Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 10:15

hormiga, napewno wszystko bedzie ok

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 10:21

Witam Dziewczynki. :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Ja sie przez weekend nie odzywalam, chociaz w domu siedzielismy, ale paskudnie sie czulam :ico_noniewiem: I znowu mialam te plamienia, ale juz do szpitala nie jechalam, bo wiadomo co by znowu bylo :ico_noniewiem:

Ja w pierwszej ciazy do 7,5 miesiaca pracowalam, a zasuwalam w Londynie jako kelnerka :ico_noniewiem: Tylko na poczatku ciazy musialam sobie wziasc troche urlopu bezplatnego, bo tam nikomu nie trzeba udowadniac, ze ciaza to nie choroba. Tam juz Wam by to lekarze skutecznie udowodnili odmawiajac zwolnien na wymioty i zawroty glowy ciazowe. Jak poprosilam o zwolnienie, bo sie zle strasznie czulam to uslyszalam, ze jak sie nie wyrabiam w tej pracy to powinnam ja zmienic :ico_noniewiem: Na szczescie szefow mialam ok i bezplatny mi dali, ale gdybym tam krocej pracowala, to normalna procedura by bylo, ze by mnie zwolnili, bo ja nie bylam w stanie nawet do pracy dojechac. Tak wiec korzystajcie dziewczyny w PL z L4 :ico_oczko:

sylwia.uk, a co kot nabroil?
Supr, ze ci sie z biletami udalo. Ja to do PL dopiero w przyszle wakacje pojade, bo w lipcu mam wesele brata, a pozniej w pazdzierniku szwagierki i tez trzeba jechac. A poki co kase na wesela zbierac :ico_haha_01:

Ale mam wyrzuty sumienia :ico_noniewiem: Leze jak ten zdechlak, z dzieckiem nie ma sie kto pobawic (moj maz to chociaz mial weekend wolny to on potrafi sie z nia 5 min bawic, a potem na kompa ucieka :ico_noniewiem: ), na plac zabaw nie moge z nia chodzic, zeby jej nie dzwigac, bo krwawie... wogole sie dzieckiem zajac nie moge... a L4 rzezywiscie nikt mi nie da od dziecka :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-24, 10:22 ]
hormiga jak ty wierzysz , ze wszystko ok, to nie ma nawet po co kciuki trzymac, bo bedzie ok :ico_oczko:

jagodka, ale ci zazdroszcze, ze nie masz zadnych objawow :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 10:26

Jasnie Pani :), kto wie może jeszcze mi sie coś pojawi
a wiesz ze ja bym wolała chociaz miec jakies delikante objawy bo od razu sie denerwuje że coś nie tak

[ Dodano: 2009-08-24, 10:27 ]
Jasnie Pani :), a teraz nie pracujesz?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 10:32

jagodka24, nie pracuje, dziecko wychowuje. Na szczescie moge sobie na to pozwolic.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 10:34

a teraz zauważyłam że mamy bardzo podobny wiek ciązy

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 10:43

jagodka24, no, teoretycznie dwa dni przed toba, a w praktyce pewnie znowu przenosze ;)
a ty pracujesz?

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

24 sie 2009, 10:46

Witam :)
Ja niedawno co wstałam.Sniadanko zjedzone teraz krótki relax i za sprzątanie trzeba się zabrać no i zakupy.Musze zrobic obiad na 2 dni co jutro będe mogła się wylegiwać na wyrku przed tv ;)

Jasnie Pani pytasz o kota,z kotem to mamy tylko problemy.
Przychodzi tylko gdy jest głodny a tak to lata po innych ogrodach,walczy z innymi kotami i pozniej kuleje lub jest cały pokaleczony.
To nie wszystkie problemy najgorsze to walka z pchłami :ico_olaboga: najgorsze,że nie lubi byc gąłskany (chyba,ze jest głodny)
Do dzieci tez nie jest łaskawy,rzuca się na nie,nie da sie pogłaskać,drapie.
O moim kocie mogłabym książke napisac tak w wielkim skrócie opisałam nasze problemy.Gdy oddalismy go do innej rodziny mieszkającej kilka km od domu to po 3 tyg kot wrócił :ico_szoking:

Co do chorobowego w uk to ja nie miałąm z tym problemu,powiedziałam ze zle się czuje i bez problemu dostałam.Nawet zapytała na ile chce. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 10:48

ja niestety nie pracuje

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 11:03

sylwia.uk, a wysterylizowany? Zwykle jak sie kota wysterylizuje to na nonono siada. U nas jak sie bierze taksy to sterylizacja kota 5 F kosztuje.
Co do chorobowego to u nas w Belfascie tez daja, ale w Londynie nie chca dawac.

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

24 sie 2009, 11:15

Nie jest wykastrowany (mam kocura) ale biore to pod uwagę.Tylko problem kto z nim pojedzie do weterynarza :ico_olaboga: no zobaczymy jeszcze.Jak narazie kot nie jest na straconej pozycji.Zobaczymy co czas pokaże.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość