Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

03 cze 2007, 12:48

witam jejciu ale paskudna pogoda nic tylko trzeba siedziec w domu mnie jest jakosstrasznie niedobrze bleee chyba sie musze polozyc

dziekujemy bardzo za zyczonka i rowniez skladamy najserdeczniejsze zyczenia Piotrusiowi, Dominiczkowi, Dawidkowi

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 cze 2007, 16:02

Slemy zyczenia do 11 - miesieczniakow :
Dawidka, Dominiczka, Piotrusia i panny Moniki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

oj tak, juz za miesiac roczek :ico_oczko:
Wszystkiego najlepszego!

Dziewczyny a my od wczoraj wciaz razem i bez klotni :ico_haha_01: :ico_oczko: wczoraj w parku pol dnia, wspolnego gotowanie itp, a dzis sniadanko i siup na basen :509: ( naturalnie mam w kostiumie sie nie pokazuje,ale chyba w tym roku poopalam sie troche ... moze w spodenkach :-D )

A co ciekawsze: Kourosh calkiem swiadomie mowi DA DA :520: wciaz chce isc na dwor i wczoraj okolo 23 D musial z nim wyjsc do ogrodu bo wciaz wolal DA DA , #DA DA :ico_brawa_01: ... nawet juz pol-spiacy w lozku bil brawo,ze az huk i majaczyl DADA :ico_smiechbig: nawet mam wrazenie,ze on sam jest w szoku,ze rozumie i ze my jego rozumiemy :ico_haha_01: a zaczelo sie rozumienie tego slowa dzieciecego,gdy niedawno D zabral go na przejazdzke sam na sam,bez mamy g:hmm od tamtego momentu nie ma na niego sily ... a jaki to wspanialy dzwiek dla moich uszu ... doslownie jakby spiewal, a jeszcze tak bosko sie usmiecha przy tym ... :ico_oczko:

mniej pewne jest inne slowko : czasami zdarza sie jemu powiedziec DAJ akurat,gdy cos chce :ico_haha_01: 8-) ale to chyba jest jeszcze bardzo przypadkowe,nieswiadome ...

[ Dodano: 2007-06-03, 16:08 ]
i zapomnialam sie przywitac z tego wszystkiego :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

he hej :-D

iza super,ze mogliscie z mezem zaszalec , potanczyc,napic sie piwa czy po prostu posluchac muzyki :ico_brawa_01: i ja rowniez nie rozumiem podobnej postawy: w takich miescach jest stanowczo za glosno, dzieci powinne juz spac, a nie wspomne juz,ze i trzezwych mozna szukac ze swieczko ,wiec i o bezpieczenstwo rowniez trudno ... no i papierochy itp. ech,szkoda gadac ...
ale staram sie tez zrozumiec tych,ktorzy od wyrwali sei na krotki urlop i nie maja z kim dziecka zostawic, a skoro malec i tak np siedzi do pozna i oglad TV to raz taki festyn do pozna ... hmm, coz ...roznie w zyciuy bywa ...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2007, 19:15

Moniczcee, Dawidkowi Dominikowi i Piotrusiowi ślemy bukieciki całusków :ico_prezent: .... rośnijcie zgrowo.... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 cze 2007, 20:04

diem, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kourosha..niesamowite ze już cos chce i potrafi to powiedziec :ico_haha_02: ....słodziutki

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 cze 2007, 20:57

Diem to prawda sprytny ten twoj malutki Kourosh brawa duze dla niego :ico_brawa_01:

A na basenie bylo pieknie,malej Nicole sie tak podobalo ale nie odstepowala mnie na krok :ico_brawa_01: Moj maz chcial ja wziasc to sdie krzywila i nawet krzyczala ze niechce i tylko do mnie raczki wyciagala.. hmm dziwne uczucie szkoda mi bylo meza ale co zrobic .. my kobietki musimy sie trzymac razem.. oj jak ja kocham moja malutka no nic zdjec nie wkleje bo nie jestem fotogeniczna w stroju kapielowym.. no moze ze 2 jakies co nie widac az tak :ico_oczko: Ok to ja mowie wam milej nocki i dobranoc piekny dzien mialam dzisiaj i mezowi tez sie podobalo a najbardziej to mojej Nicosince w wodzie ale ladnie chlapala nozkami,raczkami i po prostu delektowala sie ta woda,tak cieszyla sie i bylo wogule bombowo no nic spadam do mezusia i coreczki paaa

[ Dodano: 2007-06-04, 07:23 ]
Dzien dobry z rana..
Widze ze tu nikogo niema... :ico_placzek:
U nas nocka ladnie minela,moja Nicolinka jeszcze spi a ja sie nie kladlam juz bo o 9 przyjda dwa mechaniki i musza nam naprawic rolety(zaluzje) w calym domku no i mi sie nie oplacilo klasc.. :ico_nienie:
Pozatym to moja Nicole jak cos chce to pokazuje raczka na to i tak sie bosko usmiecha ze dalabym jej wszystko i np.jak widzi jakas rzecz jaka chce miec to ja mam ja akurat na raczkach to tak chocby sie rwala do tej rzeczy chce do niej isc a jak podejde blizej to sobie raczka bierze i sieb bawi..Najbardziej uwielbia nasz telefon stacjonarny.. :-D :ico_oczko: A pozniej to sie bawi wszystkim co popadnie.. piloty,moja komorka itd.. ale wszystko z umiarem no nic zycze wam milego dnia i buziaczki .. paa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

04 cze 2007, 07:24

hej baboski
po pierwsze my rowniez slemy buziaki dla wczorajszych 11miesieczniakow:)
i dziekujemy za zyczenia ...
no macie racje to juz niedlugo wielki dzien i ich pierwsza "imprezka" a pozniej to juz poleci i na imprezki beda chodzic sami :ico_smiechbig:
diem u nas tez tak ze maly juz wiecej rzeczy rozumie tak jak kurosh tez mowi daj .....ale tez mysle e to jeszcze nieswiadome "daj" a sie zawsze z nim przekomarzam ze tsie mowi" poprosze" a nie daj:)))))) i czasami powie "ejty " to wtedy tez mu tlumacze ze do mamy nie wolno mowic na "ej" :)))) slodziaki tez nasze bable
maly z dnia na dzien coraz wiecejj sam chodzi ....zauwazylismy ze im dalej staniemy tym wiecej przejdzie bo jak staniemy blisko i wyciagniemy raczki to leci do przodu chcac sie zlapac a jak jestesmy dalej top idzie:)
aha i pochwale sie ze mojemu bratu urodzila sie wczoraj coreczka :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 07:43

I jeszcze wkleje 3 skromne foteczki z naszej wycieczki na basen w Schwangau :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 07:47 ]
Iwona to brawa ogromne dla Piotrusia i za jego sliczne postepy :ico_brawa_01: NO to zostalas ciocia Gratuluje :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 cze 2007, 08:15

Kristi, super foteczki......co ja bym oddala za taki basen....super naprawde..rozrywka dla calej rodzinki

iwonap, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrusia .....czyli mozna powiedziec ze juz codzi...... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-04, 08:16 ]
iwonap, i gratulacje dla brata!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 08:29

Iza dzieki.. ale ty tez przeciez mozesz pojsc sie popluskac jak bedzie weekend wez meza i Mateuszka i idzie tez sie popluskac moze byc nawet na dwie godzinki my wlasnie wczoraj bylismy na 2 godzinki i wystarczylo chociaz mogloby byc dluzej :ico_oczko: ale niewiem czy NIcole by wytrzymala jeszcze bo juz byla zmeczona i spiaca takze poszlismy Pozdrawiam
Ale taki basen to jest super ,frajda dla calej rodzinki i bedziemy to czesciej powtarzac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-04, 08:32 ]
A moja slodka Nicolinka jeszcze spi.. no tak licze ze do 9 00 sie obudzi.. No a ja ide pranko powiesic.. moze wyschnie przed deszczem bo zapowiadali ze ma byc dzisiaj ale narazie jest ladne sloneczko i odrazu humorek tez inny :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 cze 2007, 08:36

Kristi, z chęcią bysmy poszli ale u nas nie ma takiego basenu dla dzieci..niestety.....a mati uwielnbia wode...wiec jeszcze bardziej zaluję

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość