Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2012, 21:40

eSKa, podaj na pw swoje namiary to Cię znajde :-)

[ Dodano: 29-02-2012, 20:44 ]
A co do spluwania z czółka to moja mama zawsze mi mówiła że niektorzy ludzie mają "zły" wzrok i potrafią zauroczyc dziecko, a splucie z czółka ma zlikwidować to zauroczenie :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 lut 2012, 21:49

Jadzia super fryzurka ja własnie się zastanawiam jak się przystrzyc i chodzi mi po głowie własnie coś podobnego ale się jakoś nie moge zdecydować :ico_haha_01: juz od 2 tygodni ide do fryzjera i dojść nie mogę :ico_oczko:

Aga26 super fotki zrobiłaś Borysowi kurcze chyba i ja musze coś pokombinowac tylko muszę sobie sprawić jednokolorowy koc żeby fajniej wyglądało

co do wstążek czerwonych i innych takich w sumie jakoś nie przykładam wagi do tego ale przy wózku mam czerwoną obrączkę plastikową którą dostałam razem z wózkiem od koleżanki to nawet nie ściągam bo co mi tam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 mar 2012, 09:06

Witam i ja z :ico_kawa:
dziewczyny już w szkole Kuba coś chyba chce mi powiedzieć tylko ja go nie rozumiem i się złości ale chyba stwierdził własnie że nie dogadamy się i patrzy teraz w okno

u nas też na razie mżawkowato ale myślę że się wypogodzi bo jednak Kubuś całkiem inaczej śpi jak wychodzimy na spacerek

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 mar 2012, 11:58

widze ze pogoda wszedzie taka sama :ico_noniewiem:

My dzis z Kubusiem pociągneliśmy ze spaniem i wstalismy o 10.00 :ico_wstydzioch:
Kurcze Olek zaczyna mi brzydko kaszleć :ico_olaboga: jutro chyba w domu go zostawie żeby na starcie to choróbsko zlikwidować.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 mar 2012, 13:06

witam :-D

przyszłam sie pochwalic ze z biderkami mełgo wszystko w porządku...nawet pieluchowac nie musimy...za dwa miesiące jeszcze jedna wizyta.

moja mała kluseczka waży już 4250...byłam w szoku...ale sie nie dziwie jak non stop cyca sie domaga...dziś kupiłam inny kszatł smoka moze do niego mi sie go uda przekonac... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 mar 2012, 13:07

A ja wyspana jak nigdy :ico_haha_01: Mała zasnęła przed 21 wstała o 2. O 3 zasnęła i pobudka po 5... i spałysmy - uwaga - do 10:30 :ico_brawa_01: A przed chwila znowu zasnęła. Chyba ta okropna pogoda tak na nią działa.
Szkoda, bo chciałam dziś na spacerek się wybrać, a raczej ta opcja odpada.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 mar 2012, 13:46

dzwoneczzek brawa dla Patryczka za wagę, pięknie ciągnie do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i fajnie że bioderka w porząsiu :-)
tak teraz patrze na twoje suwaczki, kurcze pierwszy synuś to był kawał chłopa :ico_oczko: od razu wskoczył w rozmiar 62 :ico_haha_01:
No i tak jak ja otaczasz się samymi facetami :ico_oczko:

Mad no to się wyspałaś , takie nocki można mieć no nie?
Szkoda, bo chciałam dziś na spacerek się wybrać, a raczej ta opcja odpada
:ico_placzek: :ico_placzek: no kapie z nieba i kapie od tego deszczu i topniejącego sniegu nasze podwórko to jedno wielkie błoto, żeby wyjśc z wózkiem to trzeba sie zastanowic bo potem mycia :ico_olaboga: a samochody się normalnie zapadają w tym bagdnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 mar 2012, 14:02

dzwoneczek82, super że bioderka w porządku :ico_brawa_01: i widzę że Patryczek tak samo wagę nadrabia jak mój Kuba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my własnie wróciliśmy ze spacerku bo trochę się wypogodziło więc musiałam wykorzystać

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 mar 2012, 14:06

hej
margolcia ja pytalam ile wody wlewasz bo myslalam ze moze ja za duzo wlewam :ico_noniewiem:
jeśli Hani się podoba w kąpieli to napewno nie wlewasz za dużo wody :ico_oczko:
ja niby nie wierzę w takie zabobony ale wstazeczki czerwone mam przy wózku
ja teoretycznie też nie ale mam kokardkę na wózku hehe wózek też mam czerwony :ico_haha_01:

eSKa, a ja zastanawiałam się kogo mi Mad., zaproponowała abym dodała do znajomych na fb

to ja może nie będę mówić głośno ze my już zaliczyliśmy 2.5 godzinny spacer połączony z zakupami teraz dzieciaczki umęczone śpią a jak wstaną to chyba znów pójdziemy na spacer :ico_sorki: jest tak przyjemnie ciepło
my wczoraj z R. zrobiliśmy przemeblowanie w sypialni i kurcze zrobiło się dużo więcej miejsca że aż w szoku jestem wystarczyło meble odpowiednio poprzestawiać :ico_sorki: ja wogóle wizji nie miałam R. tak wymyślił i super teraz jest

[ Dodano: 01-03-2012, 14:06 ]
dzwoneczek82, piękna waga Patryczka :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 mar 2012, 14:48

kurcze pierwszy synuś to był kawał chłopa :ico_oczko: od razu wskoczył w rozmiar 62 :ico_haha_01:
pewnie i ten też taki by był gdyby urodził sie w terminie :ico_oczko:
No i tak jak ja otaczasz się samymi facetami :ico_oczko:
fajnie mamy co? :-D
Własnie jabłecznik mi sie konczy piec, tak za mna od kilku dni chodził
mmmmm pycha :067:
to ja może nie będę mówić głośno ze my już zaliczyliśmy 2.5 godzinny
jak fajnie... :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość