karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 wrz 2007, 17:51

madziarka81, jutro postaram sie wkleic :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 wrz 2007, 23:02

A wiec mieszkam w Niemczech na Bawarii w pieknej i spokojnej okolicy,tak zwanej wiosce .. ale wazne ze sa tutaj mili i przyjazni ludzi i mam fajna sasiadke a to wazne,mam coreczke co ma 13 miesiecy i to takie zywe sreberko i mam meza jestesmy juz razem 3 lata a znamy sie 4 latka :ico_oczko: Ok to o mnie tyle,narazie tez nie czuje ruchow mojej dzidzi ale juz wkrotce mysle ze one sie pojawia.. jestem tak dobrze zbudowana i byc moze poczuje je troche pozniej.. tak samo jak bylo jak bylam w ciazy z moja coreczka Nicole..no zobaczymy

Fajnie ze was tutaj tyle jest musze sie powoli przyzwyczaic kto jest kim ale juz niedlugo i nadaze ze wszystkim,

Coffie to bedziemy fajnie sobie razem odliczac czas do narodzin naszych dzieciatek ciekawe jaki fajny zbieg okolicznosci ta sama data porodu.. jestem ciekawa czy moja dzidzia sie urodzi w terminie.. bo moja Nicole to urodzila sie 3 tygodnie za wczesnie.. :ico_szoking: Ale cala i zdrowa (53 cm,i 3500 gr) :ico_oczko:

Tagar naprawde super piesek,bardzo ladny ja to wogule kocham psy ale narazie nie moge miec pieska bo to nie ten czas teraz na psiaka.. a szkoda bo kocham psy ale kiedys tez bede miala psa.

Dobranoc wam zycze papa

Madziarka fajny masz brzusio,ja lepiej mojego nie pokaze narazie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 wrz 2007, 23:16

Madziarka, sliczny brzusio. Moj jest polowe mniejszy :)

Kristi, ale Cie wygnalo daleko... ale fajnie ze do nas dolaczylas.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 wrz 2007, 07:58

Kristi, my chyba na wątku o teściowych gadałyśmy :ico_oczko: :-D

Dziewczynki tez macie jakies objawy niepozadane po witaminkach???np,biegunki czy wymioty??
ja po prenatalu dostałam zaparć :ico_wstydzioch: myślałam że wyjde z siebie i narazie dałam sobie z nim spokój,może falwit bede brac.

Idem śniadanko robić bo synus juz głodny :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 wrz 2007, 09:35

hej dziewczynki,
Tagar, zazdroszcze ci, ze taka szczuplutka jestes, skoro masz mniejszy o polowe brzuszek od madziarki81, fajnie... bo mnie juz wywalilo niezle, a najgorsze, ze tyja mi uda, biodra, pupa, ide wszerz, brzuch mam jak po wieeeelkim obiadku, nie taka ciazowa pileczke, ale caly szeroki, w talii sie poszerzylam, jakos tak dziwnie tyje, kurcze, to od tych fast foodow :ico_placzek:

Kristin, fajnie, ze dolaczylas do nas, bedziemy odliczac dni do przyjscia na swiat naszych dzieciaczkow, choc tez mysle, ze w terminie malo kto rodzi, ale zawsze to razniej :ico_haha_01:

wiecie co, pisalam, ze czasem dretwieje mi noga, teraz do tego doszly pobolewania w krzyzu, takie klucia, jak za duzo chyba pochodze, modle sie tylko, zeby mnie rwa kulszowa nie zlapala, bo juz to mialam i znosilam okrutnie ciezko, ciagle zastrzyki, bol i chodzenie zgietej na pol itd. :ico_placzek:

wczoraj widzialam w sklepie sliczniutki kocyk, reczniczek kapielowy dla dzidzi i becik, taki rozek, az mnie korcilo, zeby kupic, ale jeszcze musze poczekac na przyplyw gotowki :ico_placzek: remont pochlonal wiele kaski, a zostaly nam jeszcze do zrobienia dwa pokoje, malowanie i polozenie paneli. Dobrze, ze kuchnia stoi nowiutka i lazienka odnowiona :ico_haha_02:

dziewczynki, po ile kupowalyscie dzinsy ciazowe? tu we Wrocku sa tak drogie, ze hej!!! ok 200 zl!!!

Zona, jak bylo na weselu?

Acha, kupilam sobie sukienke na wesele, ale cos czuje, ze bede w niej za miesiac wygladac jak kula :-D jest czarna, za kolana, z koronki, super, ale obcisla :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-02, 09:37 ]
karina22, ja tez biore Prenatal, ale nie mam zadnych niepozadanych objawow po nim, kilka dni zatwardzenia, ale minelo. Zmien, tak jak mowisz, na falwit, moze po nim bedzie lepiej.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 wrz 2007, 12:43

coffe, ja z ciążowych spodni mam tylko ogrodniczki kupiłam rozmiar M a są tak wielkie że szok :ico_szoking:

Pozatym mam 2 pary dresów i raczej żądnych ciążówek juz niekupie bo drogie,poprostu kupie jakies spodnie o pare rozmiarów wieksze :-D

coffe, ile dałaś za sukienke na wesele?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 wrz 2007, 13:28

karina22, za sukienke dalam niestety 95 zl. Takie sa ceny po przecenach :ico_szoking:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 wrz 2007, 13:33

coffe, to jeszcze nie tak drogo,jak z mojej przeróbki nic niebedzie to tez licze około 100 na sukienke,wiadomo ze musi byc wygodna i brzuszka nieuciskac :-D :ico_ciezarowka:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 wrz 2007, 13:57

witajcie :ico_haha_02:

madziarka81 fajny brzuszek :ico_haha_02:
tagar psisko naprawde superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 wrz 2007, 14:07

K@tk@, przede wszystkim gratuluje ci bardzo i ciesze sie, ze masz pod serduszkiem ukochane malenstwo. Napisz, jak sie czujesz, czy juz dopadaja cie dolegliwosci?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość