Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 sty 2008, 15:51

To fajny spacerek byl! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A moj mezus o 8latek :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01: Tylko z charakterku, to prawdziwy dzieciak! np przed telewizorem, poduszki dzieciakom rzuca! czasami zastanawiam sie kto z nich najmlodszy! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 14:52 ]
Violu, a z tymi ciuszkami dla dzieci, to chyba bawimy sie jak laluniami! :-D A jak kokardki beda, to dopiero frajda! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-30, 14:58 ]
A moja mala od wczoraj szaleje i nie umie na nowo siedziec??????!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Bo ona chce te zabawki co sa daleko, wiec po nie namietnie siega i bum na bok, na brzuchol i w ryk!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Upadanie absolutnie jej sie nie podoba!!! Lezec tez juz nie chce! Najlepiej to postawcie mnie! Ja chce stac i juz! wtedy usmiech od ucha do ucha! No ale trzymac tez sie nie chce i od razu puszcza raczki tez po to zeby co tam zlapac! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Oj nacierpi sie teraz mama!!!
a!!!! Jeszcze jedno namietnie mi robi co wieczor!!! :ico_szoking: No w wannie, po kolacji, zamiast do pieluszki... No juz wiecie o co mi chodzi??? :-D Codziennie wode trzeba zmieniac, a ona sie smieje :ico_olaboga: Nawet juz ponad godzine czekalismy, a tu i tak do wody poszlo! :-D Urwis maly mi rosnie! :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 sty 2008, 16:04

aniu to my wczoraj miałyśmy jakiegoś pecha widocznie
alez mialas gore roboty :ico_olaboga: , wspolczuje
a porecze mamy, tylko ja tak ganiam jak zwariowana
ulenko a to niespodzianka, a jaki wam najbardziej smakował?
violu nasz chlebek to juz w roznych miejscach byl, nawet do USA czy Wielkiej Brytanii od czasu do czasu lata w inne europejskie tez
a zdjecia fantastyczne, a kto byl fotografem?

my odebralismy kolejny wynik Tadzia (wlasnie zalega mi na kolanach i dlatego pisze 1 reka) i ujemny, czyli wszystko OK, no to juz tylko 1 wynik
nasza znajoma mówi, ze moze nie alergia, a nietolerancja
juz nie wiem, poczekam co lekarz powie

[ Dodano: 2008-01-30, 15:05 ]
aniu to wesolo macie, a moze jej nocnik do wanny dajcie :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 sty 2008, 16:16

Nocnik na razie za duzy! Amalia jeszcze maciupka i cala by mi do nocnika weszla! :-D
Basiu, ale to masz klopot z Tadzikiem! Moze z czasem mu to przejdzie! Moj syn tez mial plamy czerwone i leki homeopatyczne dostawal i tak kolo 18miesiaca to sie uspokoilo! Teraz to tez mu plamy wyjda jak proszku do prania dam, bo normalnie to piore z takimi orzechami do prania! To takie naturalne srodki! Do woreczka z materialu wklada sie kilka takich orzechow i do pralki z praniem! Nie wiem czy w Polsce macie takie cos, ale na necie znajdziesz! Powiedz mi czy na pupie tez ma? Moj syn mial uczulenie najpierw na pampersy i probowalam wszystkich pieluch, potem w koncu te z lidla byly ok i mial wtedy juz plamy tylko na reszcie ciala i nie na pupie! Dlatego z tym proszkiem do prania potem byla zabawa i z mydlem tez! Nawet woda chlorowana z basenu nie byla dobra! :ico_szoking: Moze u Tadzia jest to samo?

[ Dodano: 2008-01-30, 15:20 ]
Nie wolno mu bylo dlugo w wannie siedziec :ico_placzek: A uzywalam kremu DEXERYL nie wiem czy taki u was jest i mylam go takim specjalnym mydlem z apteki, te dla dzidziusow byly niedobre :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 sty 2008, 16:43

barbapuppa pisze:a zdjecia fantastyczne, a kto byl fotografem?

Basiu Miłosz mi pstrykał fotki , a ja im Obrazek

barbapuppa pisze:violu nasz chlebek to juz w roznych miejscach byl, nawet do USA czy Wielkiej Brytanii od czasu do czasu lata w inne europejskie tez


to może i u nas w Radomiu niebawem się pojawi Obrazek

barbapuppa pisze:my odebralismy kolejny wynik Tadzia (wlasnie zalega mi na kolanach i dlatego pisze 1 reka) i ujemny, czyli wszystko OK, no to juz tylko 1 wynik


to super!!!!!! Obrazek

Kinga...fajna ta nasza psiunia...ale baaaardzo głośna Obrazek

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 sty 2008, 16:44

Aniu to macie ubaw z tą wanną a może wkładajcie ją z pieluchą do wanny :ico_oczko:

Basiu dobrze, że ujemny wyszedł, może faktycznie jakaś nie tolerancja :ico_olaboga: Trudno coś poradzić.

[ Dodano: 2008-01-30, 15:47 ]
Viola pisze:ale baaaardzo głośna


Małe pieski właśnie to do siebie mają, że bardzooo gadatliwe :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 sty 2008, 17:00

A mnie sie wlasnie sasiedzi powoli wprowadzaja i wlasnie dwa male pieski maja! :ico_szoking: Jak tylko z auta wysiadam to mi wkolo skacza i galocie brudza! A ja przeciez z 10razy dziennie autek! to chyba codziennie pranie spodni bedzie! :ico_szoking: Cale szczescie, ze nie szczekaja! :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 sty 2008, 17:08

Kinga_łódź pisze:Małe pieski właśnie to do siebie mają, że bardzooo gadatliwe

Kinga nasza Miriam, wcale nie jest taka malutka....w marcu będzie miała 2 lata...małym pieskiem to ona miała być ...sznaucer miniaturka - a jest średniak Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 sty 2008, 18:06

Tak to czesto bywa! Jak sie bierze malego pieska! U mojej tesciowej tez tak bylo! :-D :-D :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 sty 2008, 19:12

Hej dziewczyny
U nas juz raczuszki popieczone na tlusty czwartek wiec zapraszam.A mam super takie serowe,miekkie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu super zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i zdiecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widac sloneczko sie pojawilo.
No to super ze wyniki Tadzie ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 sty 2008, 19:45

no hejka , ja tez na chwilke bo zaraz trzeba maluchowi kolacyjke robić i kapać :-D
a ja tez przed chwila oponki juz na jutro robiłam wiec tez zapraszam :-D

Basiu a ja jadłam tylko jeden chlebek sezamowy :-D pycha :-D
i super ze wyniki oki, a moze maluszke poprostu chce juz jakiejs kiełbaski spróbowac a nie tylko mleczka :-D

Aniu nasz tez taki urwisek i czasmi narobił tatusiowi do wanienki ale teraz mam na niego sposób, rozpinam mu pieluszke jak tato wode nalewa i zanim dojdzie do kapieli to on się juz wysika i kupke zrobi jak musi :-D i woda juz czysta :-D wiec moze to wypróbujcie :-D

Violu a foteczki super, u nas niestety brakowało dzis słoneczka ale teraz sie nie dziwie dlaczego bo całe było u ciebie :-D

A moj męzus o 3 latka starszy wiec przy waszych to gówniarz :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość