Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 lis 2007, 20:02

dziewczyny mam pytanie z jakim numerem kupujecie pampersy 3 czy 4????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 lis 2007, 20:05

To się nazywa pójście na łatwiznę :-D
Obrazek

Szatański uśmieszek :ico_oczko:

Obrazek

Inne fajne minki :-D
Obrazek
Obrazek


A tu widać nam zębole :-D :-D :-D

Obrazek

Mamusia buzia :)


Obrazek

[ Dodano: 2007-11-27, 19:27 ]
Asiulka ja narazie wkładam 3 , ale zostało mi z 10 pieluch, a następna paczka kupiona 4 :) W sumie, to jeszcze mieści się w tych 3, ale mialam włozone kiedyś pampersa4 i podobało mi się. mimo, ze ciut za duze kupiliśmy juz 4, bo mają fajne gumeczki przy rzepach i są bardziej rozciągliwe na brzuszku.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 lis 2007, 20:31

Alinko a ile Waneska waży?? bo Emi 7350g no i wacham sie jakie psampery kupić jeszcze 3 czy juz 4??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 lis 2007, 20:41

Wanesska wazy 7500. Wiesz myślę, ze mozesz wypróbować 4 , jak będą za duze, to zostawisz na później. Myślę jednak, ze będziesz zadowolona :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lis 2007, 21:00

Alinko, superaśne foteczki!!Najbardziej podoba mi się szatański uśmieszek :). Wanesska ma dłuższe włoski niż Helenka. To pewnie przez zgagę, która tak Cię męczyła jak byłaś w ciąży.
Asiula, my już prawie 2 miesiące kupujemy 4 (wtedy Helenka ważyła 6800). Alle ostatnio Krzyś widział Huggies Premium 4+ i chyba jak się to opakowanie skończy to kupimy te wieksze. Oczywiscie ze względu na papulaste nózie Helenki hihi.
Ale komp mi muli :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

27 lis 2007, 22:21

No wreszcie chwila spokoju :ico_sorki:
do tego chodzika to go wkładam tylko na trochę, jak już wysiadam kompletnie. Wyczytałam że sadzać wolno jak skończy 6 miesięcy a to już niedługo. Poza tym to chyba wszystko zależne od dziecka prawda? Bo Franek już się rwał do siadania gdy miał 4 mies. wtedy mu nie pozwalałam, ale teraz to już chyba można? :ico_noniewiem:

Asiula my też już długo używamy 4, tyle że Franek jest niewymiarowy. Poza tym rozmiar rozmiarowi nierówny bo huggisy ma trochę małe, a pampersy dobre.

Alinko Franek też ma takie dwa przecinaki na dole hihi

Acha!! zapomniałam wam napisać o naszej super służbie zdrowia! :ico_zly:
W sobotę Franek zaczął trochę pokasływać, w niedzielę jeszcze bardziej, więc postanowiliśmy nie czekać i pojechaliśmy do lekarza w szpitalu. Babka go zbadała stwierdziła lekko zaczerwienione gardełko i przepisała syrop Drosetoux (notabene taniej wychodził bez recepty). W środę mały dalej kaszlał tylko znacznie gorzej, poszłam do lekarza rodzinnego i okazało się że ma zapalenie oskrzeli, jeszcze dzień i musiałby iść do szpitala :ico_olaboga: lekarz powiedział że w szpitalu dali mu syrop który jeszcze pogarszał jego kaszel :ico_zly: .
Franek dostał 10 zastrzyków, a ja wyłam jak bóbr :ico_placzek: bo miałam wyrzuty sumienia że dopiero w środę poszłam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lis 2007, 23:00

Alinkosliczna Wanesska :ico_brawa_01: Leatko masakra to co piszesz :ico_placzek:

my dzis bylismy na spacerze,ubralam sie grubo,malego w kombinezon :ico_puknij: myslalam,ze jest zimno,bo tak szaro,a tu cieplo,ze sie zgrzalam ,ze ho ho....deszcz nas za to zlapal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

27 lis 2007, 23:02

trochę nowych fotek
Obrazek
czapka kibica
Obrazek
skacząca huśtawka
Obrazek
luzak hihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lis 2007, 00:58

hej babeczki hehe

aniu mam nadzieje ze ten okres zabkowania szybko sie skonczy.. a helenka wyglada slodko nie tylko jak spi hihi super dziewczynka hehe
czy wiecie juz kiedy zawitacie na podkarpacie w okresie grudzien/styczen?
abym mogla was zobaczyc? hehe
fryzurka fajna :ico_brawa_01:

leatko fajnie ze wpadlas.. jaki franko duzy chlopak?? :ico_szoking:
a twoja historia z lekarzami brzmi rowniez koszmarnie jak niejedna w anglii
sadzilam ze w polsce takie rzeczy sie nie zdarzaja...

aciu gratuluje kredytu..i my tez w tych klimatach obcujemy hehe
ja zamawiam kalendarze na dniach. napisali na allegro ze realizuja z
amowienie w ciagu tygodnia.. fotki juz mam porobione. teraz adas musi je odpowiednio zmniejszyc hehe
my tez cchemy zamowic na 13 zdjec

frydza jak sprawdzalam na allegro to koszto takiego kalendarza A4 13 zdjec wynosik cos okolo 30zl plus przesylka takze mysle ze sie oplaca

lucy jak bedziesz kupowac bodziaki w tesco to nie sugeruj sie rozm na metce. bo ja np kupowalam 9-12 i niektore sa ok. hehe a sweterek ten zielony ma na newborna hehe
body na swieta kupilam mu 6-9 i obawiam sie ze moga byc ciasne hehe dziwna ta numeracja co?
u nas tez dzis piekna pogoda.. tzn deszczowo ale cieplutko hehe
a ja ubralam jak na zlosc zimowa kurtke i kozaki a leosiowi rajstopki bo spodziewalam sie w birmingham mroznej pogody jak wczoraj hehe a tu odwrotnie hehe

astrid przenosimy sie w okolice birmingham. czyli bardziej na polnoc od londynu
wspoczuje tych nieprzespanych nocek. mam nadzieje ze wkrotce to sie unormuje
dobrze ze miedzy wami juz zgoda hihi tak trzymac hehe
ja tez zgubilam telefon niedawno.. kontaktami sie nie przejelam bo adas mial u siebie. a wasze moglam szybko odzyskac hehe
telefonu szkoda bo dobry byl.. ale trudno sie mowi
takie sa skutki mego roztrzepania hehe

agniecha ja pamietalam.. ale nie chcialam za siebie sie wypowiadac
bo szczegolow nie znalam. poza tym co wlasnie napisalas..
pamietam jeszcze jak w ciazy pisalas o tym
i dlatego tez tomcia na lezaco karmisz tak? bo tak ci jest wygodniej
ja tez tak w nocy robie
spie a leos je. .. hehe
tylko ja mam maly biust i nie jest to takie super wygodne ale leos juz sie nauczyl i sam sie przysysa i szuka cycka hehe

juli brawa dla dzielnego zabczastego krzysia hihi ale niespodzianke mamusi sprawil
ja podawalam leosiowi jabluszko plastikowa lyzeczka.. hmm to musze czasem do paszczy zajrzec hihi bo moge cos przeoczyc hehe
chyba ze bedzie to nastepstwem wielkego marudzenia
widac wszystkie krzysie to fajne chlopaki..
my znamy kilku i powiem ci ze wszyscy sa do siebie podobni..
1. fani pilki noznej
2. wyluzowani na maxa
3. swietni kumple i przyjaciele
darzymy to imie sentymentem hehe

Juli dobrze ze ja karmie.. bo o piwkowaniu i popijaniu moglabys sluchac rownie czesto hehe uwielbiam (raczej uwielbialam) ten sport hihi ale oczywiscie nalog nie jestem
tyle ze impreziara ... i sporo litro wlalam w siebie.. hehe
i pewnie jeszcze nie raz tak sie stanie
ale mamy teraz leonka i czasy sie zmienily hehe na lepsze oczywiscie
my tutaj nie mamy takich mozliwosci by zostawic leosia i sie bawic hehe dlatego poki co to bawimy sie z nim...

juli pilas kiedy bacardi jablkowe z? w polsce chyba nie ma tego alkoholu? odkrylismy go w ub roku hehe
swietnie smakuje z lemoniada.. cos jak zielone jabluszko hehe
nie wiem czy gustujesz w takich smakach
my lubimy wszystko.. oporcz koniakow bleee
a najbardziej gin z toniciem.. whisky z cola
normalnie wieki tego nie kosztowalam hehe
i przyznam ze nieraz umiaru zabraklo hehe i super !!!
wyszalalam sie na maxa a teraz mam co wspominac hehe i kiedys leonkowi opowiem
albo lepiej nie .

juli nie przejmuj sie lotem . moja mama,tesciowa ni w zab angielskiego i sobie poradzily. hehe ty dzielna przebojowa babka wymiekasz??? hehe pomysl o tych zakupkach i smigaj hehe

asiu ciesze sie ze lepiej sie czujesz... a ja tez bywam zla podczas choroby/przeziebiena. moja mama jak bylam mlodsza od razu wiedziala ze bede chora jak zaczynalam robic sie nieznosna hehe
leos nosi pampersy 3

alinko
no dziwne ze ludzie biora waneske za chlopaka hehe dla mnie na dziewczynke wyglada. zwlaszcza ze jak piszesz ( i jak widze w podpisie) nosi rozowe ubranka hehe
ludzie sa dziwni

[ Dodano: 2007-11-28, 00:04 ]
alinko fajne foteczki malej.. wlasnie musze przyznac ze na drugiej fotografii ma buzke chlopca hehe
mnie tez sie czasem pytaja o plec leonka choc ubrany na chlopaka hehe

[ Dodano: 2007-11-28, 00:08 ]
magda26 pisze:
Leatka pisze:pilot do telewizora
u nas tez na pilota reaguje tak jkaby chcial go zjesc hehehe:

a my nie mamy ani pilota ani tv hihi i jest super

madziu
powodzenia w walce z lupiezem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-28, 00:09 ]
dziewczyny strasznie dlugi post mi wyszedl. a to tylko odpowiedzi na wasze posty :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-28, 01:56 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

leos w pizza hut hihi
Obrazek

kurcze mleczka nie podaja???
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-28, 02:02 ]
a dzisiejsze targi malarskie nie powalily nas na kolana. spodziewalismy sie czegos wiecej
adas ogladal sprzety , technologie itd a ja wypelnialam za niego ankiety, dane itd do losowan o nagrody i podjadalam cukierki i czekoladki ze stoisk hehe
leos spal, gadal, i rozgladal sie dookola hehe

a doradca kredytowym powiedzial ze wg danych ktore mu podalismy on uwaza ze nie powinno byc problemu z uzyskaniem kredytu, ale za 2 tyg adas jedzie do niego na kolejne ostateczne spotkanie
jesli zakonczy sie pomyslnie to na przelomie styczen/luty mozemy rozpoczac poszukiwania gniazdka
to tak w skrocie jak minal dzien hehe

chyba ide spac.. padam a siedzie nadal i plotkuje na gadu gadu, skypie i forum.. nadrabiam caly dzien hehe

zycze wam slodkich snow
i buzizaaki paaaa

[ Dodano: 2007-11-28, 02:17 ]
frydza przesylam ci linka do tych kalendarzy na allegro http://www.allegro.pl/item271147308_kal ... ciami.html

aciu a ty u tego czy innego sprzedawcy zamawialas??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 lis 2007, 09:24

Leatko, jaki Franuś duży i śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pierwsze zdjęcie świetne!

Wow, Madziorka, post-gigant Ci wyszedł :-D Foteczki rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A te czerwone ogrodniczki Leosia są superaśne!!!!! (w moim ulubionym kolorku hehe :-D :-D ).
Trzymam kciuki za kredyt i za znalezienie tego wymarzonego gniazdka!
Na Podkarpacie wybieramy się n święta, tylko jeszcze nie wiem dokładnie na ile dni (zależy od tego ile Krzyś będzie miał wolnego). Jak będę dokładnie wiedziała, dam znać!!!!Już się nie mogę doczekać spotkanka!!!!

[ Dodano: 2007-11-28, 08:59 ]
[quote="madziorka hihi"]

wszystkie krzysie to fajne chlopaki..
my znamy kilku i powiem ci ze wszyscy sa do siebie podobni..
1. fani pilki noznej
2. wyluzowani na maxa
3. swietni kumple i przyjaciele [quote="madziorka hihi"]

zgadzam sie z przedmówcą we wszystkim oprócz punktu 1 hihi. Na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


A my w końcu doszliśmy czemu Helenka tak często się budziła w nocy i płakała. Okazuje się, że dziecku przestał z jakichś przyczyn wystarczać cyc...(oprócz cyca Helenka wsuwa deserki owocowe i pije herbatkę). Mleko modyfikowane Jej nie smakuje (pluła nim :ico_szoking: ), natomiast wczoraj zrobiłam jej na noc kaszkę bananową. Wypiła 75 ml i zasnęła na butli, po czym obudziła się po 40 min., zjadła obydwa cyce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i znów zasnęła. Zanim my poszliśmy spać, 3 razy pojękiwała w łóżeczku, ale wystarczyło ją przytulić i spała dalej. Zbudziła się tylko o 2 na cyca i spała do 7 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jestem happy i do tego wyspana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A teraz zmykam, bo Helenka kima, a ja muszę wstawić pranko i przygotować obiadek.

p.s. któraś pytała o kalendarze - my nie zamawiamy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości