Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

27 sty 2012, 16:36

hej :-)

Aniaaa, fajne zdjecie :-D super pomysl dla dziadkow :ico_brawa_01:
A ja jutro jadę na tą policję...trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok
no trzymam kciuki :ico_sorki:
jutro męzus do domku wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super he he :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrze ze wstalas bo jeszcze by spadl :ico_szoking: takie te nasze dzieciaczki teraz krecace :ico_sorki:

aga216, o matko to mialas nie fajne przywitanie jak wrocilas :ico_sorki: nie dziwne ze bylas zla :ico_sorki:
Dobrze Ci dopiero teraz okres bedziesz miala :ico_sorki: :-)
O z pedofilem to nie zarty ehhh :ico_olaboga:

mala dzis wstala o 3 i nie spala do 5 :-) bawila sie miedzy nami na lozku a my spalismy bo nie marudzila :-D hehe

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 sty 2012, 20:20

witam
ja na chwilke
powiedziec ze u neurologa wszystko w porzadeczku
teraz bede miala mało czasu bo wiecie mąz w domu :ico_sorki: :ico_sorki:

papa

[ Dodano: 27-01-2012, 23:27 ]
ojej jakie pustki dzis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a mój Filipo ulewa od tej endoskopiii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 28-01-2012, 11:52 ]
witam z :ico_kawa: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 sty 2012, 15:56

Hej :)

Oooo co za pustki :ico_szoking:

magda1614, dobrze ze jest ok :) :ico_brawa_01:

U nas zimno brrr ... :ico_sorki: mam dzis strasznego lenia :ico_noniewiem:
chyba czas na druga kawke :ico_kawa: :-)

Miłego weekendu :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

28 sty 2012, 17:07

hej

Aniaaa powodzenia u dentysty, oby Karolinka sobie dała zrobić kuj kuj :-D i dobrze, że się wyjaśniło, że przez zęby takie złe wyniki.
Fajowe zdjęcia na saneczkach! :-D
a ciasteczka pierwsza klasa :-D

aneta11 to trzymam kciuki, żeby zadzwonili z pracy :-)
ale nockę mieliście, ale fajnie, że mała wam spać dała :-) u mnie tak już nie ma pięknie

magda1614 to miałaś z tą gastroskopią, ale dobrze, że nic nie wykryli :ico_sorki:
I fajnie że u neurologa wszystko ok :ico_brawa_01:

Gwona trzymam kciuki żeby się wszystko potoczyło szybko i żeby już dał Ci spokój!!

tabogucka oj co tam temu Twojemu maluszków , że tak placze ci :ico_sorki:

aga216 no nie mogę, jedna noc a tak się teściowa zmęczył strasznie? i takie pretensje :ico_puknij: nie dziwię się, że się zawiodłaś...
boże, na szczęście ja mam super teściową zajmuje się zawsze Witusiem jak ją poproszę, nigdy nic na niego nie powiedziała, ona czasami nawet wstaje w nocy jak słyszy, że mi ryczy długo i sobie poradzić z nim nie mogę;p to pomaga mi go lulać!

Fintifluszka Widzę, że Twoja tez gryzie jak oszalała :ico_haha_01: u mnie podobnie... i taką to ma siłę!! Już nie mogę pozwalać na to! Hmm ale nie pomyślałam, że to ze zmęczęnia ;p a z głody to już bardziej prawdopodobne bo jest taki głodomorek!! :ico_olaboga:

Wasze dzieci też taki mają apetyt?? Mój zje obiad i zaraz chce dalej jeść, jak tylko coś zobaczy do żarełka. Nie mogę już przy nim jeść bo płacze, a jak zobaczy miskę ze słodyczami to już w ogóle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

29 sty 2012, 01:36

Wpadłam tylko postawić :ico_tort: za 10 miesiączków Martynki :-D :-D

[ Dodano: 29-01-2012, 00:36 ]
Jutro poczytam i poodpisuję :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 sty 2012, 10:54

za 10 miesiączków Martynki
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

29 sty 2012, 12:19

za 10 miesiączków Martynki :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u nas znowu mój mąż jak zwykle ciągle na grze jak małe dziecko,siedzi czesciej jak Kacper,ja nie wiem ze on nie moze zrozumiec tego zeby tyle nie siedział :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziwny jest a mi to juz strasznie przeszkadza

[ Dodano: 29-01-2012, 22:31 ]
oj co ja sie mam z tym komputerowcem jakis obłęd jak małe dziecko i jeszcze obrazony ze mu zwracam uwagę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 sty 2012, 09:04

hej dziewczyny :-D
ostatnio mnie nie bylo, bo jakops czasu malo, do tego mala ma katarek, a mnie grypsko wzielo :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mala ostatnio w nocy kiepsko spala, wie cwczoraj obnizylismy lozeczko na maxa, dostawilismy do naszego lozka i wyciagnelam 2 szczebelki... przynajmniej wstaweac nie musialam jak sie przebudzila... no i teraz jeszcze spi, gdzie normalnie to juz od 7 smigala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mala staje gdzie popadnie, ale nadal niestabilnie, miekkie ma nozki, ale w koncu ma jeszcze czas :ico_sorki: :ico_sorki:
poza tym u nas po staremu...
postaram sie Was pozniej doczytac...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sty 2012, 10:59

a u nas znowu mój mąż jak zwykle ciągle na grze jak małe dziecko,siedzi czesciej jak Kacper,ja nie wiem ze on nie moze zrozumiec tego zeby tyle nie siedział :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziwny jest a mi to juz strasznie przeszkadza
ja mam to samo w domu tylko u nas PS3 !!!
do tego mala ma katarek, a mnie grypsko wzielo
ja jestem od piatku nieprzytomna z choroby...a Szymek ma od wczoraj katar do pasa i kicha jak opetany...

rozplanowal sobie sposob prtzemieszczania sie tak:

do tylu raczkuje
do przodu sie czolga lub przesuwa w polszpagacie na siedzacao(odkad zaryl mocno zebami o drewniana podloge raczkowanie do przodu odpadlo)
najchetniej "molestuje "bujany fotel i usiluje przy nim stanac :ico_szoking: co nie jest mozliwe bo on sie buja :ico_olaboga:
i wlasnie z tego wzgledu musze duzy pokoj przemeblowac bo robi sie niebezpiecznie :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

30 sty 2012, 13:00

oj co ja sie mam z tym komputerowcem jakis obłęd
oj to współczuje, na szczęście ja nie mam zupełnie takiego problemu, w ogóle K nie siedzi na kompie, jedynie na allegro wyszukuje co chwila jakieś sportowe ciuchy;p
Ale w gry zero :ico_sorki:

NowaSejana, tabogucka, zdrówka życzę dla Was i maluchów!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Mój zasuwa ciągle by chodził za rączkę, jak przy meblach stanie na nogi migiem to od razu ręke wyciąga i woła by się go złapało i biegiem po pokojach :ico_olaboga: po schodach lubi nawet schodzić ;p

[ Dodano: 30-01-2012, 12:08 ]
za 10 miesiączków Martynki :-D :-D
brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość