Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 cze 2008, 13:08

witam

nie ma widzę chętnych na ciasto,to nic sama wypiję kawkę i ciastem się podelektuję :ico_oczko:

Asiu ja wiem ,że przynajmniej 3 misiące ,ale jest taka susza,że :ico_olaboga:

idę spisać zakupy,bo czas troszke kasy wydac :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 cze 2008, 13:35

Ojej Iwciu no nigdy nie jest tak jak byśmy tego chcieli :-D , ale trzeba szukac dobrych stron we wszystkim bo inaczej murowana deprecha. U nas padało wczoraj cały dzień, generalnie na dolnymśląsku nie ma problemu suszy, ale faktycznie większosć PL ma ten problem i życze im z całego serca by popadało...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 cze 2008, 21:16

Cześć

Dziękujemy cioteczki buziak dla Was :ico_buziaczki_big:

Wczoraj była znowu lekarka, bo musiała sprawdzić czy jakieś zapalenie gardła czy coś podobnego z tej gorączki nie wykluje się, ale nic nie widać do tego w kupie nic nie wyszło ani rota ani bakterie ani grzyby ani pasozyty jeszcze w poniedziałek jeden wynik ma być, morfologia w normie ale żelazo bardzo niskie mu wyszło tylko 30 przy normie95-200. Dzisiaj gorączka mniejsza właściwie to stan podgorączkowy, jedna kupa w sumie była by ok ale zielona, lekarka powiedziała, ze jak gorączka będzie się wzmagać albo kupiory bedą to chyba go do szpitala weźmie, a my mamy nadzieję, że juro bedzie lepiej i to minie. Najgorsze jest to, ze nie wiadomo co mu jest i od czego to wszystko, juz wolałąbym zeby miał katar czy gardło ;skąd to paskudztwo :ico_noniewiem:

Anetko- i tacy są lekarze, dobrze, ze Joachim już lepeij się czuje; ja też nie wiem czy mały ten antybioty powinien brać, bo wcale nie pomógł a wyjałowił mu przewód
pokarmowy

Zdrówka dla Nikoli i Kondzio niech ten katar przegna

Muszę Euni zdjecia zobaczyć

Riterko- nasi mali kibice nie pomogli mecz do bani tak się wkurzyłam na tego sędziego nieźle nas załatwili, dzięki za buziaki jakoś się trzymamy mam nadzieję, ze wkońcu bedzie dobrze

a teraz zmykam na grilla bo głodna jestem potwornie mężuś zrobił papa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 cze 2008, 10:51

Dzień dobry :-)
Biedny Kornelek, trzymam kciuki by wszystko ułożyło się tak aby ten szpital ominąć dużym łukiem. Może to ząbki? Moich znajomych córa miała podobnie, nawet krwawe biegnki, a jak się wyrżnęły ząbki to przeszło jak ręką odjął. W każdym razie jesteśmy z Tobą Mery, mocno Was całujemy i życzymy duuuuużo zdrówka.
Informuj nas co i jak.

Na NK jest śliczna Tosia :ico_brawa_01: GRATULUJĘ i tu :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 cze 2008, 11:46

Witam!!! mąż wrócił opalony pełen wrażeń :-D Prezenty dziewczyna przywiózł po lalce po koniku pony i po koszulkach a mi się też coś dostało torebeczka, bluzeczka i majteczki :-D :-D :-D oprócz tego winek pare,,,, bleeeeeeeee nie lubie są pół wytrawne i strasznie mocne :ico_haha_02: muszelek dużo... aaaaaaa no i duzo zdjęć :-) Dziewczynki szczęśliwe że tatuś w domu :ico_brawa_01: noooo ja teżżżżżżż :-D Widze że karek co niektóży maja u nas też ja to już chyba z 2 tyg mam, a Matyldzia coś od wczoraj katarzy nawet zwymiotywała wczoraj raz wieczorem niewiem czy przejęta tym że tata wrócił czy coś za dużo się najadła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 cze 2008, 12:01

Wtam :)
Mery, - jestem z wami mam nadzieje że się wszystko ułoży i nie będzie potrzebna hospitalizacja. Trzymajcie się cieplusio - będzie dobrze.

mazia, - widze że szczęśliwe i obdarowane jesteście :-) najważniejsze że męża już w domku i jesteście w komplecie :-)

Mojego nie ma w domu dostał jakieś pilne wezwanie do rozprogramowanego robota i musiał pojechać ale nie jestem sama :-) przyszła do mnie siostra i pijemy razem kawke :ico_kawa: Niki już ma końcówkę katarku na szczęście bo przez sen podduszła się przez zatkany nos :ico_noniewiem:
Dziś wpadła do nas kuzynka męża z zaproszeniem na ślub i wesele więc będziemy się weselili a co :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 cze 2008, 12:09

aleeeeeeeeeeee bym se poszła na wesele, potańczyć i zjeść coś dobrego. :-D U nas dziś pogoda niezabardzo pochmurnie. Ale zaraz idziemy do eściowej na obiad :-) Mój mąż pojechał na basen jeszcze mu mało wodyyyyy :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 cze 2008, 12:13

mazia, - to u teściowej zjesz coś dobrego :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 cze 2008, 12:31

aaaaaa nieeeeeeeeeee jak zwykle filety z kurczka, ziemniaki i jakaś sałatka ze słoika :ico_zly: albo kalafior :ico_olaboga: juz od 8 lat to samooo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 cze 2008, 15:12

fajna stronka

http://www.rosne-zdrowo.pl/

wpadam zobaczyc ze moze jakies wieści od Mery o Kornelku :-/

nic poczekamy

spokojnej niedzielki

Mazia- udanego pobytu na wsi :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość