Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2007, 12:37

siunia, jakis objawy...?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 14:19

Siunia bardzo mocno trzymam kciuki!!

Izunia moj maz wyjechal do Norwegii bo kolega zalatwil mu prace, ale potem namierzyla go policja (wiadomo pracowal wtedy na czarno), wiezienie, deportacja do Polski i takie sprawy... Duzo by pisac, ogolnie problemy i nieprzyjemnosci... Udalo sie mu wyjechac drugi raz i od razu zaczal zalatwiac papiery.
Znam kilku Polakow ktorzy wyjechali wlasnie dzieki Adecco, w tym moj wujek, jest to sprawdzona firma i nie ma sie czego obawiac! Ma siedziby na calym swiecie, nie jest to polska firma u nas w kraju sa tylko jej oddzialy, tak wiec nie trzeba sie obawiac jak na przyklad przy wyjezdzie znalezionym na innych stronach (np. praca.pl)

Jakby mnie nie bylo jutro to znaczy ze jestem w Polsce, wlasnie czekam na decyzje lekarza czy moge jechac czy nie, jezeli pojade to zawitam dopiero w przyszlym tygodniu pod koniec :-)

[ Dodano: 2007-08-01, 14:20 ]
No i bylabym zapomniala...
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2007, 14:33

Dominisia, nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłas już tam dzwoniłam organizują nawet darmowe kursy języka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 sie 2007, 15:26

Izunia, no super jak by udało by się wam wyjechać przez Adeccko, tez słyszałam że to solidna firma, no trzymam kciuki aby udało sie wam jak najszybciej tu przyjechać
A co do samemu do wyjazdu do Norge, to jak przyjedzasz, idziesz na policje, składasz o pozwolenie na pobyt tymczasowy, wtedy masz czas na znalezienie pracy w ciągu 3 miesiecy, bo na tyle czasu wyda ci policja pozwolenie pobytu.
Moj mąż zawsze pracował na legalu wiec my nie mielismy takich problemów z policja
A co do objawow to jeszcze chyba zadnych nie mam, tylko ostsnio coś mnie zgaga strasznie męczy z rana po jedzeniu, ale nie wiem czy to nie przez prace

Dominisia, :ico_brawa_01: super brzusio, ale urosł od ostatniego czasu gdy pokazywałaś fotkę no i trzymam kciuki za wyjazd do polski

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 sie 2007, 15:50

cześć dziewczyny
u mnie remont stoi bo czekamy na meble, a więc jeszcze nie jest tak fajnie, ale już nie długo, u mnie z ciąży nici, bo mierzyłam sobie temp i ciągle była podwyższona, a dziś jak zmierzyłam to spadła a więc wiadomo przyjdzie @
Ale Tobie Izunia i Tobie Siunia życzę powodzenia z całego serca i trzymam kciuki
Izuniamam nadzieję, że wam się uda wyjechać do Norge
:ico_brawa_01: Dominisiaśliczny brzucho, ale dzidzia szybko rośnie, jeszcze troszkę i na rączkach już ją będziesz trzymała, a to chłopak czy dziewczynka będzie?? i na kiedy masz termin porodu??

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 15:50

Izunia pisze:Dominisia, nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłas już tam dzwoniłam organizują nawet darmowe kursy języka

Strasznie sie ciesze ze moglam pomoc, o kursach tez wiem, duzo daja na poczatek, na pewno jest to plus, jakies tam podstawy miec , wszyscy sobie bardzo to chwala, mam nadzieje ze sie uda!!!

[ Dodano: 2007-08-01, 15:53 ]
Manenka Dzidzia to prawdopodobnie chlopczyk, maly Jasio :-D A termin porodu, 14 wrzesnia wedlug lekarza rodzinnego, 18 wrzesnia wedlu USG z Polski i 23 wrzesnia wedlug USG z Norwegii, no i ten termin pokrywa sie z moimi obliczeniami!
Marlenko Kochana a Wy byliscie moze u lekarza?? Moze Ty po prostu za bardzo chcesz??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 sie 2007, 20:41

A ja wpadłam tylko powiedzieć dobranoc.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 sie 2007, 10:09

Wpadłamsę przywitać zaraz zmykam do pracy :(:::(:(:(

Sloneczko swieci :)

Dzwoniliśmy do tej firmy i powiedzielinam ze mamy wysłać męza CV a teraz rekrutacja na elektryków sie zakończyła na jesień może bedzie następna...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 sie 2007, 12:33

Dominisia ale to już szybko minęło, zaraz będziesz mamusią, ale fajnie, i do tego chłopak pierwszy gratuluję , bo jak będzie miał młodsze siostry to im kolegów będzie przyprowadzał i będzie bronił ich oczywiście, co do lekarza to jeszcze nie byłam, ale po wypłacie we wrześniu idę na 100% bo teraz trochę oszczędzamy na tym remoncie i każdy grosz się liczy bo chcemy mieć już to z głowy, ale gin mi nie ucieknie, skoro już tyle czekałam to i mogę jeszcze jeden miesiąc poczekać, a tak przy okazji to wczoraj znalazłam swój kalendarzyk od kiedy się staramy i jest to styczeń 2005r, to trochę długo, myślałam , że krócej, ale miałam 4 miesiące przerwy od maja do września 2006r bo byłam w Norge
Izuniato dobrze , że CV twój mąż złożył, lada chwila a sie nie zdążycie obejrzeć i już będziecie w Norge mieszkać, u mnie też ładna pogoda , słonko świeci, w końcu
życzę wszystkim miłego dnia

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 sie 2007, 18:45

Witam, a ja dziś znow zapracowana i jutro to samo, w niedziele sobie troche odpocznę.
Wpadłam tylko na chwilę się przywitać

Izunia, trzymam kciuki żeby się udało z tą Norwegią bo tu naprawde fajnie sie mieszka

manenka, a ty porob zdjęcia potem domu bo chce zobaczyuć jak pozmieniałaś

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość