kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

10 kwie 2008, 19:40

emilia7895, my tez chcemy taka szczepionke , bo jak nie taka to NFZ refunduje szczepionke ktora jest w 3 zastrzykach, a to okropne przezycie napewno dla maluszka. :ico_placzek:
lalunia, no wlasnie nie powinno tak byc, a jest i to mnie martwi, ale juz niedlugo do doktorka pojde i bedzie wszystko jasne
Anuszka, ja tez mialam bole krzyzowe, zesrac sie mozna z bolu!!! najgorsze bole!!! brzuch mnie bolal na sam koniec ale tylko troszke, ale krzyz...litosci..az strach sie bac, nastepny porod to tez zapewne bole krzyzowe.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 kwie 2008, 21:57

kamila_torun pisze:Anuszka, ja tez mialam bole krzyzowe, zesrac sie mozna z bolu!!! najgorsze bole!!! brzuch mnie bolal na sam koniec ale tylko troszke, ale krzyz...litosci..az strach sie bac, nastepny porod to tez zapewne bole krzyzowe.
doslownie, wreszcie ktos wie co czulam... Kolejny porod bedzie to samo, tzn byloby, gdybym miala odwage kiedys.. ale nie sadze.

a co to za platna szczepionka? mowicie o skojarzonej, tak?

[ Dodano: 2008-04-10, 22:00 ]
Wasze dzieci maja przepuklinke pepkowa? MOj ma malutka.. postanowilam zakleic palsterkiem, moze uda sie zlikwidowac. W sumie to nic takiego, ale po co ma byc, skoro moze jej nie byc :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 kwie 2008, 23:01

u szczeniąt to sie operuje :ico_noniewiem:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

11 kwie 2008, 10:26

hej
Sylwia, ten naczyniak jest malinowy, troszke "popekany", rosnie chyba razem z mała, bo wczesniej był mniejszy i rozowy
zapisalismy sie na 2 wizyty, niestety, sa kolejki, my bedziemy czekac 1.5 m-ca :ico_zly:

co do seksiku, to moj maz chyba nie moze sie doczekac, mnie natomiast nawet nie chce sie o tym myslec, jestem za bardzo zmeczona, na szczescie niedlugo jade do rodzicow na cały m-ac, wiec sobie odpoczne :ico_sorki:

my tez bylismy na szczepieniu, były 2 ukłucia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 kwie 2008, 10:35

lalunia pisze:u szczeniąt to sie operuje :ico_noniewiem:
u dzieci nie.. choc mozna. Jednak w wiekszosci przypadkow sie wchlania i znika samo.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 kwie 2008, 10:44

a co to jest ta przepuklina??

u nas pepuszek sie jeszcze trzyma :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-11, 10:45 ]
Anuszka pisze:mowicie o skojarzonej, tak?


tak

[ Dodano: 2008-04-11, 10:54 ]
my jeszce nie próbowalismy seksiku
w poniedzialek ide do gina, zobzczymy co mi powie

[ Dodano: 2008-04-11, 10:56 ]
w niedziele jade na egzamin, moje chłopaki mieli jechac ze mna, ale zapowiada sie brzydka pogoda i zostana w domu
bede musiala odciagnac mleko

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 kwie 2008, 12:11

emilia7895 pisze:u nas pepuszek sie jeszcze trzyma

oo to dośc długo. U nas odpadł po 8 dniach.
a dziś mały mnie wykonczył! W nocy wstawałam do niego co 2 godziny a jak obudził się o 5 rano to usnął 0 11. Że nie wspomne o wczorajszym dniu gdzie przespał przez caly dzień raptem 2,5 godziny!!! :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 kwie 2008, 12:42

zirafka pisze:oo to dośc długo.


tak, wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 kwie 2008, 13:15

zirafka pisze:przespał przez caly dzień raptem 2,5 godziny!!! :ico_szoking:
to i tak dobrze :-) moj ma takie dni, ze pospi 20 minut :-) :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-11, 13:16 ]
ale za to w nocy spi.. i pewnie daltego nie hcce mu sie juz tak w dzien. Nasze dzieci beda spaly z dnia na dzien coraz mniej.. masakra :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 kwie 2008, 13:22

quote="Anuszka"]a wy jeszcze chcecie dzieci...?[/quote] Ja już mam dwójkę iwięcej nie chce
kamila_torun pisze:a bol zszytego krocza nadal jest. co o tym myslicie? Was tez jeszcze boli zszyte krocze?
ja przy pierwszym porodzie jak byłam cięta to tez przy seksiku było kiepsko tez się czułam jakby mnie za ciasno zszyyli ale jakoś się powoli to rozrobiło hihi. Teraz nie bylam pocięta to jest ok
emilia7895 pisze:Sylwia jak czesto smarujesz Julke mascia cholesterolowa??
my zamowilismy tez ja w aptece, bedzie jutro
smarujemy ją teraz zawsze po kąpaniu. Pamiętam jak pani alergolog u którek byliśmy z Kubą mówila że najlepdsze efekty daje maśc cholesterolowa jak się nią smaruje zaraz po kąpaniu ( nie 10 min po) Teraz lekarka nam mówiła żeby np raz smarować cholesterolowa a raz np dermobazą czy cutibazą ale my narazie smarujemy mała cały czas cholesterolową. Czasami jak ma gdzies suchą skórę to i w dzien ją posmaruję
Dona a w którymmiejscu mała ma tego naczyniaka. ?? Ja ostatnio trochę czytałam o tych naczyniakach ale moja ma płaskiego z tyłu głowy i na powiekach. Te płaskie nie rosna tylko do roku znikną.

[ Dodano: 2008-04-11, 13:22 ]
quote="Anuszka"]a wy jeszcze chcecie dzieci...?[/quote] Ja już mam dwójkę iwięcej nie chce
kamila_torun pisze:a bol zszytego krocza nadal jest. co o tym myslicie? Was tez jeszcze boli zszyte krocze?
ja przy pierwszym porodzie jak byłam cięta to tez przy seksiku było kiepsko tez się czułam jakby mnie za ciasno zszyyli ale jakoś się powoli to rozrobiło hihi. Teraz nie bylam pocięta to jest ok
emilia7895 pisze:Sylwia jak czesto smarujesz Julke mascia cholesterolowa??
my zamowilismy tez ja w aptece, bedzie jutro
smarujemy ją teraz zawsze po kąpaniu. Pamiętam jak pani alergolog u którek byliśmy z Kubą mówila że najlepdsze efekty daje maśc cholesterolowa jak się nią smaruje zaraz po kąpaniu ( nie 10 min po) Teraz lekarka nam mówiła żeby np raz smarować cholesterolowa a raz np dermobazą czy cutibazą ale my narazie smarujemy mała cały czas cholesterolową. Czasami jak ma gdzies suchą skórę to i w dzien ją posmaruję
Dona a w którymmiejscu mała ma tego naczyniaka. ?? Ja ostatnio trochę czytałam o tych naczyniakach ale moja ma płaskiego z tyłu głowy i na powiekach. Te płaskie nie rosna tylko do roku znikną.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość