caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 cze 2008, 14:58

Ja się melduję :-) :-)

Hektorka ja tą ławę przeklinam jak cholera, pluję sobie w brodę,ze nie wzieliśmy całej zabudowanej, a teraz to dziadostwo ciągle brudne i mały wali w n tą szybę,aż strach, widzę,że nie tylko mi ona przeszkadza, hi hi!

Kari mam nadzieję,że wena jednak Ci przyjdzie i coś tam mądrego napiszesz :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 cze 2008, 23:11

Oj oj dziewczynki jak tak dalej pisać będziemy to nam wątek padnie :ico_placzek: Miałam oglądać You can dance, ale nie ma, nie wiem dlaczego idzie zamiast tego jakiś durny film :ico_olaboga: Pozatem to była dziś u mnie fryzjerka i mam fajne pasemka :ico_brawa_01: od razu jakoś lepiej się czuję.
Oki nie zanudzam już zmykam, śpijcie dobrze paaaaaaaaaaaaappppppppaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 cze 2008, 12:00

kari24, awaria techniczna...you can dance bedzie dzis 21.30...a jak ja sie wkurzyłam ze niebyło wrrrr

kolka Juleczka śliczna...loki ma boskie i wogole Lalcia a to zdjecie jedno to wygląda jakby "bułke z prądem" jadła :-D ...a tak na marginesie to drugie imie Eryka jest Elvis...niewiem czy pisałam :-D

dzieki za te rady...przynajmniej wiem ze moje dziecko to nie ufo i ze to zachowanie w tym wieku jest normalne...juz wywalczyłam ze jak krzyczy to niebiore Go na rece tylko kucne i Go przytule az sie uspokoi...no ale Jego popisow ciag dalszy...w sklepach, u znajomych (wczoraj u znajomych popisowke walnoł a np na urodzinach był bardzo grzeczny)...tzn powiem ze to juz niejest tak czesto jak ostatnio...tylko ze straszny nerwus...tak sie złosci jak cos mu niewychodzi itp.

kasik biedne Wy jestescie jak nie jedna to druga...zdrówka zycze :-)

kamelek no własnie mi sie @ spóźnia i juz niewiem czy niemam balasciku jakiegos...tylko nie terazzzzzzz!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

Tak sobie ostatnio pomyslalam ze zeby było 2 lata roznicy to wystarczy jak zajde w ciaze w lutym lub marcu :-D

hektorka fajnie na plazy co?? ja widze fotki...super :-D
Ostatnio zmieniony 05 cze 2008, 12:07 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 cze 2008, 12:05

WITAJCIE DZIEWCZYNY I MALEŃSTWA JESTESMY JUŻ W DOMKU BYŁO SUPER TYLKO BRAKOWAŁO MI MAŁEJ JAKOS TAK DZIWNIE BEZ NIEJ DLATEGO NASTEPNYM RAZEM JEJ NIE ZOSTAWIE NICOLKA BYŁA W WIELKIM SZOKU UCIESZYŁA SIĘ ALE TAK NIE DO KOŃCA BO TU W POLSCE OMINEŁY JA FESTYNY W SZKOLE I Z TEGO POWODU BYŁA NIEZADOWOLONA ALE OGÓLNIE SZOK
POTEM WKLEJE WAM ZDJECIA TYLKO COS MI SIE STAŁO I NIE MOGE ZGRAC Z ZPARATU
WIDZE ŻE WSZYSTKO OK NIC SIE NIE ZDAZYŁO U WAS OPRUCZ CORAZ TO BYSTRZEJSZYCH DZIECIACZKÓW
MRÓWECZKO DOBRZE ZE Z ERYCZKA OCZKIEM LEPIEJ
MARTYNKA JAK ZOBACZYŁA NAS TO SIĘ UCIESZYŁA I ZARAZ NA RECE DO MNIE SZLA I POTEM TAK NIE ODDALAŁA SIE ZA BARDZO CAŁY CZAS KONTROLOWAŁA CZY NIE ZNIKAM JEJ Z OCZU.
KARI JAK TAM WASZ PIESEK ?
CARO FASOLKA ROSNIE WIDZE NA ZDJECIU A O KILOGRAMY TO SIE NIE MARTW ZGUBISZ SZYBCIEJ NIZ MYSLISZ
MORDECZKO W KOŃCU JESTES JUZ NA BIEŻACO I CZESCIEJ FAJNIE BO JUZ WSZYSCY TESKNILISMY

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 cze 2008, 12:09

syla75, czesc :-D to super ze było super :ico_brawa_01:

A ja zmykam zaraz z Erykiem na szczepionke...tzn w sumie 2 kucia...przełozona z tamtego tygodnia...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 cze 2008, 12:10

HEKTORKA ZDJECIA SUPER
KOLKA JULKA BOSKA TE LOCZKI ZARYPISTE A WIDZE ŻE Z PIASKOWNICY ZADOWOLONA
KAMELEK JESTES SILNA KOBIETKA DASZ RADĘ SZYBKO MINIE TE PÓŁ ROKU ZOBACZYSZ

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 cze 2008, 12:10

caro, do kogo Oski jest podobny??...bo jest taki śliczniaszek!! :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 cze 2008, 12:12

KATRIN UDANEGO WYPOCZYNKU ŻYCZĘ A UBIKACJA BOMBA :-D
KASIK A TOBIE ZDRÓWKA CIAGLE COS JAK NIE VIKI TO TERAZ TY BIDULKO

[ Dodano: 2008-06-05, 12:13 ]
A ERYCZEK JUZ CAŁKIEM ZDROWY I OCZKO JUZ NIE CZERWONE

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 cze 2008, 12:51

Syla dobrze,że już przyjechałaś, no i wklej zdjęcia koniecznie, a mała to niedziwota,ze stęskniona, nie odstąpi cię teraz na krok, hi hi :-) :-)

Kari masz rację, jak tak dalej pójdzie to nasz wątek zejdzie na psy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , coś mi się wydaję,że z biegiem czasu to wiekszość dziewczyn się wykruszy :ico_placzek: :ico_placzek:

Mróweczko on to chyba sam do siebie podobny, a i zauważyłam,że trochę się zmienia :-)

Boże a jak ja sie wkurzyłam wczoraj,że nie było tego finału, kużwa myślałam,że ciągle mam nie ten kanał włączony, bo jakiś kużwa film denny leciał :ico_zly:

A słyszałyście o Agacie Mróz :ico_placzek: :ico_placzek: , Jezu co za tragedia i jej córeczka wogóle nie bedzie znała mamy :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 cze 2008, 14:59

cześć laski

Ja tylko na chwilkę. Dzięki za komplementa :-) Niestety nie mam dziś dobrych wiadomości- Julcia mi się pochorowała i strasznie marudzi :ico_noniewiem: Nogi mi juz w d... włażą, nie wiem już jakie jej wymagania mam aktualnie spełniać, sama nie wie czego chce. No cóż... chore dziecko po prostu.

Syla, witaj ponownie :-) Fajnie, że było super aż szok :-)
Mróweczka, ja pamiętam o tym drugim imieniu, i dlatego tak se pozwoliłam :-D Jakie ufo... po prostu super energiczne dziecko, które wie czego chce i stara się postawić na swoim. A, że w nie odpowiednich momentach? No cóż.... :-D A może @ wcale nie przyjedzie i będziemy miały dwie :ico_ciezarowka: ? :ico_brawa_01: Żartuję, niech się stanie jak chcesz Ty :ico_oczko:
Caro, na moje oko to Oskarek jest podobny do Ciebie :-) Jak brzusio? Napeczniał troszki? :-)

Kuźwa, kichnęłam i Julka się przebudziła :ico_olaboga: Zmykam. Papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości