja żyję w takim biegu, ze nawet suwaczki przestalam sledzić.Jeżeli chodzi o pomysły otwierania forum na dwóch stronach , to przepraszam bardzo , ale ja nie mam na to czasu.Jeżeli pojawiają się jakieś pytania to nie wydaje mi się ,że wszystkie pozostają bez odpowiedzi , ale to tylko moje zdanie. Obrażanie się ,że ktoś nie pochwalił czyjegoś zdjęcia to dla mnie dziecinada.


Dokładnie tak samo myślę. Mnie tylko chodziło o konkretne pytania, że nie ma na nie odpowiedzi. Ja osobiście wiele razy pytałam o coś ważnego i nikt nie odpowiedział.
A o chwalenie fotek czy coś tam to się nie obrażam, bez sensu.

acia pisze:No to możecie mnie teraz wykopać z czerwcówek


Chyba Cie Acia powaliło za przeproszeniem.
Jak mnie nie wykopały to Ciebie tym bardziej hihi.

Astrid chyba zablokowałaś kartę? czy nie miałaś na abonament?
Jeśli abonament to możesz załatwić drugą z tym samym numerem.
Tylko adresów szkoda.

Asiu do nosa normalnie kropelki możesz zastosować, ja używałam. One miejscowo działaja. Tylko bez przesady oczywiście. A coś jeszcze ci dolega czy tylko katarzysko?
No i oczywiście rutinoscorbin i wit C bierz.

Aniu ja obstawiam zęby jednak. Kurcze a u nas cisza. Ciekawe jak zaczną wychodzic jak to wszyscy przezyjemy??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lis 2007, 08:59

-indigo- pisze:
Aniu ja obstawiam zęby jednak. Kurcze a u nas cisza. Ciekawe jak zaczną wychodzic jak to wszyscy przezyjemy??


Obyś miała rację Kamilko :ico_sorki: :ico_sorki: bo to ozacza, że w końcu ten koszmar się skończy.... :ico_placzek: :ico_placzek: Dziś noc też zarwana - Helenka płakała aż prawie głos straciła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: na szczęscie udało mi się jej podać syropki (to znaczy nie wypluła nic). Kurczę, widać było że chciała spać, a tak płakusiała :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Idę do niej, bo znów skrzeczy moja Niunia :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 lis 2007, 09:43

Witajcie,

Asiulka możesz też oscillococillum zażywać to takie homeopatyczne granulki , myślę że po tym czosnku Emi może plakać więc lepiej nie ryzykuj

Madzia super że sprawa z kredytem się wyjaśniła , ale ja bym im tych odsetek nie odpuścila

Madziorka fajnie ,że macie już coś na oku tylko szkoda że tam chłodniej.Nasze maluchy już dawno w rajtkach śmigają

Aniu ja też obstawiam ząbki

Astrid nie martw się , na pewno pogodzisz się z mężem, za nim wróci nerwy miną , szkoda tego telefonu - ja bym takiemu łapy poucinała

Któraś z was pytała czy butelkowe dzieci przesypiają całą noc - moja niestety nie - wypija 180 ml mleka z kaszką i budzi się około 4 .To chyba jednak zależy od dziecka a poza tym mój bąbel chodzi spać przed 20:00 to może dlatego.
U nas też masakra ze spaniem , dzisiaj w nocy 4 pobódki i oczywiście wszystko zwalam na zęby których jeszcze nie widać.
Kredyt nam przyznali , umowę wstępną już podpisaliśmy i do 24 grudnia musimy podpisać notarialną.A jutro wieli dzień - wracam do pracy.

Miłego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lis 2007, 09:58

Aciu, w takim razie już można gratulować zakupu mieszkanka?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A powrotu do pracy współczuję .... u mnie chyba wychowawczy troszkę się przedłuży, ale to z powodu szkolenia mojego męża... Mówisz, że Julka budzi się aż 4 razy??? Dla mnie to tylko 4.... A Helence smarowałam w nocy dziąsełka żelem, ale nie uspokoiła się po tym :ico_placzek: Chyba zrobię jak Juli doradzała - zastosuję viburcol choć uważam, że im mniej leków tym lepiej; dotychczas Helenka dostawała czopka tylko w dniu szczepienia. No ale nie było takich problemów....

[ Dodano: 2007-11-27, 09:27 ]
Helenka fruwa z paluszkami w buzi - a może jednak to ząbki....
Obrazek

Moja dziewczynka:
Obrazek


Jak już śpię, to jestem baaardzo słodka ;)
Obrazek

Jej Pulchność - mega papulaste nózie, w które uwielbia być łaskotana. Tak myjemy pupkę po kupalu :)
Obrazek

Tatuś i skrzat po spacerku. Helenka ma teraz kolegę (15 tygodni młodszego Kacperka), z którym spaceruje i tatuś wracając z pracy zgarniaa mamusię i córeczkę do domku
Obrazek

Helenka z mamusią (nowa fryzurka)
Obrazek

Helenka z mamusią - tu widać n owy kolorek włosków
Obrazek

Uff, zmykam spać, bo Helenka już godzinę prawie kima, a ja zamiast się położyć to obiadek robiłam i na TT siedzę :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lis 2007, 11:20

Czesc :-D ANIU coreczka przekochana i przesliczna cukiereczek,mamusia i tatus tez fajnisci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,fryzurka i kolorek podobny do mojego wygladasz slicznie :-D Aciu gratuluje kredytu no i prawie zakupu mieszkania,Madziorka to sie najezdzilas bidulko no ale macie przynajmniej obczajone co i jak :ico_oczko: ,Musze isc do sklepu a sniegu po kolana jakas trzeba pelznac hi hi

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 lis 2007, 11:48

Aniu śliczne zdjątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a Helenka to chyba do taty podobna

Frydza u nas śniegu tylko symbilicznie , ale mimo wszystko Miłosz wariuje z radości

Eh śnieg i wózek , zimą nie będzie fajnie.........

[ Dodano: 2007-11-27, 10:58 ]
Zapomniałam Was zapytać czy zamawiacie już te kalendarze ze zdjęciami , bo ja w sobotę zamówiłam - dla dziadków taki 13 zdjęciowy a dla nas z jednym zdjęciem i odrywanymi kartkami z miesiącami.Mam nadzieję ,że do Gwiazdki dojdą.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lis 2007, 13:13

ACIU ja nie zamowilam niestety :ico_noniewiem: a za ile caly koszt tego kalendarza???? Lucy gdzie ty sie podziewasz :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lis 2007, 13:23

Frydza pisze:Lucy gdzie ty sie podziewasz :ico_olaboga:
_________________
czesc dziewczyny ,przepraszam Was,ale nie mam za bardzo czasu,bo maly ciagle domaga sie uwagi ,a poza tym kom mi muli,bo T sciaga jakies pierdoly :ico_zly: wczoraj probowalam wejsc i tak dlugo sie otwieraly stronki,ze sie poddalam :ico_noniewiem:
wszystkich postow nie przeczytalam,ale zdjecia obejrzalam i sa piekne :ico_brawa_01: bardzo duze juz dzieciaczki,rosna jak na drozdzach :ico_brawa_01:
Madziorka ja mam jeszcze czapke pomaranczowa z tesco...a co do spiochow to takie zwykle mam ,niebieskie w jakies pieski ,w 3 paku za 6f kupilam...nic specjalnego,ja je pod spod zakladam ,bo sa cienkie...ja tam tez fajnych spiochow nie widzialam,ale body sa fajne :-D ale Oliver powyrastal.a T nie lubi jak sie dlugo zastanawiam i kazal brac,to wzielam te,a byly jeszcze cale biale hi hi musze sie na zakupki wybrac :ico_oczko:

Aciugratuluje kredytu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lis 2007, 13:28

CZESC LUCY fajnie ze jestes :509: :509: :509: :509: ,mi tez kap muli chyba trzeba mu pamiec dokupic :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 12:35 ]
WIKUNIA Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 lis 2007, 14:17

cześć sorki dziewczyny nie przeczytałam wszystkich postów i chyba mi się nie uda!
dziękuje Wam za życzenia dla mojego męża, spędziliśmy dzień wczoraj na lenistwie...
A jeszcze miałam Wam przypomnieć, bo cfyba bie pamiętacie, coś ostatnio pisałyscie jaki mam problem zdrowotny.Jestem mamą z I grupą i nie jestem w pełni sprawna, a jednak jakoś daje radei czasem jestem na forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Jest mi troche ciężej...ale spoko... :ico_oczko: pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość