Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

08 lut 2009, 21:35

Tagar, jutro zaczynam 2 trymestr

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lut 2009, 09:18

a ja w środe zaczynam drugi trymest. Ale ten czas szybko leci. Teraz to już brzuszki szybko będę nam rosły.
Drugi trymestr to też najlepszy czas na podróże. My w tym roku musimy myśleć o wcześniejszych wakacjach, bo w sierpniu to bedziemy w domkach siedziec.
Ja tak myśle, żeby w maju do Kołobrzegu na dwa tygodnie pojechac a później to juz tylko jakies weekendowe wyjazdy nad jeziorko.

A jak choróbki sie dzisiaj czujecie? Chyba wszystkie sie rozchorowałyście. Ja mam w domu chorego chłopa. Coś okropnego.

W piątek moja Asia miała balik przebierańców w przedszkolu. Wyglądała tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 lut 2009, 12:00

olala, prześlicznie twoja Asiunia wygląda!!!jest przesłodka :ico_buziaczki_big:

kurcze a mi się coś pokićkało przecież 2 trymestr zaczyna się po skończeniu 12 tygodnia a ja dopiero zaczynam chociaż nie znany mi jest dokładny termin porodu wiec może i juz zaczełam kto wie :-D w czwartek zobaczymy co na usg wyjdzie bede bardziej tą datą sie sugerować niżeli ta od lekarza gdzie wymysliłam sobie termin @ :ico_wstydzioch:

ja dziś czuje się dobrze rozleniwiona jak zawsze ale dobrze :-)
troche zal mi ze znowu spadł śnieg w sb tak pięknie słoneczko świeciło już myslałam ze wiosna idzie a tu nic ale trzeba przeczekac ....

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 lut 2009, 12:16

A jak choróbki sie dzisiaj czujecie? Chyba wszystkie sie rozchorowałyście. Ja mam w domu chorego chłopa. Coś okropnego.
ja na szczescie nie cierpie z powodu choroby-bo mm to za soba....ale chory chlop to gorsze niz chore dziecko-przeciez takiego klocka na rece nie wezmiesz i nie wytlumaczysz,ze ma lezec,bo on wie lepiej:)
betina, szkoda tej soboty-fakt-ale zdazylam wlasnie tego dnia sobie samochod umyc:)
co do tych trymestrow-to w naszych suwaczkach przeskakuje w 13 tyg i 3 chyba dniu,wiec ja juz nie wiem jak to jest :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-09, 11:17 ]
:ico_brawa_01: a u mnie juz 15 tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lut 2009, 12:37

betina, śnieg u ciebie padał w sobote? u nas było przepięknie i cieplutko - 7 stopni w plusie. Szkoda, że tylko w sobote było tak fajnie a dzis znowu minus.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 lut 2009, 12:42

olala, właśnie że od rana pachniało wiosną obudziły mnie promyki słońca i ptaszki ah juz tak bardzo chciałabym wiosne :ico_sorki: :ico_sorki:

teraz dobre wiadomości :-)

czuje że poprawia się mój stan jedynie na co moge narzekać to ten ból głowy,wymiotuje rzadziej tylko raz wieczorem i to malutko do tego nabrałam apetytu i bez problemu zjadłam dziś bułeczke z serkiem żółtym i pomidorkiem i cieszyłam sie tym smakiem i co najważniejsze zachcianki mi sie zaczeły :ico_oczko: smaki mam na truskawki- kupiłam sobie wczoraj mrożone i zrobiłam koktajl mmmmm no i od 3 dni rano i wieczorem pije kakao :-D
mam nadzieje ze wreście będe mogła w pełni cieszyć sie z mojego stanu :-) :-)

no i jeszcze jedno pamiętacie był na forum konkurs niedawno no i WYGRAŁAM :ico_brawa_01:

skopiuje wam moje drogie maila
Witaj Betina!
Niezmiernie miło jest nam Ciebie poinformować, że udzieliłaś poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie:
Czy w sieci MOVA zarabiasz na odbieranych połączeniach?
Aby fundator / reprezentant Fundatora mógł Ci wysłać nagrodę (telefon komórkowy Samsung + Starter MOVA) w ciągu 30 dni roboczych musisz przesłać w odpowiedzi na tego maila dane
jakby to zakończyć -glupi ma zawsze szczęście :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 12:52 przez betina, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lut 2009, 12:46

ja też tęsknie za wiosną. Mam już dosyć zimy.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 lut 2009, 14:07

jakby to zakończyć -glupi ma zawsze szczęście :ico_oczko:
hehe to nie jestes sama,bo ja jak tylko zarejestrowalam sie na forum i wzielam udzial w konkursie to tez wygralam...
cos nas laczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

09 lut 2009, 14:16

Witam sie poniedzialkowo :-D

Ja tez sie musze pochwalic, a moze to za wczesnie? Zauwazylam, ze coraz mnie mnie sciga do WC a wczoraj to wcale a wcale :ico_brawa_01:
nawet ugotowalam mojemu M obiadek. Przedtem ograniczalam sie tylko do ugotowania zupy, bo przy gotowaniu zawsze mnie najwiecej ciaglo do :513:

A co do suwaczkow, to one sa jakies dziwne, mnie moj spoznia o okolo 3 dni ale nie chce mi sie ustawiac poprawnie :-D len jestem. A co do 2 trymestru to w koncu kiedy sie zaczyna?????

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lut 2009, 14:19

betina, rybcia82, ale z was szczęściary. Gratuluje wygranych.

A ja właśnie zrobiłam sobie frytki, tłuściutkie, smażone na głębokim tłuszczu. Kilka lat takich nie jadłam, bo zawsze piekłam w piekarniku. Ale te są przepyszne. Tylko majonezu mi brakuje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość