Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 paź 2011, 12:02

marcz89, i jak z matą? Udało się wygrać którąś z aukcji?

elibell, ja identycznie jak Ty się zachowuję, gdy Wiki przytula i całuje braciszka, a gdy go uderzy, to też jej delikatnie tłumaczę, ona to rozumie na szczęście

Dziewczyny, ja też nie zostawiam Wiki samej, gdy chce się przytulić, albo tak jak ostatnio z żalem się spojrzy na mnie. Zawsze wtedy ją chwalę, przytulam, całuję, myślę, że nie czuje się gorsza. Mówię jej, że jest dla mnie najważniejszą dziewczynką na świecie i nie ma w tym ani słowa kłamstwa, he he, gorzej by było z takimi stwierdzeniami, gdybym miała dwie dziewczyny.

kwiatunio, fajnie, że masz pomoc przy chrzcinach :-) Ja nie wiem czy bym wysiedziała tak ze znajomymi do 2:30 :ico_olaboga:

jula81, a Ty nie masz ściągniętych szwów jeszcze? Jak wczorajsza imprezka się udała?

marcz89, ale Oliwcia rośnie :ico_brawa_01: śliczna jest :-D
wczorajsza kolacja udana :ico_brawa_01:
super :-)

szkieletorek, będziecie chrzcić córcię w urodziny mojej Sis :ico_oczko:
bleeee paskudztwo.
to prawda, moja Wiki tez takie pije...

Moja Wiki dziś jakaś niewyraźna, nawet kaszy nie chciała zjeść, co nigdy! się jej nie zdarzyło. Mieliśmy jechać do kościoła, ale zmierzyłam jej temp. i ma lekki stan podgorączkowy (37,3), nawet kanapki z jajecznicą nie chciała :ico_noniewiem: Może trochę to głupie, ale zrobiłam jej budyń czekoladowy, bo uwielbia i zjadła trochę :ico_sorki: Teraz śpi, może jak wstanie będzie miała lepszy apetyt. Taka biedna chodzi, smutna i apatyczna. Pierwszy raz taką ją widzę :ico_placzek:

[ Dodano: 30-10-2011, 11:05 ]
izuś_85, wszystkiego naj dla Konradka za pierwszy miesiąc :ico_brawa_01:

A ten Bebilon Pepti nie jest taki tragiczny, ja czasem dopijałam po Wice, gorszy jest Nutramigen

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 paź 2011, 12:17

Moja Wiki dziś jakaś niewyraźna, nawet kaszy nie chciała zjeść, co nigdy! się jej nie zdarzyło. Mieliśmy jechać do kościoła, ale zmierzyłam jej temp. i ma lekki stan podgorączkowy (37,3), nawet kanapki z jajecznicą nie chciała :ico_noniewiem: Może trochę to głupie, ale zrobiłam jej budyń czekoladowy, bo uwielbia i zjadła trochę :ico_sorki: Teraz śpi, może jak wstanie będzie miała lepszy apetyt. Taka biedna chodzi, smutna i apatyczna. Pierwszy raz taką ją widzę :ico_placzek:
biedna :ico_olaboga: oby jej przeszło szybciutko :ico_sorki: ważne ze coś w żoładeczku ma
A ten Bebilon Pepti nie jest taki tragiczny, ja czasem dopijałam po Wice, gorszy jest Nutramigen
kolezanka mi mówiła ze jak powąchała tylko to ją na wymioty brało ale ja nie poróbowałam wiec nie wiem czy bym sie odważyła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 paź 2011, 12:29

Kod: Zaznacz cały

bezczelnoscią nazwać można tak nietaktowne "przesiadywanie" w domu w którym jest malutkie dziecko
dlatego zaczęłam sprzątać ze stołu o 1.30 :ico_oczko:
Pierwszy raz taką ją widzę
biedactwo, zdrówka życzę :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-30, 11:30 ]
izuś_85, dziękuję za zaproszenie na nk :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 paź 2011, 12:32

Twoje mleko pewnie też by Ci nie smakowało :ico_oczko:
uwierz mi że nasze mleko to ma skam mleka, a tamto coś jest odrażające, no ale co zrobić jak normalnego podawać nie mogę MM, muszę taki wynalazek niestety

inia zdrówka dla Wiki, oby się nic nie rozwinęło więcej

a co do Bebilon pepti, też posmakowałam, wypić wypiłam resztę po małym, ale serio jest to tak dziwne w smaku ze aż niedobre, każde mleko jakie piła ELIZKA TO i ja jej wypijałam bo mi smakowało, a tego to nawet Eliza nie łykła hihihi


Moja córa dziś chyba lewą nogą wstała, na wszystko fochuje, grrr a mi się cierpliwość kończy, narazie ją ignoruję jak zaczyna swoje, bo chyba nie ma innego wyjścia

No i w ogóle mały znów ma pupke i pachwinki odparzone, jejuś strasznie wygląda, tormentiolem smaruję bo nic nie pomagało innego. i wietrze pupke ile moge, biedulek ciagle cos

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 paź 2011, 12:59

marcz89, i jak z matą? Udało się wygrać którąś z aukcji?
a w końcu nie wczoraj minute przed końcem posypały się tak oferty że na 170 zł się aukcja skończyła... amnie za każdym razem przebili... Ale dzisiaj poszperałam po allegro i znalazłam używkę za 135 zł do kupienia od razu i zamówiłam:) Więc do środy czwartku powinnam już mieć ją w domku :ico_brawa_01:
Moja Wiki dziś jakaś niewyraźna, nawet kaszy nie chciała zjeść, co nigdy! się jej nie zdarzyło. Mieliśmy jechać do kościoła, ale zmierzyłam jej temp. i ma lekki stan podgorączkowy (37,3), nawet kanapki z jajecznicą nie chciała :ico_noniewiem:
Oby to nie było nic poważnego i żeby bardziej jej nie rozłożyło..
dlatego zaczęłam sprzątać ze stołu o 1.30 :ico_oczko:
ja to bym nie wyrobiła... Na szczęście kumple P jak przyjdą to o 22 chcą wychodzić, żeby nie przeszkadzać :ico_sorki: no ale to wszystko od ludzia zależy :-)

My zaraz do moich rodziców na obiadek jedziemy:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 paź 2011, 16:20

dlatego zaczęłam sprzątać ze stołu o 1.30 :ico_oczko:
hehe no i dobrze :ico_sorki: u nas od kiedy Maja jest imprezki wszelakie kończą sie w godzinach max 22-23.00 a kiedyś balowaliśmy do 8.00 rano :ico_haha_01:

teraz normalnie to padamy oboje spać po 21.00 :ico_olaboga: mnie sie oczy kleją niekiedy na M jak miłosc :ico_olaboga: no ale wole iść wcześniej spać niz chodzić jak zombi :ico_haha_01:

Konrad śpi, reszta domostwa poszła na cmentarz jak zwykle
a ja korzystam i kawkę dopijam :ico_oczko:

znów mam nawał w cycach :ico_szoking:
a w końcu nie wczoraj minute przed końcem posypały się tak oferty że na 170 zł się aukcja skończyła... amnie za każdym razem przebili... Ale dzisiaj poszperałam po allegro i znalazłam używkę za 135 zł do kupienia od razu i zamówiłam:) Więc do środy czwartku powinnam już mieć ją w domku :ico_brawa_01:
a jaką kupiłaś? tą FP rain forest?
moja schnie w łazience jutro młodemu rozłożę jak wyschnie :-D

[ Dodano: 30-10-2011, 15:24 ]
Moja córa dziś chyba lewą nogą wstała, na wszystko fochuje, grrr a mi się cierpliwość kończy, narazie ją ignoruję jak zaczyna swoje, bo chyba nie ma innego wyjścia
a wiesz ze coś chyba w powietrzu wisi ze dzieci takie dziś marudy, Maja też dziś płączliwa jakaś, Przemek jak wróćił z nimi ze spaceru to mówił ze o wszytsko płakała, teraz wzioł ja w wózku bo nie spała i marudna jest
izuś_85, dziękuję za zaproszenie na nk :ico_sorki:
wysłałam zaproszenia tym kogo znalazłam :ico_oczko:
jakby co to reszta mnie znajdzie sama :ico_oczko:
Izabela Gnielka \Chorzów :-D

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

30 paź 2011, 17:07

jula81, a Ty nie masz ściągniętych szwów jeszcze? Jak wczorajsza imprezka się udała?
Rozpuszczalne mi założyli. Mają tylko supełki same odpaść, ale jeszcze nie odpadły.
Ciekawe kiedy odpadną bo ciągle boli tak samo.
Impreza się udała. Byliśmy 5 godz.
Mały prawie cały czas spał z przerwą na karmienie.
Jedyna niedogodność to, że przy takiej ilości osób gorąco i duszno się robi.
Ale poszliśmy do drugiego pokoju i było lepiej.


Izuś
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Konradka za pierwszy miesiąc.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 paź 2011, 18:39

Cześć!

Myśmy odebrali dziś Zuzię od mamy, miała zostać do jutra, ale zwymiotowała rano :ico_szoking: i mam się wystraszyła,że chora.
Ale ja sądzę,że ona po prostu jest przejedzona, u mamy ma zawsze taki apetyt :ico_olaboga: na obiad zjadła 10 pierogów ruskich :ico_szoking:
Nic jej nie jest, pospała po tych atrakcjach i jest ok :ico_sorki:

Maciek jak zasnął w drodze powrotnej to dopiero sie przebudza, pewno głodek go budzi, bo jadł po 13 :ico_szoking:

Jak u Was dzieciaczki po zmianie czasu?

U nas też dziś będzie premiera maty, bo przywieźliśmy.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 paź 2011, 19:24

a jaką kupiłaś? tą FP rain forest?
dokładnie tą:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

31 paź 2011, 09:59

elibell, mój Piotruś też jakąś wrażliwą tą pupę ma, ale nie tylko pupkę, nie mogę sobie poradzić z dwiema fałdkami na szyjce, ciągle mu się papra. Dokładnie myję, osuszam, smaruję i ciągle ma brzydkie. Jakiś delikatniusi jest
znalazłam używkę za 135 zł do kupienia od razu i zamówiłam
no i fajnie :-)

izuś_85, wysłałam Ci zaproszenie na NK :-)
Rozpuszczalne mi założyli. Mają tylko supełki same odpaść, ale jeszcze nie odpadły
hmmm? ja miałam też rozpuszczalne, ale te z zewnątrz ściągnęli mi po tyg, przy Wice tez tak zrobili, więc nie wiem dlaczego u Ciebie je zostawili, one faktycznie strasznie przeszkadzają później

No to dziewczyny milego testowania mat.

Wiki chyba ma grypę żołądkową, bo dziś wymiotowała i pokazuje, że brzuch ją boli, temp. już w normie. Może złapała tego wirusa co ja i Piotruś?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość