Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 14:41

:ico_smiechbig: ale z tej avanti jajcara :) a ty czego sie boisz, przeciez jest wszstko dobrze.

Ja nie wim jaka mi lekarz przepisal, może tez te forte, ale glupia aptekarka nie widziala, że na recepcie też byla napisana no-spa i kupowalam w innej aptece zwyklą, dobrze to wezme 2 bo ciągle dwardy brzusiu

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 15:49

ja juz gotowa ......za jakies 10 minut jedziemy .......bede około 18.00
w domu jest tyle kurzu ze z ledwoscia zyje
ejustysia, trzymaj sie .....byle do jutrzejszej wizyty.....ciekawe co ci lekarz powie

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 18:17

zoolcia czekamy na wieści :) Do mnie dotarlo, że bede miala cc, pisze, że tylko w sporadycznych przypadkach dziecko odwraca sie po 33 tc. i z każdym dniem szanse na to maleją. Boje sie bardzo, tak nie chcialam znieczulenia a wychodzi na to, że i tak musze je dostać, no i po cc chyba nie dają dziecka odrazu do rąk a to chyba straszny ból psychiczny dla matki - w sumie to najbardziej o to wlaśnie mi chodzi

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

10 mar 2009, 18:29

Hej dziewczynki.
Wszystkie Was bardzo zapraszam do odliczanka :D
Z miłym towarzystwem będzie nam się milej i szybciej odliczało dni do porodu :)
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0
Serdecznie zapraszam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 18:37

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
"W większości szpitali maleństwo nie od razu będzie mogło być przy mamie. Pierwsze godziny spędzisz bez dziecka i męża na sali pooperacyjnej. W zależności od rozwoju sytuacji, rodzaju znieczulenie i samopoczucia matki, maluch może być położony na chwilkę na piersi mamy od razu po urodzeniu. Do karmienia podaje się je kilka, kilkanaście godzin po porodzie. Zdarza się, że pierwsze dni noworodek spędza w inkubatorze, szczególnie, jeśli cesarka była nagła, nieplanowana i długo przed planowanym terminem porodu. "

dziewczyny ja sie zaplacze jak nie bede miala przy sobie dzicka!!!! Jutro porozmawiam z lekarzem, slyszalam, że można przekręcić plód w szpitalu - robi to lekarz pod USG, bo ja psychicznie nie dam rady, ja nie chce cc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: c
chyba dopda mnie depresja

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

10 mar 2009, 18:43

ejustysia, spokojnie. Jutro porozmawiasz z lekarzem i się wszystkiego dowiesz. Różni ludzie różne rzeczy wypisują w internecie i nie do końca trzeba wierzyć w to że i z Tobą tak będzie.
A może a kurat u Ciebie będzie tak że dzieciątko nawet po cc dostaniesz od razu. Trzymaj się kochana i ja trzymam kciuki za ciebie żeby wszystko było w porządku

[ Dodano: 2009-03-10, 17:44 ]
A przejmując się bardzo też wpływasz na maleństwo. pomyśl o nim i postaraj się nie przejmować za bardzo.
mam nadzieję że się nie obrazisz że się wtrącam.
Przesyłam dobre fliudki

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 mar 2009, 19:14

Patrycja.le, ależ oczywiście, ża sie nie obraże, jedynie moge podziękować za wsparcie , bo psychicznie jakoś mi tak z tym slabo, myśle jednak, że malucha nie dostane, w tym szpitalu co ja rodzila moja koleżanka w grudniu i miala cc, napisala, że pokazuja maluszka a potem zabierają i przez 2 godzin zajmują sie nim polożne. Niech mi dadza coś na sen na te 12 godzin bo ja nie wytrzymam bez mojego synka. Ogólnie ten miesiąc jest pechowy dla mojej ciąży - od początku miesiąca coś sie dzieje, wiem, że nie powinnam sie martwić, ale jak nie skórcze to rozwarcie i ta cc a Wiktorek jest jeszcze zbyt maly :ico_placzek:

zoolciawracaj może mi sie humorek poprawi jak poslucham dobrych wieści o Twojej niuni

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 20:01

ejustysia, jestem ......

Natasza zdrowiutka :ico_sorki: podczas usg najadłam sie troszke strachu lekarz 3 razy osłychiwał serce juz myslałam ze znalazł jakas wade :ico_olaboga: na szczescie wszystko dobrze ! mam płyte i zdjecie ale niestety mam odłaczony sprzet wiec pokarze wam dopiero po remoncie ! Natasza na początek pokazała tatusiowi jezyk...a pozniej trzymała sie z głowke ....ma mnóstwo kłopotów :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

10 mar 2009, 20:02

ejustysia teraz najwazniejsze jest zdrowie Twoje i Wiktorka, wiec odganiaj od siebie jak tylko mozesz wszystkie stresy, pomoze to opoznic termin porodu. Najwazniejsze zeby Wiktorek urodzil sie caly i zdrowy, nawet jesli ma przyjsc na swiat przez cc. Szczerze Ci wspolczuje, ale tez trzymam za Ciebie kciuki.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 mar 2009, 20:16

zapomniałam .......wszystko jest w nalezytym porzadku, lekarz kazał odstawic luteine :ico_brawa_01: czyli naprawde jest wszystko dobrze :-D

justysia moze mały sie jeszcze przekreci :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość