emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 14:00

Lubię gotować i nawet mi to wychodzi, ale piec nie umiem :ico_wstydzioch: Może dlatego, że nie lubię tego robić!
u mnie na odwrot, wole piec :ico_oczko:

ja wlasnie zrobilam mrozone truskawki miksowane z jugortem, mniammm
a ja jestem z Konina-Wielkopolska
moze kiedys uda nam sie spotkac w Poznaniu :ico_oczko: my mamy 40 km
Aniu trzymam kciuki za wizytę :ico_brawa_01: i też chętnie poczęstuję się szarlotką :ico_haha_01:
ja tez :-D
Wyczytałam wczoraj w m jak mama
heh, tez czytalam to w tej gazecie :ico_oczko:
A tak się jeszcze zastanawiam po co właściwie ta położna ma przychodzić do mnie co tydzień? :ico_noniewiem:
tez raczej nie widze takie potrzeby
Murchinson a gdzie dokładnie na stronie tego herbapolu jest ta ankieta, bo nie mogę znaleźć?
w gorze po lewej stronie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2011, 14:02

emilia7895 witaj :-)

ale numer teraz,ciasto w piekarniku i prądu nie ma :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 14:03

ale numer teraz,ciasto w piekarniku i prądu nie ma
wow, a dlugo jeszcze ma sie piec?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2011, 14:05

Hejo jestem i ja, u nas tez zimno ale słonecznie wiec podwórko mamy juz zaliczone,a teraz Filip poszedł spac :-D

aniawlkp86, ja tez czekam na dobre wiesci po wizycie, moja bedzie w czwartek :-)
Tez bym zjadła jakies ciasto ale nie bardzo lubie je piec :ico_wstydzioch: uwielbiam gotowac ale pieczenie ciast to juz ciezka sprawa :-)

markotka, ja tez jestem ciekawa jak to bedzie, chociaz zabrdzo w to nie wierze. PO porodzie dostałam Filipka odrazu ale na chwilke a potem go zabrali na mierzenie itd.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lut 2011, 14:05

ja polecam blog mojewypieki
jest tam mnostwo ciekawych, prostych wypiekow i co najwazniejesze zawsze sie udaja
w sobote pieklam Lemon Meringue Pie - pychotka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2011, 14:07

emilia7895, to moze sie skusze na te wypieki i sama cos zrobie :ico_noniewiem:

Jak to jest z ta strona na te pieluszki, oni potem wysyłaja je gratis czy jak, bo nigdy takie czegos nie wysyłałam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2011, 14:13

Jak to jest z ta strona na te pieluszki, oni potem wysyłaja je gratis czy jak, bo nigdy takie czegos nie wysyłałam.
tak wysyłają za darmo na cały dzień zapas,do końca lutego chyba można się zgłaszać :ico_sorki:

prąd już jest,a ciachu zostało kilka minut pieczenia :ico_sorki:
uwielbiam gotowac ale pieczenie ciast to juz ciezka sprawa
ja lubię i jedno i drugie :-D
w końcu z zawodu jestem technik żywienia i gospodarstwa domowego :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 lut 2011, 14:14

markotka napisał/a:
Murchinson a gdzie dokładnie na stronie tego herbapolu jest ta ankieta, bo nie mogę znaleźć?

w gorze po lewej stronie
_________________
no jest jak byk :ico_haha_01: dzięki :-D
Ja do Poznania mam 100km, ale mam tam brata i przyjaciółkę, więc bywam :-D

U nas częściej gotuje mąż, no chyba że go nie ma, ja wolę piec, ale mamy tylko kilka swoich ulubionych i głównie te piekę :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lut 2011, 14:15

Wyczytałam wczoraj w m jak mama, że od kwietnia wchodzi w życie rozporządzenie ministra zdrowia o tym, że zaraz po porodzie maluszek będzie z mamą przez 2h i dopiero później będzie zabrany do mierzenia i ważenia :-D

[ Dodano: 2011-02-15, 12:47 ]
Murchinson a gdzie dokładnie na stronie tego herbapolu jest ta ankieta, bo nie mogę znaleźć? :ico_wstydzioch:

Markotka
, ja dostałam papierowa wersję tej ankiety w szkole rodzenia i tam jest informacja, że na ich stornie też jest dostępna ale nie sprawdzałam.
U mnie w szpitalu (i nie tylko w tym w Łodzi) też tak jest, że zaraz po porodzie dziecko jest 2h z mamą/rodzicami na sali porodowej (jeśli jest wolna) lub poporodowej (intensywnego nadzoru). To jest w ramach kontaktu skóra do skóry. Kładą Ci maleństwo na gołym brzuchu i przykrywają albo Twoja koszulą albo pieluszką. W tym czasie często nawet dochodzi do pierwszego karmienia. Dziecko zabierane jest tylko na chwilę do pomiarów w skali apgar. Taki kontakt jest możliwy tylko gdy matka i dziecko są zdrowi i matka nie była pod pełną narkozą. To wszystko po to by szpitale stały się bardziej przyjazne matce i dziecku.

[ Dodano: 2011-02-15, 13:19 ]
aniawlkp86, ja tez czekam na dobre wiesci po wizycie, moja bedzie w czwartek :-)
to idziemy razem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 lut 2011, 14:21

Wyczytałam wczoraj w m jak mama, że od kwietnia wchodzi w życie rozporządzenie ministra zdrowia o tym, że zaraz po porodzie maluszek będzie z mamą przez 2h i dopiero później będzie zabrany do mierzenia i ważenia :-D

[ Dodano: 2011-02-15, 12:47 ]
Murchinson a gdzie dokładnie na stronie tego herbapolu jest ta ankieta, bo nie mogę znaleźć? :ico_wstydzioch:

Markotka
, ja dostałam papierowa wersję tej ankiety w szkole rodzenia i tam jest informacja, że na ich stornie też jest dostępna ale nie sprawdzałam.
U mnie w szpitalu (i nie tylko w tym w Łodzi) też tak jest, że zaraz po porodzie dziecko jest 2h z mamą/rodzicami na sali porodowej (jeśli jest wolna) lub poporodowej (intensywnego nadzoru). To jest w ramach kontaktu skóra do skóry. Kładą Ci maleństwo na gołym brzuchu i przykrywają albo Twoja koszulą albo pieluszką. W tym czasie często nawet dochodzi do pierwszego karmienia. Dziecko zabierane jest tylko na chwilę do pomiarów w skali apgar. Taki kontakt jest możliwy tylko gdy matka i dziecko są zdrowi i matka nie była pod pełną narkozą. To wszystko po to by szpitale stały się bardziej przyjazne matce i dziecku.

[ Dodano: 2011-02-15, 13:19 ]
aniawlkp86, ja tez czekam na dobre wiesci po wizycie, moja bedzie w czwartek :-)
to idziemy razem :ico_oczko:
Teraz ocena dziecka w skali apgar ma odbywać się bez zabierania dziecka, ale to wszystko oczywiście pod warunkiem, że nia ma komplikacji.

[ Dodano: 2011-02-15, 13:22 ]
Ania dobrze, że ten prąd tylko na chwilkę wyłączyli :ico_sorki:

Wiola ja już kiedyś dostałam 5 pieluszek pampers premium care, właśnie po wypełnieniu ankiety :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość