Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lis 2007, 12:20

Czesc Mamuski :-D najpierw odpisuje na posty poki pamietam :ico_wstydzioch: ANIU no to chyba faktycznie Helenka glodna ale dobrze ze znalezliscie przyczyne teraz bedzie juz tylko lepiej :ico_oczko: MADZIORKA no synus rewelka ciuszki zawsze ma wystrzalowe a czapki to powalajace :-D niestety kalendarza nie zamowie bo bym musiala zamowic az 4 i to za duzy koszt moze ,bo co dam jednej babci a drugiej nie to by sie ktoraz obrazila itd,ale tesc ma w styczniu urodzinki to moze zamowie na prezent :-D ALINKO twoja corunia przesliczna i superowe minki robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,wiesz kiedys bylam u lekarza w Wiki ubrana na rozowo w kwiatuszki i motylki a pani w rejestracji do niej a to chlopczyk :ico_szoking: no normalnie slepota sie szerzy :ico_olaboga: LEATKA sliczny Franus i jaki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-28, 11:22 ]
ASIULKA my zaczynamy uzywac pieluch heppy 4 :ico_oczko: ,teraz co u nas Wiki wlasnie spi no to klikam :ico_oczko: ale ona jest psotnica no normalnie szok,wczoraj powiedziala dada :ico_szoking: ,tylko chce stac na nogach i podskakiwac mala sprezynka :-D

[ Dodano: 2007-11-28, 11:45 ]
PYTANKO:czy myslicie juz o krzeselkach do karmienia dla dzieciaczkow??bo ja sie zastanawiam nad takim z regulacja oparcia itd,bo Wiki je na pol siedzaco i wszystko brudne do okola :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 lis 2007, 14:05

cześć dziewczyny!!!bardzo się cieszę że w końcu jestem...mam tyle superowych zdjęć, ale narazie ich nie wkleje...przepraszam, odpiszę to co pomiętam i co przeczytałam.
ania pytała o wielkość pampersów więc my nie używamy pampers tylko bella happy,i jeszcze do niedawna używaliśmy new born :ico_szoking: no ale teraz już używamy "0" od 3 do 6 kg, "1" też mamy kupione ale jeszcze były za duże, teraz muszę obadać...Bo widzę że Wasze dzieciaki są troszkę większe już ok 7 kg ważą,mój Tomek był ważony to 6400 g. I chwała mu za to bo wiecie, ja z jedną ręką! :ico_oczko: daje rade...
czy Wasze maluchy śpią długo w dzień i ile drzemek?
Mój Tomek dziś w nocy obudził się tylko raz! :ico_brawa_01: Ale poranną dzrzemke z dnia na dzień przeciąga coraz dalej, dziś dopiero zasnął o 11:30 i teraz jeszcze troche przysypia, a już się budził...
Frydza jak Tomek będzie siedział to chcemy też kupić krzesełko do karmienia, wydaje mi się to super sprawą...ale jeszcze nic nie oglądaliśmy...napewno drewniane, bo mój A lubi drewno! i oczywiście najpożądniejsze i najdroższe!!! :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 lis 2007, 15:18

Frydza ja nad krzeselkiem juz mysle i pokarze wam na jakie chyba sie zdecyduje http://www.allegro.pl/item273344619_bab ... a_hit.html
Pampersy nosimy 4 :-D
Moj maly spi 2 razy w dzien jedna to 1h drzemka a druga zazwyczaj 2 do 2.5 h :ico_oczko:
Leatko franus fajny chlopczyk :)
A ja wykupiłam dzisiaj ten szampon co mi lekarz przepisal i jaka masc na skore glowy na noc i zapłaciłam za te 2 rzeczy 127 zł :ico_szoking: mam nadzieje ze pomoze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

28 lis 2007, 16:08

Oj, madziu ja też mam problem z łupieżem normalnie sypie się ze mnie, ale nie mam kiedy pójść do lekarza bo badania w prawo jazdy mi przepadły i jestem uziemiona

Frydza ja mam krzesełko drewniane jeszcze po mnie, tyle że poobklejane naklejkami odrapane i brudne - czeka w garażu na wyszlifowanie i nowy lakier

aga mój franek śpi godz. koło jedenastej potem o 3 i o 6 idzie spać koło 21

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 lis 2007, 16:19

Leatko mi lekarz powiedzial ze to po ciazy tak mi sie pogorszylo ale minelo 6 miesiecy prawie i dziwne troche ze po takim okresie :ico_noniewiem: moze sie nie znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 lis 2007, 16:37

magda26, bardzo ładne krzesełko...
no mój maluch narazie nie śpi...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lis 2007, 17:03

MADZIU nad tym samym krzeselkiem mysle hi hi :-D AGNIECHA moja spi 3 razy w ciagu dnia po 1,5-2godzinki teraz wlasnie spi sobie,byla tesciowa i przyniosla golabki mniam mniam :ico_oczko: no to na jutro mam juz z glowy obiadek ,czasami to sympatyczna ta moja tesciowa a czasami to CZAROWNICA na miotle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 lis 2007, 17:21

no to w sumie mój Tomek też ma 3 drzemki, czasem 2, 2 godzinne.najgorzej jest o 18, bo już jest troche zmęczony,a zazwyczaj po 19 kładę go spać, i tak nie wiemy co robić czy się szykować so spania czy mam go zabawiać, ale wczoraj przespał się do 19 i potem dopiero szykowanie do snu, i było bardzo dobrze...
Ja mam daleko teściową to mnie nie nęka! a tak wogóle to nie lubię jej kuchni... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-28, 16:57 ]
Widziałam że coś pisałyscie o łupieżu, że któraś ma problem,ja znowu gubię włosy...normalnie są wszedzie... :ico_zly: I dzisiaj mąż mi kupił podobnieżrewelacyjny szampon i lotion bo był a jutro mu pani z apteki sprowadzi balsam Seboradin,podobnież tydzień 2 i mam mieć problem z głowy... zobaczymy...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 lis 2007, 18:05

Witam was

Leatka toegodoktora ze szpitala to bym chyba gołymi rękami...........

Madziorka boskie zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha772 co do spania w dzień to u nas bywa różnie bo czasmi Emi robi sobie 3-4 30minutowe drzemki czasami godzinne a czasmi 2 drzemki 2godzinne, zależy od dnia, brak regóły

Dziś noc spoko, Misia obódziła się ok 4.30 a potem o 7.30.
Byliśmy z Emi u chirurga żeby ustali temin zabiegu usunięcia narośli które Emi ma koło uszka. No i wstępnie umówiliśmy się na styczeń, zabieg będzie w znieczuleniu miejscowym.

Teraz Emi bawi się z ciocią, a ja właśnie zrobiłam sobie przerwe w uczeniu się angielskiego żeby z wami poklikać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 lis 2007, 20:56

Asiu jakiej narośli?? Nic nie mówiłaś.

Agniecha ja ze spaniem mam tak samo. Czasem ok 18 marudzi inie wiem co robic. Ale juz zauważyłam, że nie ma sensu go przemęczać bo on tylko sie rozdrażniony robi i później ma problem z zasnięciem.
Ogólnie Tomek ma zazwyczaj trzy drzemki po godzince, chociaz ostatnio troche mu sie skracają.

Co do pampersów to my od jakiegoś czasu uzywamy 4. Jeszcze troszkę przyduże są, ale w mniejszych jak było dużo nasiusiane to mu jąderka uciskało. U dziewczynek nie ma tego problemu.

Frydza ja właśnie pod choinke chyba kupuję krzesełko. Składamy się wszyscy, moja mamcia juz kaske wyłożyła. I to co madzia wkleiła tez mi sie podoba. Ale jeszcze jedno mam na oku, takie co później sie zmienia na krzesełko i stoliczek np. do malowania czy innej zabawy. Później poszukam linka to wam pokażę.

Wszystkie zdjęcia piekniutkie.
Leatko Franek kawał chłopa. Ale jaki przystojny. Fajnie, że chociaż czasmi do nas zaglądasz.

A ciekawe czemu Basia sie nie odzywa. Wiecie coś, czy coś przeoczyłam???

Juli nic sie nie bój. Madziorka dobrze pisze: jesteś dzielna babeczka to sobie poradzisz na lotnisku. Zresztą Krzysio Cie pewnie wsadzi do samolotu a na miejscu będą na Ciebie czekać prawda?? No to nie ma sie co martwic.
A ja mam do Ciebie pytanko:
PO jakim czasie sie pojawiają te liszaje u Krzysia i po jakim czasie znikają??
Pytam, bo Tomek właśnie takie liszajki dostał na rączce i nie mam pojęcia od czego. Od niedzieli nie jem nabiału i nic nie znika. Myslisz, że już by znikło jakby to było od mleka?? A może to samo wcale nie zniknie tylko trzeba smarowac czymś?? POdpowiedz mi cos bo ja juz nie wiem co robic. Czy powinnam iśc do lekarza czy czekac az zniknie samo??

[ Dodano: 2007-11-28, 20:03 ]
Madziorka, Acia ciesze się, że juz coraz bliżej macie do posiadania własnych gniazdek.

Juli światnie, że Misiek twój takie postęky robi. Ale człowiek sie cieszy jak widzi, że maluchy dojrzewają co?

A ja tez się pochwalę. Tomuś od wczoraj zaczyna podnosić pupke do raczkowania.

[ Dodano: 2007-11-28, 20:06 ]
A ja dziś byłam na spacerku i zaszłam do lumpeksu i kupiłam Tomkowi dwa ekstra sweterki - normalnie prześliczne i trzy bluzeczki i zapłaciłam 12 zł. I oczywiscie wszystko firmówiki. Ale super. Musze tam cześciej zachodzić.

[ Dodano: 2007-11-28, 20:24 ]
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=274257832
Znalazłam ten link. Co myślicie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości