szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 sie 2009, 17:52

geheimnis, gratuluję bobasa. Płeć nieznana?
Trzymam za Was kciuki i życzę zdrówka.

Niedługo pokażę Wam zdjęcia od fotografa, ze ślubu mojej siostry. Ala lubi pozować ;)

Tymczasem zapraszam na bloga, tam najnowsze filmiki z naszą córką w roli głównej.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 17:53

Nie wiem, czy miałam Ci juz okazje pogratulowac Dzidziusia, bardzo się ciesze :ico_brawa_01:
Dzięki wielkie,oby tym razem się udało,bo psychicznie nie wiem czy bym dała sobie radę.
I koniecznie do nas zaglądaj, od jakiegos czasu chyba tylko we dwie ze Szczako tutaj piszemy.
No właśnie zauważyłam,że tylko Wy dwie dbacie o ten wątek.Postaram się zaglądać jak najczęściej.Na forum jestem niemal codziennie,bo od 12 już tygodni siedzę w domciu na zwolnieniu (komplikacje na początku ciąży),więc mam sporo czasu by nadrobić zaległości forumowe.
Dziękuję za komplementy w imieniu Emi, a co do misia, to ja tez nawet nie wiedziałam, że taki istnieje, to był prezent od chrzestnego :ico_oczko:
Teraz robią takie wymyślne zabawki dla maluchów,nie to co kiedyś.Człowiek moze się w tym wszystkim pogubić normalnie. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-08-20, 17:55 ]
geheimnis, gratuluję bobasa. Płeć nieznana?
No jeszcze nie,tak w połowie września się dopiero dowiem.Coś mi się jednak wydaje ze to chłopczyk.No nic,poczekam jeszcze te kilka tyg i się dowiem...o ile maluch się nie ułoży jakoś dziwacznie i da sprawdzić co tam ukrywa między nóżkami.
Niedługo pokażę Wam zdjęcia od fotografa, ze ślubu mojej siostry. Ala lubi pozować ;)
To ja czekam z niecierpliwością :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 18:19

szczako, filmiki superanckie,ale najbardziej mi się podoba "nikogo nie kocham" :ico_haha_01:
Niebawem i Ty bedziesz specjalistka w tej materii :ico_oczko:
No jak na razie szokiem dla mnie jest ilość rzeczy jakie trzeba kupić dziecku na wyprawkę,więc na razie ze światem zabawek dla dzieci nawet nie probuję sie zapoznawać.Z resztą do kupowania zabawek to jeszcze trochę czasu mam.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 18:33

No jest tego sporo, ale jaka przyjemnosc wybierania :-)
Pocieszam się myślą,że to wszystko ma być dla dziecka,bo ja tak bardzo nie lubię chodzić na zakupy :ico_olaboga: Całe szczęście że mam to forum i na styczniowkach jest pare doświadczonych mam to już mi doradziły co można sobie odpuścić z listy wyprawkowej którą znalazlam w internecie.Do tego najpierw musialam sobie pooglądać sporo rzeczy dla maluchów w necie żeby wiedzieć w ogóle co jak wygląda,bo nie mam absolutnie żadnego pojęcia o dzieciach i potrzebnych im akcesoriach.Powoli zaczyna mnie to wszystko przerażać.Nie wiem jak ja sobie z tym wszystkim poradzę.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 18:44

Na pewno sobie poradzisz.
No prawdę mówiąc to nawet nie będę miała innego wyboru.Musi być dobrze.Moja przyjaciółka ma siostrę która już prawie 2,5 roku uczy się na położną.Jak coś to skorzystam z jej porad :ico_brawa_01:
A patrzyłas na Allegro? Ja wiekszosc rzeczy z wyprawki tam kupowałam, wychodziło czesto sporo taniej.
Dla mnie to była wielka przyjemnosc te zakupy dla dzidziusia :-)
2 dni temu przeglądałam właśnie allegro.Ceny są nieporównywalnie niższe.No i takie zakupy są zwyczajnie mniej kłopotliwe,siadam -zamawiam i nie muszę jeżdzić po całej łodzi żeby coś fajnego kupić.

Mam pytanko,czy wiecie gdzie można kupić w miarę tanie spodnie ciążowe,bo ja się już w nic nie mieszczę.Moja mama chciała mnie zabrać do Tuszyna,ale ja nie dam rady łazić po tych halach.Ostatnio mam problemy żeby przejsć sie kawałek,bo zaraz zadyszki dostaje albo mam zawroty głowy,ale to chyba przez to że ogólnie to mało sie ruszam i kondycji nie mam już wcale.Będę wdzięczna za jakąś radę,jeśli oczywiscie pamiętacie jakiś taki sklepik ciążowy.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 19:00

geheimnis, ja raz na zakupy ciążowe wybrałam się do Rzgowa
Ja bym chciała jednak troszkę bliżej te zakupy zrobić.W H&M byłam i nie ma żadnych obniżek,a średnio mam ochotę kupowac spodnie za 150zł. :ico_olaboga:
No nic,muszę się zorientować w takim razie.Na początku września mąż ma urlop to może gdzieś pojeździmy i coś w końcu kupie.Na allegro też może spróbuję.Dzięki :-)

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 sie 2009, 20:32

geheimnis, ja pierwsze spodnie kupiłam w Nivenie w Manufakturze. Nie należały do najtańszych, ale pierwsze chciałam przymierzyć. Potem kupowałam na allegro.

Do jakiego lekarza chodzisz?

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 21:05

szczako, no ja dziś przeglądałam spodnie na allegro,ale chyba jednak te pierwsze wolałabym przymierzyć.Jeszcze się rozejrzę.Manufaktura to dla mnie ostateczność.

Co do lekarza,to ja leczę się prywatnie w Medicoverze.Chodze do ginekolożki która kiedyś pracowała też w matce polce,ale po urodzeniu dziecka przyjmuje tylko prywatnie.
Nazywa się Wyrwas.A na USG najczęściej do doktor Stefanowicz (bo do tej mojej rzadko na wolny termin można trafić),ona też przyjmuje w Medicover.

[ Dodano: 2009-08-22, 10:53 ]
Witam Was serdecznie.

Wpadłam na sekundkę,bo dziś dopadł mnie ból gardła i kaszel.Zrobiłam sobie już syropek z cebulki,jem miodek (taki ze wsi-prawdziwy i smaczniutki) no i kupuję dziś rutinoscorbin i drosetux-syrop który przepisał mi ginekolog.Oby pomógł bo mam dość już tego dziadostwa.Tydzień temu też mnie gardło bolało,ale po 3 dniach przeszło o teraz znowu...albo może najzwyczajniej dalszy ciąg tamtej infekcji.(najpewniej TAK) No nic,muszę zacząć działać bo od kaszlu brzuch mnie lekko pobolewa i małemu też się nie podobają takie rzucawki. :ico_nienie:

ona .

24 sie 2009, 11:07

Dzień dobry Wszystkim!
Dawno mnie tu nie było, wiem i przepraszam. Miałam małe problemy i musiałam sobie wszystko poukładać. Później tyle się działo, że mało w ogóle w domu byłam.
Życie wywróciło mi się do góry nogami. Na początku roku rozstałam się z chłopakiem, po 4 latach związku. Chociaż pół roku wcześniej on już raz odszedł i wróciliśmy, więc nie czułam się pewnie i miałam przeczucie, że to się rozsypie, to jednak zabolało. Trochę na własne życzenie, bo miałam dość męczarni i raczenia mnie bajeczkami. Kazałam mu wybierać i się określić co do nas, ale na tyle go już znałam, że wiedziałam jaka będzie jego odpowiedź. Wyszłam i tak się skończyło.
Teraz wiem, że mogę mu tylko dziękować za życzenia noworoczne, kiedy to życzył mi bym w końcu znalazła szczęście (paranoja życzyć tego własnej dziewczynie, co?).
Musiałam stanąć na nogi sama, nauczyć się żyć bez niego. Później pojawił się D., choć na początku nic nie zapowiadało, że tak to się potoczy. Ja chciałam tylko porozmawiać, on też. Sporadyczne rozmowy na gg. Później on zaczął się starać i tak od maja jesteśmy razem. :-D
Taka szczęśliwa nie byłam nigdy i czuję, że w końcu trafiłam na Tego właściwego. :-D

Dziewczyny, ale te dzieci Wam rosną. Piękne panienki.
Geheimnis, gratuluję maleństwa i bardzo się cieszę. :)
Pozdrawiam i obiecuję wpadać częściej. :)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 14:10

geheimnis, i jak się czujesz? lepiej już?
Wiesz już troszkę lepiej,nadal jednak popijam syrop i biorę rutinoscorbin,czasem płuczę gardło wodą z solą.Podejrzewam że teraz we wrześniu jak będę miala wizytę u gina i zleci mi mofrologię,to wyniki mogą być średnio ciekawe.Zobaczymy,jak to będzie.
A mnie ostatnio coś wzięło na sprzątanie,wypucowałam całe mieszkanko,wymyłam lodówkę,wyprasowałam zaległą stertę ciuchów,uprzątnęłam w szafie ciuchy,nawet filtr w pralce wyczyściłam i umyłam jedno okno w sypialni,bo nic już nie było przez nie widać.
Chcę sie od jutra zabrać za porządki w szafie w przedpokoju,chcę się zorientować ile miejsca będzie na rzeczy malucha,choć do jego przybycia jeszcze kupa czasu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość