robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

13 lut 2011, 17:38

malgoskab no wlasnie narzekac ludzie potrafia ale do roboty nie ma chetnych....
u nas dzie jak codzien pogoda straszna zimno i wieje ze spaceru nici....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

13 lut 2011, 18:08

malgoskab no wlasnie narzekac ludzie potrafia ale do roboty nie ma chetnych....
dokładnie tak

oby cos wypalilo z ta opiekunką bo nie wyrobie na zakretach sama

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lut 2011, 07:50

witam:)
majka dzis wstala o 5 i teraz poszla dalej spac a ja juz nonono nie zasne...ehh;))
malgoskab a powiedz kochana ty szukasz kogos na caly dzien czy jak i jakiej pomocy oczekujesz??i ile teraz taka pomoc kosztuje??moze warto poszukac kogos starszego takiej babci przybranej , kobiety ktora wychowala swoje dzieci juz z doswiadczeniem...;)
dziewczyny sluchajcie wczoraj rozmawiam na gg ze znajoma z innego forum ona jest w 38 tyg ciazy piszemy cos o porodach ze ma skierowanie na cesarke na 4 marca i w trakcie jak pisalysmy wody jej odeszly :ico_szoking: masakra :-D
pewnie teraz tuli swoja Paulinke juz w ramionach:))
ciekawa jestem czy zrobili jej ta cesarke czy jednak naturalnie rodzila:))

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

14 lut 2011, 11:23

malgoskab a powiedz kochana ty szukasz kogos na caly dzien czy jak i jakiej pomocy oczekujesz??i ile teraz taka pomoc kosztuje??moze warto poszukac kogos starszego takiej babci przybranej , kobiety ktora wychowala swoje dzieci juz z doswiadczeniem...;)
robak od poczatku szukalam mlodej dziewczyny
moze dlatego ze ja jestem w domu i wszystkiego moge dopilnowac, a takiej mlodej to latwiej mi zwrocic uwagę czy cos powiedzic ze zle robi zeby robila inaczej,
a u starszych to raz ze one tez juz swoje utarte sposoby mają i nie zapomnę jak koleżanka opowiadała teks opiekunki ktory sie powtarzał "Pani Beatko ja sie nie chce wtrącac ale ja bym na Pani miejscu...."
a co do ceny to takie my im placimy 5zł za godz. bo ja tak na kilka godz. potrzebuje 3 razy w tygodniu jak W cały dzien w pracy jest i przyjezdza dopiero po 20

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lut 2011, 16:02

hej dziewczyny, my od jutra zaczynamy rehabilitacje, Maja ma stwierdzone wzmozone napiecie miesniowe i musimy cwiczyc :ico_placzek:
Rehabilitacja oczywiscie prywatnie dwa razy w tygodniu po 100 zł :ico_olaboga: bo panstwowo to na termin bysmy do kwietnia czekali a mu musimy juz.
Sluzba zdrowia nasza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Mati ma zapalenie ucha, Maja ma delikatny katar mam nadzieje, ze nic gorszego sie jej nie rozwinie.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lut 2011, 16:59

malgoskab w sumie to masz racje ....a jakbys miala co rusz wysluchiwac PORAD to idzie se w leb strzelic...
Monia a co Was zaniepokoilo zeby isc do lekarza z mala ze stwierdzl te napiecie miesniowe??
ale sobie licza za rehabilitacje masakra :ico_szoking:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

14 lut 2011, 19:04

ale sobie licza za rehabilitacje masakra :ico_szoking:
oj to prawda, ja mojego W umowilam na czwartek do rehabilitanta bo mu reka cierpnie i bark od kregoslupa, to wizyta ok 30 min i 80 zl trzeba dac :ico_olaboga:
Mati ma zapalenie ucha, Maja ma delikatny katar mam nadzieje, ze nic gorszego sie jej nie rozwinie.
i oby tak zostało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

14 lut 2011, 20:01

witajcie :-D

coś jakoś nie mam weny ostatnio do pisania :ico_noniewiem:
wybaczcie :ico_sorki:
Maja ma stwierdzone wzmozone napiecie miesniowe i musimy cwiczyc :ico_placzek:
Monia a co Was zaniepokoilo zeby isc do lekarza z mala ze stwierdzl te napiecie miesniowe??
no włąsnie Monia jak to było...?
bo Szymon jak go biorę na ręce to on bardzo mocno mi sie wygina do tyłu, a szczególnie głowe i zawsze ma ja albo w prawo albo w lewo skręconą ale to tak jakoś mocno :ico_noniewiem: sama nie wiem
dziewczyny sluchajcie wczoraj rozmawiam na gg ze znajoma z innego forum ona jest w 38 tyg ciazy piszemy cos o porodach ze ma skierowanie na cesarke na 4 marca i w trakcie jak pisalysmy wody jej odeszly :ico_szoking: masakra :-D
pewnie teraz tuli swoja Paulinke juz w ramionach:))
no to nieźle :ico_szoking: napewno dziewczyna jest już po wszystkim i ma malutką przy cycusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny zdróweczka życzę dla waszych skarbeczków :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lut 2011, 23:24

robak, co nas zaniepokoilo....raczej mnie :-) bo ani maz ani pediatra ani ortopeda tego nie wylapal, wrecz wmawiano mi, ze sie u dziecka doszukuje :ico_zly:
a ja poprostu bedac z Maja caly czas widzialam, ze ona jest zupelnie inna niz Mateuszek w jej wieku.
Po pierwsze co mnie zaniepokoiło to czeste krzyzowanie nózek, oprocz tego, ukladanie glowki czesciej na lewa strone, kolejny objaw to wyginanie cialka gdy lezy naq pleckach to takie nienaturalne ulozenie glowa i brzuszek prosto a nozki skrecaly w prawo. wyginanie sie, prezenie podczas noszenia, i takie niespokojne szamotanie sie podczas cycowania. I taka ogolna sztywnosc, ciezko ja ubrac bo jest taka spieta, ciezko rozkraczyc nozki do przewijania.
Taki sztywny maly czlowiek z tej mojej Maji :ico_oczko:
Sama podejrzewałam wzmozone napiecie miesniowe, zrobilam usg przezciemiaczkowe i poszlam do neurologa.
Na szczescie mozg jest ok wiec nie jest to spowodowane czyms co dotyczy mozgu.
Chcialam dla swojej spokojnosci wykluczyc jakies porazenie.
Wychodzi na to, ze mogla byc przykurczona w brzuszku i to dlatego, ale to tez niewiadomo czy to sie od tego wzielo.
Na szczzescie nie jest to nie do wyleczenia.
Poprostu musimy cwiczyc z rehabilitntem i w domku i Pani dr powiedzial, ze szybko beda rezultaty.No oby :ico_sorki: :ico_sorki: gdybym tego nie wylapala, mala poprostu pozniej by usiadla, pozniej zaczela chodzic, musimy ja rozluznic, zeby wszystko robila w odpowiednim tempie.

[ Dodano: 2011-02-14, 22:28 ]
aniaj84, mam nadzieje, ze u Was jest wszystko w porzadku, ale czasem warto dobrze sie przyjrzec i zbadac jak cos nas niepokoi. Czasem na wyrost sie martwie i biegam po lekarzach, ale lepsze to niz zbagatelizoanie jakiegos objawu.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

14 lut 2011, 23:30

gdybym tego nie wylapala, mala poprostu pozniej by usiadla, pozniej zaczela chodzic, musimy ja rozluznic, zeby wszystko robila w odpowiednim tempie.
_________________
instynkt mamy najwazniejsze
i niech mi mowią ze mamy są przewrażliwione czy coś
to sie czuje i trzeba isc za głosem serducha
Monia bedzie dobrze im rehabilitacja wczesniej rozpoczeta tym lepsze i szybsze rezultaty

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość