tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sty 2012, 16:49

NowaSejana, tabogucka, zdrówka życzę dla Was i maluchów!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
dzieki ...oj przyda sie przyda!!! :ico_sorki:
nie smiejcie sie ale dzis w koncu rozebralam i wynioslam choinke :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przy okazji poprezstawialm graty w duzym pokoju...i zrobilo sie jakos tak przestrzennie :-D
stolik do kawy z ostrymi kantami na poziomie glowki siedzacego Szymka wstawilam za sofe z boku wiec jest juz bezpiecznie :ico_brawa_01:
a dziec zachwycony bo jego graty tez poprzestawialam i wydaje mu sie ze jest w nowym miejscu :ico_haha_01:

[ Dodano: 30-01-2012, 15:55 ]
z praca lipa...po nocach spac nie moge i starszne mam skurcze lydek :ico_placzek:
szpital sie nie odezwal wcale i jestem zdziwiona bo to poprostu niegrzecznie :ico_nienie: a jak ja dzwonilam dzis to wlacza sie sekretarka automatyczna...
a moze ona tez chora albo cos???

nie wiem czy nagrac wiadomosc czy dalej probowac... :ico_noniewiem:

Urzad od zasilku dla szukajacych pracy jaja sobie robi bo powinnam miec na konci edzis kwote za 3 tyg.a tu nic :ico_zly: ja do nich dzwonie a oni ze nawet nie zaczeli robic tego przelewu :ico_puknij:
maja dzis do 17ej lub jutro do 9:20 zadzwonic i poinformowac kiedy bede miala pieniadze na koncie :ico_sorki:

Dobra wiadomosc taka ze ze wzgledu na ten zasilek nie powinnam wcale placic council taxu...a to 742zl a zla ze i tak bede musiala zaplacic a oni potem to jakos odlicza bo sie napewno do srody nie wyrobuia ze wszystkimi formami :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 19:32 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

30 sty 2012, 19:14

Hej :-D

tabogucka, ja się nie śmieje,bo my dopiero wczoraj choinkę rozebralismy :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
My też musimy jakoś poprzestawiać w pokoju,bo Martynce się znudzilo wszystko i sama nie wie co ma robić i umyślała sobie robić "porządki" w szafach i komodach :ico_olaboga:
Nie wkurza się Szymuś jak mu się tak fotel buja gdy chce wstać ??

Co do skurczy łydek to magnez koniecznie bierz,bo będzie coraz gorzej!!! Mnie właśnie od kilku dni męczą i są coraz mocniejsze. Zaczęłam brać witaminki i mam nadzieję,że szybko przejdzie :ico_sorki:

Dobrusia, Martynka też lubi schody :ico_noniewiem: Wychodzi na czworaka do góry z prędkością światła i jak jest już na samej górze to zawraca i chce schodzić, tylko problem w tym,że na pionowo i tak jak my... :ico_szoking: :ico_olaboga: nie może załapać,że tak nie można i zawsze jej pokazuje,że może spaść i kilka razy uderzyła się w głowę ale nie robi to na niej wrażenia ... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Musimy koniecznie kupić barierkę na schody!!!

NowaSejana, dużo zdrówka dla Marcelinki i Ciebie!!! :ico_sorki:

magda1614, współczuje uzależnionego mężulka,bo to pewnie wkurzające bardzo.. :ico_noniewiem:

Powiem Wam,że mój M. nie zbyt lubi na komputerze przesiadywać. Co najwyżej jak coś chce kupić lub coś poczytać o nawigacji czy jakiś tam rzeczach co by mu się w trasie przydały. Za to ja jestem uzalezniona od PS3 :ico_wstydzioch: molestowałam mężulka,żebyśmy kupili i mi kupił w końcu :-D potrafię czasem włączyć sobie o północy i grać do 3 rano :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w dzień nie ma kiedy, więc nadrabiam po nocach. Na szczęście oduczam się powoli i 2-3 razy w tygodniu tylko zarywam tak nockę,bo przecież później i tak chodzę nieprzytomna,bo dziewczyny wstają między 6 a 7 ale to silniejsze ode mnie :ico_olaboga:
Mężuś troszkę się wciągnął i jak przyjeżdża to czasem siądzie ze zmna i pogra :ico_haha_02:
Planujemy też Karolci kupić jakąś gre co by nie była pokrzywdzona :-D

Uciekam budzić malego śpioszka,bo spi już ponad 2 godziny :-) a dziewczyny muszą iść wcześniej spać,bo jutro o 7:30 wyjeżdżamy do dentysty na wyrywanie ząbka z Karolcią :ico_chory:
Mamy tam 40km ale pewnie będzie duży ruch,bo to godziny szczytu, więc wcześneij trzeba wyjechac :ico_noniewiem:

Lecę :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sty 2012, 19:49

na wyrywanie ząbka z Karolcią
bidulka trzymam kciuki ...z mojego doswiadczenia z wyrywaniem mleczakow powiem ze latwo wychodza i dzieciazcki na ogol nie wiedza ze to juz :ico_oczko:

[ Dodano: 31-01-2012, 08:49 ]
Szymus wczoraj skonczyl 10 miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 sty 2012, 10:55

i umyślała sobie robić "porządki" w szafach i komodach :ico_olaboga:
heheh u nas tez porzadki juz sie zaczely :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Co do skurczy łydek to magnez koniecznie bierz,bo będzie coraz gorzej!!! Mnie właśnie od kilku dni męczą i są coraz mocniejsze. Zaczęłam brać witaminki i mam nadzieję,że szybko przejdzie :ico_sorki:
oj, ja tez mam straszne skurcze :ico_puknij:
NowaSejana, dużo zdrówka dla Marcelinki i Ciebie!!! :ico_sorki:
dziekujemy...
mala nadal z katarkiem, a ja rano to nawet mowic nie umialam :ico_olaboga:
bo jutro o 7:30 wyjeżdżamy do dentysty na wyrywanie ząbka z Karolcią :ico_chory:
a nie da sie tego zabka uratowac??
Moje mialy kazda po 4 zabki robione w ciagu ostatnich 2 tygodni i teraz wygladaja super.. na szczescie jeszcze nie musialysmy wyrywac :ico_sorki: :ico_sorki:
Szymus wczoraj skonczyl 10 miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymusia

[ Dodano: 31-01-2012, 10:03 ]
Powiem Wam, ze moja mama to mnie czasem zadziwia...
Przed swietami wyslalam jej paczke no i pieniazki (50€), niewiele, bo nam tez bylo ciezko, ale cieszylam sie, ze przynajmniej tyle moglam pomoc, z tej kasy wiem, ze mama zaplacila jakies 2 rachunki... Najpierw mowila, ze nie mam jej nic wysylac, bo moim dziewczynkom tez kasa potrzebna, a potem sprawdzala co chwile konto, czy juz sa :ico_olaboga:
Rozumiem, ze jest jej ciezko, bo ojciec nie pracuje, ale wczoraj jak z nia rozmawialam to sie strasznie zdziwilam jej bezposrednioscia.. bo mowi, ze musi za 100zl ojcu leki wykupic, a nie ma kasy.. A ze z moja babcia srednio sie lubia to mama czesto na nia gada.. no i mowi, ze ta "stara malpa" zamiast ja krytykowac itd. to powinna im jakies 100€ na te leki wyslac :ico_szoking: ja rozumiem, ze jak kasy nie ma to jest stres, ale to juz nie pierwszy ryz mama mowi, ze jej powinien ktos kase wyslac :ico_noniewiem: normalnie glupio mi sie zrobilo, bo sie poczulam tak jakby to, ze jestem jej corka zobowiazywalo mnie do przelewania jej kasy miesiecznie :ico_szoking: te slowa byly bezposrednio skierowane do babi, ale o mnie sie obijaly.. normalnie nie wiedzialam co jej powiedziec, poczulam sie winna... ale nawet jakbym chciala to nie moge jej miesiecznie ratowac, bo jak my zalegalismy 2 mies. z czynszem to nikt sie nie interesowal... Ohh.. mentalnosc ludzi w Polsce :ico_puknij: mysla, ze jak ktos tutaj mieszka to mu sie powodzi i powinien majatek miec :ico_olaboga: A od babci wiem, ze maja polska emeryture przeliczana na € i zyja ponizej kryterium pochodowego i tez nie zawsze jest im lekko...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

31 sty 2012, 11:38

hej dziewczyny troszke was doczytałam ale nie wszystko bo strasznie duzo tego
Blanka pewno sie zaraz obudzi bo juz spi ponad godzinke ale postaram sie napisac
a wiec za wszystkie nowe ząbki i miesiaczki wielkiie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hehhe no i wstała i sie smieje pierdolka mała
ale co do tych kaszek to one są z formu milupa i ja je kupuje od byrbyr112 na allegro 250gr kosztuje 12,90 na pw nie umiem wysyłac jeszcze wiadomosci kurier troszke drogi bo 15.15 ale ja zamawiam zawsze kilka tych kaszek wiec chyba sie oplaca u nas takich smakow nie widziałam ;)
Blanka juz szybko zasuwa raczkując i wstaje przy wszystkim co sie da
a ten kubeczek Aniu super tez musze małej taki kupic bo juz 2 niekapki wyprobowałam i nie zabardzo chyba za twarde maja dziubki ze słomki tez umie pic a jak daje jej z kubeczka to robi babelki ;p
pozniej jeszcze napiisze ;))

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

31 sty 2012, 23:31

witam
u nas ok
mąż jak zwykle to samo -komp :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ząbek sie zaczyna przebijać :ico_brawa_01: ale ile to potrwa to nie wiem?? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pisać nie ma czasu :ico_sorki: :ico_sorki: bo jeden internet a kto siedzi wiadomo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mam zamiar posegregować zdjecia i wywołac ale tez czasu mało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

śniegu brak ale mrozik jest :ico_brawa_01:

Aniaaa, trzymam kciuki za Karolinke :ico_sorki: :ico_sorki:
z praca lipa.
uuuuuuuuuuu to nie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: i co teraz???????
Szymus wczoraj skonczyl 10 miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

NowaSejana, oj dziwna taka sytuacja i nie wieadomo co mysleć o tym i co ona sobie tak naprawde myśli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no nic ide sie myć bo rano na kontrolę do rehabilitanta(nie wiem po co) ale każa to jadę :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

31 sty 2012, 23:56

i co teraz???????
tez sie zastanawiam.... :ico_noniewiem:
jakos to bedzie bo musi byc!!! mam jeszcze miesiac na znalezienie...

[ Dodano: 31-01-2012, 22:57 ]
ale każa to jadę
pewnie jedz jedz..a noz cos ciekawego sie dowiesz :ico_sorki:

[ Dodano: 01-02-2012, 09:11 ]
Dzien dobry :-D
ale tu pusto czyzbysmy wszystkie lataly juz za dzieciaczkami tyle ze nie ma na nic czasu? :ico_oczko:

Jestem nadal paskudnie chora ...to juz 6 dzien brania tabletek i zero poprawy :ico_chory:
Jestem strasznie umeczona ....
Szymus tez ma katar i pokasluje....ale humor ma swietny i spi ladnie :-)


musze od dzis cholernie intensywnie szukac roboty( a i do tej pory sie nie obijalam) tylko ze teraz prywatne gabinety mi pozostaly bo ze wzgledu na ciecia w panstwowej sluzbie zdrowia marne szanse zebym sie do szpitala dostala :ico_placzek:

jestem tym troche podlamana... :ico_placzek:

jedyna dobra rzecz to to ze raczej napewno z Szymcie dluzej posiedze bo do poczatku marca :ico_brawa_01:
a on teraz taki fajny ,tak duzo juz rozumie i nasladuje wszystko jak malpka i nawet zaczal wylazic z pokoju i chodzi sobie(pelza) do przedpokoju ...glownie do kontaktu
:ico_nienie: i bardzo duzo sie usmiecha :-D i ten jego usmiech dodaje mi sily :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 lut 2012, 12:15

Witam :)
Wasze dzieci też taki mają apetyt?? Mój zje obiad i zaraz chce dalej jeść, jak tylko coś zobaczy do żarełka. Nie mogę już przy nim jeść bo płacze, a jak zobaczy miskę ze słodyczami to już w ogóle :ico_olaboga:
ooo moja ma:) tylko ktos cos je a ona od razu krzyczy :) No i jak zje obiad to chrupki je jeszcze a potem pije dużo :-) Ja tez nie moge jesc przy niej bo wtedy krzyk i płacz :-D

oj co ja sie mam z tym komputerowcem jakis obłęd jak małe dziecko i jeszcze obrazony ze mu zwracam uwagę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ehhh faceci,z tego co wiem to go czesto nie ma to mógłby dać spokoj z tym komputerem :ico_sorki:
Moj D. nic nie siedzi przy kompie chyba ze chce cos zamowic przez neta .
ja jestem od piatku nieprzytomna z choroby...a Szymek ma od wczoraj katar do pasa i kicha jak opetany...
Ojoj wracajcie szybko do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Bedzie dobrze z ta praca wkoncu znajdziesz cos,do mnie tez nikt nie dzwoni dobija mnie juz to :ico_sorki:
potrafię czasem włączyć sobie o północy i grać do 3 rano :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
He he to ładnie :-D ja nie lubie zadnych gier :-)

magda1614, i co tam na kontroli???

Ja stawiam za 10 MIESIĄCZKÓW :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D

Dla Szymka za 10 miesięcy i dla Martynki :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent:

U nas nawet dobrze,mała marudzi teraz ciągle w dzien ciagle cos chce :ico_sorki: i nie bardzo mam czas na siedzienie i pisanie....
Nie wiem czy wszystko doczytałam :ico_sorki:

[ Dodano: 01-02-2012, 11:18 ]
Mała teraz chodzi w chodziku i je chrupki :-) troche w sumie spokoju :-) Zauwazylam ze bardzo sie przyzwyczaiła do mnie i nie spuszcza mnie z oka wczoraj D. wrocil z pracy wzial ja a ona krzyczy i do mnie raczki wyciaga :ico_szoking: D. troche sie chyba zasmucił ale to nie moja ani jego wina że tak jest,poza tym mala go mało widuje tez. :ico_noniewiem:

U nas zimno brrrr :ico_chory: chyba bylo dzis z -20 .Wogole w tv mowia ze bedzie do - 30 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

01 lut 2012, 13:03

tabogucka Zdrowia wam życzę :ico_sorki:
Za skończone miesiące maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja również stawiam za 10 mies. Nadii :ico_tort: :ico_brawa_01:
Aniaaa Nie zła maniaczka z Ciebie :-D
Dobrusia Moja mała też ma apetyt ale największy wtedy kiedy ja jem :ico_haha_01:

A ja ostatnio coś weny do pisania nie miałam. Jestem już po policji i po wczorajszym sądzie. :ico_zly: Babeczka która prowadzi mi sprawę,rzekła: My pana P. to już bardzo dobrze znamy tutaj :ico_szoking: wiecie nawet go tak jak widać do końca nie znałam. Więc dla mnie jest to duży plus tego wszystkiego. Ojjj teraz to będzie miał przekichane...A z dzielnicowym na dniach wybieram się po resztę moich osobistych rzeczy. Więc sprawa już się ruszyła. Już będą sprawdzać czy nie przemycał narkotyków z Holandii do Niemiec. Dosłownie powiedziałam wszystko co wiem. Za to co zrobił z moim życiem pożałuje choć nie należę do mściwych osób.

A sąd wczorajszy też okazał się porażką w stosunku do mnie. Dostałam najmniejsze alimenty tj.kwota 350 zł. Normalnie jaja jakieś :ico_placzek: Na mój pozew odpisał listem w sumie to jego babcia która zaś włożyła nos, :ico_zly: dziewczyny jak to sędzina przeczytała to myślałam,że oczy mi z orbit wyskoczą. Zacytuję kawałek :pozwany nie zachowywał się względem powódki agresywnie!" :ico_zly: To teraz wszyscy zobaczą jak dojdą im wezwania z policji i zobaczą jaki to agresywny nie był !!! Jednym słowem udupił mnie alimentami. Jeśli otrzymam papiery z sądu od razu "lecę" do opieki społecznej bo zasiłek rodz. Bo sobie z palcem do d.... nie trafię :ico_olaboga: Czas załatwiać małymi krokami żłobek bo pierwsze to muszę poszukać pracy. Ohh..ciężkie na razie życie mnie czeka,jestem załamana :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 lut 2012, 14:16

Ja stawiam za 10 MIESIĄCZKÓW :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas mala jak P. wraca z pracy to nie odsteuje go na krok i wiecznie tata i tata..
Ja również stawiam za 10 mies. Nadii :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gwona, dobrze, ze juz po sprawie, a skoro go dobrze znaja to bedzie mial przekichane i dobrze mu tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dostałam najmniejsze alimenty tj.kwota 350 zł.
na pocieszenie to Ci powiem, ze i tak duzo, bo ja na blizniaczki mialam w sumie 400zl na obie :ico_puknij:
zawsze po chyba roku, czy pol roku mozesz wnosic o podwyzszenie alimentow :ico_oczko:
Ohh..ciężkie na razie życie mnie czeka,jestem załamana :ico_placzek:
dasz rade kochana, bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A sprawe o odebranie praw zakladasz??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość