Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 cze 2007, 15:22

kasi.k, otworzyli 1 w Warszawie, ale ja kupuje przez kumpele co w Anglii siedzi. H&M od dawna jest w PL

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 cze 2007, 09:54

kasi.k, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: po prostu twoja Wiktorenka zwala mnie z nog, jest taka nadzwyczajna, nigdy w zyciu niewidzialam kogos podobnego do niej, w dodatku ma taka sliczna oryginalna urode, malutki aniolek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
eve hihihi no lobuzerska, bo z jUlci taki sie lobuz ostatnio zrobil ze hej, tylko by lobuzowala......wkreca sie okropnie jak jej cos nie pasuje, piszczy i krzyczy, i kopie matke jak ona chce spac......na szczescie na codzien jest spokojna i tylko jak ja cos natchnie wciela siew diabelka hihihi, no i an goscinie zawsze ejst grzeczniutka, wogole nieplacze sie nie odzywa, lezy sobie zasypia co chwile wszyscy mysla ze to prawdziwy aniolek z manierami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 cze 2007, 17:29

mamcia to my chyba bliźniaczki rozdzieliłyśmy :ico_brawa_01: przed chwilą goście od nas wyszli...uwierzyć nie mogli, że Jaga może kogokolwiek terroryzować tym anielskim spojrzeniem... A po zamknięciu sie za nimi drzwi - Jagódka w natarciu :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 cze 2007, 17:28

hihi eve a z moją Viki odwrotnie :-D jak sa goście to pokazuje różki - płacze, marudzi itp. a jak tylko wyjda to ona z miną aniołka patrzy na karuzelę z usmiechem na twarzy :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 cze 2007, 19:50

kasi.k czyli pokazuje się gościom z tej najmniej delikatnej strony charakterku :-)
Przynajmniej wszyscy będa mieli do niej dystans i respekt :ico_oczko:

Przesyłam wam zdjęcia z dzisiejszego spacerku - galeria niepowtarzalnych min Jagi :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to ulubiona ostatnio jej senna pozycja... :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 cze 2007, 22:54

eve minki pierwsza klasa :ico_brawa_01: wielkie brawa dla Jagódki :ico_brawa_01: a kiedy "przesadziłas" malutką na spaceróweczkę?? bo ja sie własnie zastanawiam kiedy Vikule przestawic, bo głeboki powoli na nią za mały :ico_olaboga:

a ciekawe jak tam przygotowania Mamci do chrztu Julci???

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 cze 2007, 10:30

To może ja się tez pochwalę fotkami z dzisiejszegpo porannego spareru :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 cze 2007, 11:22

kasi.k, przygotowania pelna para szczegolnie ze chyba bedzie padac a imprezka planowana w ogrodku ale nic mamy duzy namiot ogrodowy zalatwoiony i sie rozstawi :D
eve o kurcze no Julcia tez sobie cos ubzdurala i tak na boczku spi, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czesto sobie kocyk wklada miedzy nozki a buzke ma zawsze przytulona do pluszaka-szmatki, juz wklejam zdjecia, ale te sa stare z przed miesiaca wydlubalam z komputera a nowe pewnie wkleje za meisiac hahaha
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

a tu udaje mala lyzwiareczke i sprinterke hihihihi

Obrazek
Obrazek
a tu w zoo byla pijana malpka hahaha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 cze 2007, 19:56

kasiu to nie jest spacerówka chociaż wszyscy z nia mylą - to fotelik samochodowy. mam możliwość adaptowania go na stelażu wózka, więc na krótsze wycieczki wygodniej na z nim. A spacerówkę niestety jakąś niefortunną mamy, ze Jaga jest do niej za mała... Tzn. nie mogę jej w te szelki pozapinać, a inaczej sie nie da - łobuzując by wyleciała :ico_haha_01:
No i sie pochwalimy wagą - Mała dziś 7730 waży :ico_brawa_01:
babeboom zdjęcia śliczne :ico_brawa_01: Nie ma to jak połobuzować na trawce :-D
mamcia coś czuję, ze ziółeczko wyrośnie niczego sobie z tej Julci Twojej... :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 cze 2007, 21:32

eve.ok, dziękujemy :-D

dziewczyny myślicie nad 2 dzieciątkiem? Ja już bym chciała być w ciąży, ale mój chłop na razie nie chce...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość