kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 lip 2007, 23:29

martuchafrost pisze: jak piernął to musiałam wyjść bo ze smiechu nie mogłam wytrzymać, moje zszycia po porodzie prawie mi popękały, facet który nas obsługiwał myślał ze to ja albo Jacol

rozwaliłaś mnie :ico_smiechbig: a tak niewinnie zapowiadał sie wasz Franio, a tu prosze...omby biologiczne w urzędach zostawia :ico_haha_01:
SANDRUSIA)), witaj serdecznie, napisz co o swojej rodzince i dodaj jakies pikantne ploty o sąsiadach :-D
Emilka chyba mi wykrakałaś z tym szablonem :ico_haha_01: ponad godzine jeden kuba robil :ico_olaboga: potem musial poprawiac, i tak jest tylko na jednej scianie, reszta w czwartek :ico_oczko:
Ilonka SKARPETA to moje drugie imie :ico_haha_01: czasmi jak mi sie włączy opcja "wczesny gierek" to mam ochote kartofle na balkonie sadzic z oszczędności :ico_haha_01:
Jaśnie Pani a jak posuwa sie resocjalizacja męża? :ico_oczko: przyniosła efekt ta noc na wycieraczce :-D bo u mnie zawsze nerwy z domieszką łez pomagają :ico_oczko:
julie_377, tak myslalam, nie ma wątpliwości, ze nathan jest genialnym dzieckiem :ico_brawa_01: na pewno ma to po mamusi :ico_oczko: a ty juz latasz?

a teraz sprobuje wkleic zdjęcia, ale na holdthatpic jest jakis błąd i biore z innej strony, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_noniewiem: ten wzor będzie jeszcze na tej ścinie przy oknie, tylko, ze jakby do gory nogami, ale będą sie schodzic.

[img][img=http://img98.imageshack.us/img98/7332/dscn0111sr6.th.jpg][/img]

[ Dodano: 2007-07-24, 23:31 ]
[img][img]http://img64.imageshack.us/img64/1430/dscn0118id3.th.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-07-24, 23:37 ]
aha dziewczyny, a propos Kasi, dzis w dzienniku pokazywali zdjęcia zalanej części Anglii, nie wygląda to dobrze, podobno juz zaczynają sie ewkuacje z zalanych terenow, woda jest dostarczana w butelkach, ale ktos sie tam żalił, ze albo jej mało albo wcale :ico_noniewiem: raczej nie ma szans na to, zeby Kasia z malutka dostały sie na lotnisko w piątek :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 lip 2007, 00:57

kaasiaa79 pisze:czasmi jak mi sie włączy opcja "wczesny gierek" to mam ochote kartofle na balkonie sadzic z oszczędności
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: marta oliver tez wali baki :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tatus sie cieszy,ze to po nim :-D i to takie glosne jak stary :ico_szoking: emilka posciel super,od razu mialam pytac gdzie kupilas,a to wiadomo,ze takie cuda to w polsce :-D kasik mam nadzieje,ze w piatek jednak wylecisz i ciesze sie,ze macie juz prad :ico_brawa_01: julie brawa dla nathanka :ico_brawa_01: felicity wlasnie sie zastanawialam,gdzie sie podzialas ? :-D sandrusia witaj kochana,ladnie ci z grzywka,ale mlodziutko wygladasz ....ostatni wchodzialam na inny watek,bo zobaczylam,ze jestes i chcialam fotki zobaczyc twojego maluszka ,ale on juz nie taki maly :ico_szoking: tyle napisalyscie,ze mi sie mozg przegrzal...napisze cos jutro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 lip 2007, 10:50

Witam kochane :ico_haha_02:
kaasiaa79, ty to potrafisz czlowieka rozsmieszyc :-D :-D :-D rodzinka i maz pewnie maja z toba wesolo :ico_brawa_01: U mnie niestety brakuje takiego wesolka w rodzinie, ale na szczescie kolezanka ma podobne poczucie humoru, juz odliczam dni do soboty az wroci z urlopu
felicity001, ale z ciebie prcujaca mamuska ze prwie cie u nas nie ma :ico_noniewiem: wklejaj zdjecia corci jako rekompensate :-D
lucy23, moj synus to taklie baki walil w samolocie ze facet coi siedzial za nami to kilka razy mowil ze maly chyba cos narobil :ico_zly: i ja jak ta glupia kilka razy w czasie dwoch godz do toalety z nim bo faktycznie tak wonialo

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lip 2007, 10:55

kaasiaa79 pisze:raczej nie ma szans na to, zeby Kasia z malutka dostały sie na lotnisko w piątek


Kasiula ty mnie nie strasz, bo ja już walizy spakowane i gotowa do wyjazdu :ico_olaboga: jakby trzeba to i łódką na lotnisko dotrę ale wylece!!!!

A na powaznie - znowu pada :ico_placzek: az mnie ciarki przechodzą, bo podobno centymetrów tylko brakuje żeby zalało centrum :ico_szoking: a my do centrum to mamy z 10 minut piechotką :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lip 2007, 10:59

kaasiaa79 pisze:czasmi jak mi sie włączy opcja "wczesny gierek" to mam ochote kartofle na balkonie sadzic z oszczędności

cos z tymi ziemniakami jest... kuzyn mojego meza utrzymuje sie w Anglii z handlu pecikami i zawsze jak po nie przyjedzie to worek kartofli ciagnie ze soba do Anglii - z oszczednosci :ico_puknij: :-D
kaasiaa79 pisze:Jaśnie Pani a jak posuwa sie resocjalizacja męża? przyniosła efekt ta noc na wycieraczce bo u mnie zawsze nerwy z domieszką łez pomagają

na razie maz udaje, ze zna slownikowe znaczenie slowa kompromis, ktore uzywala tak czesto, ze ta bron przeciw niemu wytoczylam i juz mu sie to za bardzo nie podobalo. zachowuje sie poprawnie wiec zostal na warunkowym.
chyba pytalas kiedys co z naszym wyjazdem... niestety wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to, ze w PL sie raczej nie dorobimy, a mieszkanie by sie wieksze przydalo.... coraz powazniej wiec rozwazamy opcje powrotu do UK
Marta u mnie bomby biologiczne tez w ruchu :-D co ciekawe taki pierdol smierdzi bardziej niz kupsztal :-D wczoraj ze spozywczego musialam sie ewakuowac, bo ludzie zaczeli pewnie podejrzewac, ze kapusta z grochem dziecko karmie
kasi.k dobrze, ze juz dobrze. mialam pisac sms'ka do ciebie, ale wiedzialam, ze masz pewnie problemy z bateriami do komorek z powodu braku pradu. lecicie do PL? gdzie ty w pl bedziesz? jak na slasku to mozna by sie bylo spiknac :ico_oczko:

a na koniec zdjec nie bedzie, bo sie aparat sfakał :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly: :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 lip 2007, 11:06

dzien dobry
u nas katar nam spac nie pozwala wiec ja oczy na zapalki ....
kasik ciesze sie ze juz u was lepiej przerazaja mnie te powodzie :ico_olaboga:
kasia no niby latam ale czekam teraz na termin bo musza mnie jeszcze w tym samolocie sprawdzic wiec pewnie ze 2 tyg jeszcze poczekam :ico_noniewiem:
najlepsze jest to ze w marcu bylam 12 kilo grubsza :ico_szoking: wyobrazcie sobie jak ja wygladam w uniformie 3 numery zaduzym nie wspomne ze pomaranczowym dotego :ico_noniewiem: #
ale juz w sierpniu zmieniaja nam na piekne granatowe wiec zamowie sobie odpowiedni rozmiar :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 lip 2007, 11:40

Najpierw zdjecia wkleje bo na innym wątku je wklejalam potem poczytam was i doczytam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-25 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

nawet do zdjecia na chwile nie chcial byc na rekach tylko do wody
Obrazek

a to dziadek rodzenstwa ciotecznego Tomka, tych dwoch chlopcow na zdjeciu to Pawła brata dzieci
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-25 ]
kasik super ze juz masz prąd, mam nadzieje ze w koncu przestanie padac i bez problemu sie dostaniuesz na lotnisko. Dzisiaj w super expresie byla jakas para z tego miasta od ciebie i bylo napisane ze wzieli slub mimo powodzi ale ona w kaloszach byla.

Julie Nathanek rewelacja :ico_brawa_01: Geniuszek mały

Skarpeta bardzo ladny ten szablon wam wyszedl. Sciany takie puste sie nie wydają. Tez bede musiala o tym pomyslec jak w koncu bede miala dom. Pogonie Pawla do tego, wszak w anglii malowal domy.

Jasnie Pani :) pisze:niestety wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to, ze w PL sie raczej nie dorobimy, a mieszkanie by sie wieksze przydalo....

szkoda ze pieniądze są tak decydującym czynnikiem. Ale calkowicie rozumiem. Najwazniejsze ze razem jedziecie a nie tak na odlglosc. A ile wy byliscie w anglii wczesniej???

Sandrusia witaj :-)

Marta to wam sie synek trafil zartwonis. :ico_haha_01: Strasznie sie usmialam.

kaasiaa79 pisze:czasmi jak mi sie włączy opcja "wczesny gierek" to mam ochote kartofle na balkonie sadzic z oszczędności

ja nie wiem skąd ty bierzesz takie teksty, ale są zabójcze (prawie tak zabójcze jak Frania bąki)

[ Dodano: 2007-07-25 ]
dziewczyny a gdzie wy sie podziewacie :ico_szoking:

wkleje wam filmik Tomka. Napil sie coli, muzyczka disco polo w tle i sobie potanczyl chlopak.

http://pl.youtube.com/watch?v=nwRk2CH9zSA

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 lip 2007, 14:56

kasi.k, :ico_sorki: nie zajrzałam wczoraj na poprzednią storne i nie doczytałam, ze u was juz lepiej i taką czarną wizje stowrzyłam :ico_puknij: ale to wszytsko było w TVP, więc troche jestem usprawiedliwona, ale za to kciuki trzymam za wylot do PL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
Gosia ale super zdjęcia!!! :ico_brawa_01: masz bardzo DUŻEGO męża, mój przy twoim to zapałka :ico_haha_01: długo sie robi te szablony, tzn. maluje sie łatwo, ale potem te niedoróbki są najgorsze :ico_noniewiem: efekt jednak zadowalający :ico_oczko:
Marta Franio skonczył tydzien i juz jest słwany, w każdym poście o tych bąkach :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:coraz powazniej wiec rozwazamy opcje powrotu do UK

naprawde mi szkoda, ze chcecie sie ewakuowac na wyspę, mimo wszytsko mam nadzieje, ze jakoś sie wam tu ułoży :ico_oczko: kuba też uważa, ze kompromis, to jakieś dziwne japońskie słowo :-D
lucy23 pisze:napisze cos jutro
dopiero jutro, no co ty? :ico_oczko:
a Madzie, gdzie wywiało?
Emilka, właśnie dziś na pierwszej stornie TT jest jakiś artukul o astmie :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze Ala jednak na nią nie choruje. a juz wiesz jakie badania trzeba zrobić, zeby potwierdzic lub wykluczyć diagnoze?
julie_377 pisze:w marcu bylam 12 kilo grubsza

aż tyle schudłaś? :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

leń zasną, a ja sie biore za zupe, na drugie nic nie ma, bo tą pizze później zamowimy, więc mięcho sobie odpuszczam. kupiłam kubie polówke, ale to z konieczności i dam mu 50zł, bo buty wędkarskie chce sobie kupic, te stare są tak dzieurawe i na dodatek tak śmierdża, ze jak garaż sie otwiera to odrzuca momentalnie człowieka :ico_noniewiem:
to tyle u mnie :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 lip 2007, 15:45

no nie napisalam posta i blad wyskoczyl i to chyba powod ze nikogo tu nie ma bo tt nawala

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 lip 2007, 15:45

witam jeszcze raz chcialyscie zebym napisala cos o sobie wiec pisze mieszkam w irlandii od roku razem z moim L . 31 stycznia urodzil sie nas synus porod byl dlugi i ciezki ale dalo sie wytrzymac te 33 godziny meki :ico_oczko: teraz Kubus ma juz prawie pol roczku i jest strasznym lubuzem :ico_haha_02: ja mam 20 lat i jestem szczesliwa mamusia :-D siedze w domku i opiekuje sie synkiem troche mi nudno gdyby nie tik-tak chyba bym umarla hi hi wkleje fotki mam nadzieje ze jeszcze dzis

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość