Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 sie 2010, 08:06

zubelek, śliczny brzusio faktycznie taki spory, ale pięknie wyglądasz, jakbym nie wiedziała że to Ty to nie poznałabym Cię.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 sie 2010, 08:27

zubelek piekny brzuszek pozdrawiam!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 sie 2010, 09:59

Buzok Z tematem cukru to wiem naprawde dużo sama jestem chora na insulinoma wiec ciągle mam taki niski...
Moja rada rano jak wstajesz to są takie tabletki glukoza w tabletkach łyknij na leżąco polerz 10 min i wstawaj szybciutko i bananka powinno cię przytrzymac ze trzy godzinki.
A masz mdłosci???? Jesli tak to sok bananowy na czczo lub coca cole wiem że to nie zdrowo ale najszybciej podnosi cukier. Powinnas sie domagac skierowania do diabetologa i zrobiecia badan jest takie badanie c-peptyd które okresla ilosc wytwarzanej insuliny Uważam że w twoim przypadku nie masz co czekac jest to zagrożenie dla dziecka. A może już miałas konsultacje diabetologa???

[ Dodano: 2010-08-02, 09:59 ]
Aniula, Gratulacje dla siostry :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-08-02, 10:03 ]
Gaga tak wymiery mojej kruszynki to crl ale lekarz mi nie przesunął terminu tylko powiedział że gna z wymiarami baby ponieważ rozrastam sie na bliżniaki i to sie po 17 tyg dostosuje do odpowiedniego tyg a pozatym nie możliwe abym była wiecej w ciąży :ico_noniewiem: :ico_oczko: Ale Ty szczuplutka Jestes :ico_oczko: Ja taka byłam 4 miesiące temu a teraz 8 kg do przodu i brzuchol ja nie wiem co :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-02, 10:07 ]
Agata86, Słodki brzucholek ja też cos popołudniu wrzuce to mnie zobaczycie grusie :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-02, 10:07 ]
Zubelek super brzuchol i fajnie że wróciłas :ico_haha_01: Jak tam urlop sie udał?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 sie 2010, 11:58

witam :)
pospałam do 10 :-D trochę już w domu porobiłam i piję kawusię,pranie się robi ,mięsko rozmraża jakos dzień zleci.Dziś narazie nie pada,świeci nawet słonko niech tak już zostanie :ico_sorki:
Agnieszka26, urlop ...dobrze,że już się skończył :ico_haha_01: mieliśmy dość po 2 dniach ale nie ważne :ico_oczko: jakoś zleciał.

ja mam 5 kilo na plusie ale wydaje mi się,że szybko nabieram już nie chodzi o brzuch bo on moze być duży ale mi idzie tak w ciało,w tyłek,nogi ,plecy...zawsze mi tak szło,nie mam na to rady :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 sie 2010, 12:40

zubelek, No ja mam podobnie własnie czekam na tesciową i jadę do lekarza plamie :ico_placzek: Nie wiem co sie dzieje mam nadzieje że to nic poważnego :ico_sorki:
A co do urlopu to wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :ico_oczko:
Trzymaj kciuki jak wróce to dam znac co tam ta ma giga dzidzia broii :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuska91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lip 2010, 12:59

02 sie 2010, 12:56

hejka mamusie :ico_brawa_01: tez mam problem zniskim cukrem, bo odebraniu badan asz sie przestraszylam ze cos jest nie tak. ale mowia ze to nic zlego. hehe teraz sama podnosze cukiern pijac kubusie itp. soczki. rodzinka mnie rozpieszcza,jak mi sie naprawi aparat wstawie pare fotek brzusia :ico_brawa_01:. znajomi twierdza ze za duzy mam brzusio jak na 4 miesiac :ico_haha_02: . [shadow=cyan][/shadow]

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 sie 2010, 15:20

zubelek brzusio super i wcale nie jest taki duży, na zdjęciu wygląda bardzo zgrabnie. Ale mnie też się wydaje, że mój na "żywo" jest dużo większy niż na zdjęciu wychodzi :ico_noniewiem:
własnie czekam na tesciową i jadę do lekarza plamie :ico_placzek: Nie wiem co sie dzieje mam nadzieje że to nic poważnego :ico_sorki:
kurcze, oby to nic poważnego :ico_sorki: :ico_sorki: koniecznie daj znać co i jak
znajomi twierdza ze za duzy mam brzusio jak na 4 miesiac :ico_haha_02: .
a mnie dziś w pracy zdziwili, bo mówią, że ledwo co widać :ico_noniewiem: a mnie się wydaje, że już mam porządny brzuchol

Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy po 5 tygodniach wolnego i generalnie jest. Na razie miałam dość siedzenia w domu. Zobaczymy kiedy praca mi się znudzi :-D

Zmykam, bo Młody się uwagi maminej domaga

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 sie 2010, 21:42

Agnieszka26, i co tam u lekarza??? Co to za plamienia??? Trzymam za ciebie kciuki &&& musi być dobrze :ico_sorki:

ja mam większy brzuch niż w poprzednich ciążach w tym czasie ale nie jest wielgachny tylko tyłek mi urósł niepotrzebnie :ico_haha_01:
a to przez 2 tygodnie brzuszek mi wyszedł ładnie ,właśnie w pl jak byłam pojechałam z małym brzuszkiem a przyjechałam z większym :ico_haha_01: nawet tam rodzinka mi mówiła,że z dnia na dzień widać jak rośnie :ico_haha_01: jej a gdzie jeszcze 5 miesięcy :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 sie 2010, 07:39

Witam Was dziewczyny!!! Brzuszki macie śliczne, mój też przez ostatnie 2 tyg powiększył się o kilka centymetrów. Wczoraj odebrałam wyniki badań i cukier mi skoczył do góry, bo mam 68 :-) . Mdłości też już jakby mniejsze. Może się już wszystko stabilizuje. Nie mam ostatnio czasu żeby siedzieć na forum, ponieważ staram się napisac choś troszke pracy dyplomowej, bo przed porodem musze ją oddać, a same wiecie, że potem to już całkiem będzie mi ciężko do niej zasiąść. Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 sie 2010, 08:55

zubelku wyglądasz kwitnąco !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość