Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lis 2009, 11:37

julchik22, jestem pewna ze minie Ci w 2 trymestrze-trzymam kciuki- ja czuje sie dobrze juz mi zmeczenie minelo ale teraz mi sie troche pojawily zawroty glowy-z Iga tez tak mialam :ico_oczko:
jak za szybko wstane albo naglke sie schyle to wtedy ale tak to ok :ico_sorki:
Martalka, no troszke kawalek macie :ico_olaboga: w takim razie szczesliwej podrozy juz teraz zycze bo jutro wybywam i nie bede miec dostepu do neta przez 3 tyg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lis 2009, 13:26

julchik, współczuję samopoczucia.
Ja generalnie czuję się dobrze, ale zmęczona jestem, to fakt. Śpiąca. Zaraz właśnie idę spać. trochę mi nie po nosie to spanie, bo mam trochę do roboty w domu, ale jakoś się muszę na to zgodzić, inaczej jestem wredna i nie do życia, a ktoś dla dzieci cierpliwość musi mieć...
Co do jedzenia, to ja mam tak, że ja już RAZ coś zjem to potem mam do tego jakieś takie... obrzydzenie. Np. zrobiłam jarzynową bo miałam taką ochotę! A teraz jak pomyślę tylko o robieniu jarzynowej, to mi źle się robi...
Julchik, może świeże soki sobie pij... ja myślę o kupnie sokowirówki. Świeży soczek warzywno owocowy z rana i masa witamin na cały dzień dostarczona.

mmarta, ty też masz kawał do przemierzenia, ale chyba tak długo nie zejdzie? :) Też życzę spokojnej podróży :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lis 2009, 15:09

Martalka, no powiem Ci ze ja na miejscu w Poznaniu bede w 2 h :-D wiec luz :ico_sorki:
wiesz ja tez mysle o kupnie sokowirowki ale kurcze mama ma i Iga nie lubi takich sokow :ico_noniewiem: wogole ona tylko wode pije :ico_noniewiem:
no ale zawsze moge dla siebie kupic :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lis 2009, 21:30

Martalka, ja mam właśnie tak samo jak Ty. Jak już cos zjem, to za nic nie zjem tego po raz drugi :ico_olaboga: Już nie mam w czym przebierać. A nad sokami trzeba się zastanowić - sokowirówka to fajna rzecz :ico_noniewiem:

mmarta, życzę miłej podróży i tylko fajnych relacji z teściową! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lis 2009, 23:13

julchik22, dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 lis 2009, 22:55

ojej, a co tu tak cicho??????? :ico_olaboga:

Jak się czujecie?
Ja dobrze. Obżarta sałatką jak bąk :) Tym razem sałatka mojej mamy- pycha!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 lis 2009, 10:33

Cześć Laski !

Ja wczoraj też w miarę dobrze się czułam. Mam nadzieję, że już tak zostanie, ale nadal brakuje mi pomysłów na jedzenie :ico_noniewiem: Pojechaliśmy z mężem do marketu żeby się porozglądać pomiędzy regałami - a nóż widelec na cos bedę miała ochtę - a tu nic :ico_noniewiem:

Martalka, a Ty kiedy jedziesz do teściów? Podrzuć przepis na sałatke Twojej mamy - może się skuszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 lis 2009, 15:05

Julchik, jedziemy w czwartek, zaraz po mojej wizycie :D

Ja dzisiaj zniechęcona... prasowałam kilka szt moich dżinsów i wszystkie już są za małe... no to wzięłam się za mierzenie spodni ciążowych... na razie wszystkie w tyłku za duże, i generalnie za szerokie :ico_noniewiem: no... i co ja mam ubierać? w domu i na spacer z Damiaśkiem po naszej wsi mogę iść w dresach. ale do teściów w dresach nie pojadę... Tzn. tam będę latała w dresiorach, a co, ale czekają nas wizyty po rodzinie M i wtedy już w dresach nie bardzo ;)
Pierwszy raz mam taki problem w ciąży... wcześniej nie miałam tak szybko aż takiego brzucha!!!! Muszę chyba zrobić zdjęcie i wam wkleić.

A przepis na sałatkę? Chyba znasz. Tradycyjna sałatka jarzynowa :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-11-22, 21:44 ]
Nicola, gdzie się podziewasz??

W ogóle cisza weekendowa wszystkich dopadła ;)
mmarta pojechała, a reszta weny dopisania nie ma :)
Cóż, ja też średnio :ico_haha_01:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

22 lis 2009, 22:56

Czesc dziewczyny dolocze do was termin mam na 23 czerwca :ico_haha_01:

Martalka- ze spodniami mam ten sam problem co ty moje dzinsy sa juz na mnie zamale a kupilam ciazowe i pogodzinie chodzenia zsuwaja sie z bioder i tak dziwnie zwisaja na pupie w dresach najwygodniej ale niestety nie wszedzie mozna w nich isc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 lis 2009, 23:57

Witaj Katinka :-) Fajnie, że jest nas więcej :)

Ja musiałabym do ciążowych spodni które mam ( z poprzedniej ciąży) szelki doszyć, bo rozmiarowo są za duże w pupie :ico_haha_01: Nie myślałam, że byłam aż tak duża w dupsku :ico_oczko: a jednak.
Mam też ogrodniczki, ale ich jeszcze nie odnalazłam, a poza tym- nie lubię ogrodniczek :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość