Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sie 2008, 13:10

http://www.allegro.pl/ite...kg_1505_04.html

Ten wydaje się byc fajny i niedrogi
Ja mam taki i jestem zadowolona, ni popisze bo mój bąbel szaleje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-19, 14:25 ]
usnął wkońcu a ja mam klawiaturę, supr się pisze bo wogóle nie słychć klikania, jeszcze tylko sobie wiatrak wymienię w zasilaczu myszkę na jakąś bezgłośną i mogę całą noc siedzieć :ico_oczko:
a jezcze raz co do fotlika to jest super, ma takie podkładki pod główkę i pod nóżki że jest mięciutko ale i nie zwija się gdzieś. A co doregulacji w nim to wiadomo że nie jest już taka jak w poprzednim foteliku (kołysce) nie bierze się aż tak do leżenia ale ta podkładka jest pod głową i jakos tak nie leci jak się weźmie na sam dół ( w sensie do leżenia).
No i wczoraj wiedziałam co chcę pisać ale brak klawiatury mnie zniechęcał.

A przeewszystkim zaległe życzenia dla wszystkich jubilatów i super fotki, WSZYSTKIE!!

Arturkowi już na dole dwójkę widać jak płacze bo inaczej zasłaia języczkiem. Zasypi tylko na rękach i w dzień i wieczorem już a wczoraj to zasypianie trwało godzinę, co go odłożyłam to on w śmiech i bachna brzuszek. Brałam go kilka razy a on się śmieje.
A i dach dalej się robi, teraz tylko wykańczją ale jak ię ich dzisiaj pytłam czy do czwartku zrobią to oni że wątpią. Ale i tak tście jadą już w czwartek bo bus zamówiony to myslę że nie odmówią go. Poczytam jeszcze raz to pewnie sobie coś przypomnę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 sie 2008, 15:10

Renia, no to super, ze klawiaturke juz masz, to bede miala z kim pisac.... :-)

Ten fotelik, calkiem fajny faktycznie!

Martwie sie ze Pinko sie nic nie odzywa, zawsze raz dziennie zagladala, mam nadzieje ze z Ula wszytsko w porzadku!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 sie 2008, 15:32

Martwie sie ze Pinko sie nic nie odzywa, zawsze raz dziennie zagladala, mam nadzieje ze z Ula wszytsko w porzadku!!
też dzisiaj o tym myślałam :ico_noniewiem:

co do fotelika to wydaje się być fajny-ja mam taki 0-18kg i żałuję zakupu, bo nie uchyla się tak bardzo jak powinien i teraz to już nie tak ważne, ale jeszcze 2 miesiące temu, było mi normalnie szkoda w nim dziecko sadzać :ico_olaboga:

Kuba dzisiaj od rana tatuuje, a za chwilę jedzie z chłopakami z klubu gdzieś i nie będzie go do późna-znowu zostajemy sami z Gabciochem... jutro jedzie po szefa do Katowic na lotnisko, a później to już praca ciągle...

a Renia nas też czeka remont dachu w najbliższym miesiącu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-19, 15:34 ]
chciałam do Pinko sms napisać, ale nie jest wpisana na pierwszą stronę...

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 sie 2008, 15:44

http://www.allegro.pl/ite...kg_1505_04.html

Ten wydaje się byc fajny i niedrogi
Naprawde fajny ten fotelik, ja tez juz myslalam zeby kupic Dawidowi nowy, bo wydaje mi sie ze w tym nosidelku mu sie niewygodnie siedzi, ale moj M stwierdzil ze do roku moze w nim jezdzic, ale i tak chyba postawie na swoim.

Wgrywam caly czas zdjecia z wakacji na fotosik....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 sie 2008, 15:54

Wgrywam caly czas zdjecia z wakacji na fotosik....
...czekamy, czekamy..... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-19, 16:05 ]
ach... zapomnialam Wam powiedziec.... dzisiaj nasza 2 rocznica slubu.... musze cos wymyslec tylko nie mam pojecia co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 sie 2008, 16:38

ach... zapomnialam Wam powiedziec.... dzisiaj nasza 2 rocznica slubu.... musze cos wymyslec tylko nie mam pojecia co
gratuluje i zycze Wam wszystkiego najlepszego, przede wszystkim duzo milosci, szacunku i wzajemnego zrozumienia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
A my mamy 2 rocznice zareczyn :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 sie 2008, 16:40

A my mamy 2 rocznice zareczyn :ico_haha_01:
To tez zycze wszystkiego NAJ dla Was! :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 sie 2008, 16:56

Czesc wam wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy.
Dziewczyny ale mialam dzisiaj przygode wybralam sie z dziecmi i kumpela co jest w 8 mc ciazy na zakupy o i godzinke juz chodzimy a mi sie przypomnialo ze mam zupe dla Amelki na piecu.No i co teraz maz w pracy sasiedzi kluczy nie maja jejku ale stracha przezylam cale szczescie autobus mialysmy za 3 minuty szybko polecialysmy no a w domu smrud ale jeszcze nie tak miocnya z zupy zostal wegiel.Pojechałysmy za godzinke nastepnym autobusem na dalszy ciag zakopow.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 sie 2008, 16:57

No niezle Mariola!! :ico_haha_01: dobrze ze nie spalilas domu :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 sie 2008, 16:59

no dobrze bo sasiadka jedna wyjechala i zostawila mi pod opika mieszkanie fajnie wrocilaby a tu nic nie ma jak jechalam autobusem to zagladalam czy straz kolo mnie stoi i czy dym sie unosi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość