Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 cze 2008, 11:42

Witam dziweczynki wpadłam na chwilke przywitać się ale widze że nikogo nie ma :ico_noniewiem: u nas pogoda deszczowa barowa :-/ aż się z łóżka nie chce wstawać. Wczoraj ceszyłam się że Niki kończy się katarek a tu chrypa od rana :ico_olaboga: mam nadzieje że to chwilowe. Czekamy na słoneczko bo Niki ma w domu rozłożony namiot :-D i przejść się nie da wczoraj dziadkowie jej kupili i siedzi w nim cały czas :ico_haha_01: jak zaświeci słonko to rozłożymy na działce bo w domu to niebardzo :ico_haha_01: ciut za duży :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 cze 2008, 11:44

Hej

Żyje tu ktoś???? :ico_haha_01: U nas katarek jakby mniejszy ale dojrzałam u Konrada rankę przy dziąśle, jakby jeszcze kawałek ostatniej czwórki wychodził a wydawało mi się że już cały wylazł :ico_szoking: Te zęby są jakieś pochrzanione :-D

MERY pisz szybko co u Was, bo martwię się tym szpitalem :ico_buziaczki_big:

MAZIA super, że męża masz już w domku :ico_brawa_01: A powiedz, nam coś przywiózł??? :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-16, 11:53 ]
Na weselach to będę się bawiła po wakacjach, we wrześniu i w październiku tylko za bardzo nie poskaczę bo pewno już będę wielka jak krowa :-D :-D :-D I w co ja się ubiorę????? Najgorsze jest jednak to, że potrzebuję dwie kreacje bo na obu weselach będzie ta sama rodzina :ico_olaboga: :ico_haha_01:

EDULITA witaj, ucałuj Nikusię od cioci Kasi :-)

Ja chyba znowu dziś w domu posiedzę bo nic mi się nie chce :ico_nienie: Lenia mam na maksa i na obiad robię sobie zupkę VIFON, ktoś się pisze????? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 cze 2008, 11:58

Hello

Kasiulka- Kornel od wczoraj temperatury nie ma ale kupy są brzydkie wczorajsza zielona dzisiaj już miodowa ale konsystencja nie za dobra, jeszcze rano byliśmy raz morologie zrobić i crp, po południu wyniki bedą i wynik na lablie z kału zobaczymy, jest lepiej wczoraj gadałam z lekarką dzisiaj z wyikami pojade , Kornel ma jakąs wysypke od wczoraj nie wiem czy to potówki czy alergia jakaś czy po tej goraczce coś wyskoczyło, a może to wszystko od zębów ma troche dziąsła spuchnięte mało ale niewiadomo moze piatki idą, bo już wszystkie inne wyszły, A ty jak się czujesz rybko ?? brzusio ucałuj

U nas pogoda ładna ale w chcie trzeba siedzieć

Zdrówka dla Niki

Maziu- mężusia już masz i prezenty przywióżł spisał się :ico_oczko:

Dziekujemy za troske dobrze, ze was mam, buziaki :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

16 cze 2008, 12:35

witojcie :)

miło Was znowu widzieć :D
nie wiem ile napiszę bo u nas atak piątki :(

Mery, jakby nie te badania to byłabym pewna że to rotawirus, bo u nas przeciez to samo było - przez tydzień po 10 kup dziennie, współczuję Wam kochani, wiem jak się czujesz :( ale już będzie lepiej!

Kasiulko, gratuluję kopniaczków :)
a ta baba głupia taka, pewnie siedzi w domu ma dużo czasu to mogłaby najpierw poobserowawać czy ta matka rzeczywiście dziecku krzywdę robi i czy potrzebna interwencja, ale taka nie myśli tylko od razu leci z gębą!

Edulitko, fajnie, że już po zabiegu :)

Maziu, dawaj fotki w tych prezentach od męża :)

Iwciu, dziękuję za pamięć :-)

Asiu, a dla Ciebie duży buziak :*

W Chałupach było suuuper :)
Odpoczęliśmy chociaż w ruchu bo wiadomo jak wyglądają wakacje z dzieckiem :)
Jaś po 3 dniach dopiero się z morzem oswoił.
Kiepsko tylko było w jadłodajniach jak nie chciał siedzieć w krzesełku, 2 ostatnie dni były najgorsze, tak się darł że miałam ochotę sama się rzucić na glębę i drzeć z rozpaczy :ico_haha_01: Dobrze, że mój mąż był opanowany i stanowczy i sobie z JAsiem radził.
Tak że bunt dwulatka nas również dotyczy w całej rozciągłości :)

Postaram się już regularnie zaglądać :)

[ Dodano: 2008-06-16, 12:36 ]
a Jola Kocica wczoraj miała imieninki :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 cze 2008, 12:54

hejka :-D

Elu,no wreszcie,fajnie że wypoczynek udany,częściej takich życzę :-) .Dawaj teraz kochana fotki na pocztę ,bo widzę,że na NK wstawiłaś to i nam na posyłaj :-D czekamy niecierpliwie.Buziaczek dla Jasia ,następny natręt(ząb) w natarciu :ico_olaboga:

Dla Kornelka meeeeegaa buziak i zdróweczka,kiedy Go to wszystko wreszcie zostawi :ico_placzek: .Przecież On już wymęczony tą chorobą ,że szok,zrestą TY Mery też masz już dość napewno :ico_zly: .Trzymajcie się ,buziaki.

Dla zasmarkanych nosków,chrypiących gardełek też zdróweczka,niby ciepło a dzieci chorują :ico_noniewiem:

Maziu fajnie,że mężulo wrócił i niezapomniał o swoich kobietkach,prezencikami złagodził swoją nieobecność :ico_oczko:

Ja tez mam wesele (09.08)-brata,strasznie się cieszę,tylko pewnie długo nie zabawimy,bo muszę dzieci zabrać ze sobą i tyle z zabawy :ico_placzek: No ale dobre i kilka godzin :-D

Moje starsze dziecko jutro na wycieczkę dwudniową wyjeżdża do Krakowa,ciesze się razem z nim.Fajnie ,że nie jest takim "trzęsidupkiem",że bez mamy się nigdzie nie ruszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Co zobaczy na wycieczkach szkolnych to jego a czasem tak się w życiu układa,że ciężko gdzieś wyjechać i tyle ze zwiezdania :ico_oczko: .Ciekawe jak Bartuś przeżyje te dwa dni :ico_szoking: ,pewnie będzie strasznie tęsknił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 cze 2008, 13:01

hej hej

Mery a nie braliście pod uwagę co do tej wysypki TRZYDNIÓWKI? Miał goraczkę i teraz wysypka.Trzymamy kciuki aby już było tylko lepiej. Piszesz,że u was zaczęło się od rozwalonej wargi. U nas też od tego zaczęło się chorowanie.Najpierw warga rozwalona,potem zaczął katarzyć,mega chrypa i to zapalenie jamy ustnej i wszystko w ciągu niespełna tygodnia :ico_noniewiem: Zdrówka,Zdrówka i Jeszcze Raz zdrówka Wam!!!

I Elusia już wróciła.współczujemy wychodzenia zębów.Pocieszające jest to,że to jedne z ostatnich zębów jakie dają się tak we znaki. :720:

Kasiulka :ico_haha_01: ciebie koachana za niedługo czeka powtórka z rozrywki "ząbkowania" ... a właśnie jak brzusio?powiększa się napewno.I kiedy masz połówkowe usg

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 cze 2008, 15:28

Witammm :ico_brawa_01: Dzis bardzo intensywny dzień mam, mała teraz zasnęła to mam chwilke żeby wam tu poopowiadać :-D A więc od wczoraj jestem ciocia, szwagierka urodziła córeczke Paula bedzie miała na imię :ico_brawa_01: No to wczoraj mój mąż zaszlała bo to siostrzenica mu się urodziła :-D aaa dzis byłam z kolezanka u gina i okazało się ze na 99% jest w ciąży za 2 tyg ma przyjść zrobic usg. Ja tam niewiem ale u mnie lekarz to od razu robił usg i byłam pewna na 100%... Ale lekarz od razu jej powiedział że ciąża będzie zagrożoną bo ma anemie już od dłuższego czasu i nie może z tego wyjść :ico_noniewiem: Będziemy trzymac mocno kciuki to wszystko będzie dobrze :-) Moja matyldzia dzis 2 godz. płakała zanim zasnęła, znowu zębyyyyyyy :ico_szoking: do tego katarku troche ma :ico_olaboga: Eluś to wypoczełaś :-) no niestety taki to wypoczynek z naszymi pociechami my jedziemy za 3 tyg nad morze i mamy wielki problem bo nasza Mati nie cierpi facetów bez koszulek nawet swojego taty. Wczoraj ją wyciągał z łóżeczkz bez koszulki to tak sie rozpłakała że aż się zanosiła od tego płaczu :ico_placzek: i tak za kazdym razem kiedy zobaczy gołego faceta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 cze 2008, 15:29

Mery, ucałuj swojego skarba najmocniej jak się da i może roześlji swój nr tel (jak chcesz) byśmy sie nie martwiły albo przede wszystkim podtrzymywały Cię na duchu, choć zakładam teraz tylko dobry scenariusz :-D
Faktycznie może to trzydniówka? Tylko te kupy :ico_olaboga:

Eluniu no witaj i opowiadaj, czekamy na fotki, super, że już jesteś :ico_brawa_01: no proszę witam w klubie buntowników. Wiki też daje mi popalić, ale jakoś się jeszcze trzymam. Dzięki jej wybuchom złości i szaleństw, chodzi spać po 21 :-D

No Maziu mąż super, opkupił sie prezentami, brawo :ico_brawa_01:

U nas deszcz od wczoraj, Wiki wyje przy drzwiach :ico_olaboga:

Kasieńko to co uruchamiamy znów klub Vifona :-D A brzusio urósł? A gdzie zdjątka brzusia??

Mój mąż chyba przeszedł tego rota :ico_oczko: cała sobota przesrana, ale już dziś jest oki :-)

Nie mam pojęcia co chciałam jeszcze napisać. Super że na forum taki ruch :ico_brawa_01: są jednak plusy jak to mówi Edytka barowej pogody, tzn tiktakowej

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 cze 2008, 15:33

A tak po za tym to mój mąż zakomunikował mi że musi coś wykombinowac zebyśmy przynajmniej na weekend sami gdzieś wyjechali... No widzicie poślijcie faceta samego na wycieczke to tak zatęskni,że hehehe :-D A co do prezentów to musze porobić zdjęcia, mam tak zawalony komp. ze najpierw musze na płutki przegrać wszystkie stare zdjęcia a potem bede cykać nowe :-D U nas pogoda też taka sobie nie pada ale tak zachmurzone :-)

[ Dodano: 2008-06-16, 15:50 ]
Dziewczyny własnie dzwoniła do mnie kuzynka,że jest w szpitalu ze swoim rocznym synem :ico_olaboga: dziecko niemiało kaszlu ani kataru ale wysoką temperature, której niemogli zbic. zrobili mu prześwietlenie płuc i okazało się ze ma na nich jakieś zmiany. Podali mu kroplówki i antyboityk ale goraczka co spadła to zaras wzrastała. Lekarze już w sumie nie wiedzieli co dziecku jest dlaczego tak się dzieje. Ale kuzynka napomknęła że się łapie za uszka, ona myslała ze to robi bo jest zmęczony przed spaniem. Zraz zjawił się laryngolog i okazało się że to typowe zapalenie i zalecaja przekłucie błony bębenkowej :ico_noniewiem: I wyobrażacie sobie że gorączka spadła mały zdrowieje i już wychodza w czwartek :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 cze 2008, 16:14

Maziu dobrze, ż ekuzynka o tym powiedziała, bo nie wiadomo jakby się to skończyło, dobrze że maluszkowi przechodzi...

U nas jak wyszło słonko to moja córa śpi :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość