Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 paź 2011, 08:04

hej po weekendzie

szyszeczka, ja też ostatnio budzę się po drugiej w nocy i koniec spania :ico_placzek: , nie wiem co ze sobą zrobić bo nie chce rodzinki budzić i tak się tłukę po tym łóżku :ico_zly:

Gabi, super że płaszczyk kupiłaś :ico_brawa_01:

my wczoraj rundę po sklepach zrobiliśmy i wreszcie kupiliśmy farby i parapety do okien może mój M skończy ten pokoik bo mam już dość bałaganu w domu no i będę mogła zacząć kupować coś dla niuni :-D a przy okazji kupiłam w Tesco pasujący biustonosz tylko ,że miękki ale już wole taki niż za mały nosić i dla niuni bodziaki ,takie po 3 i po 5 pakowane bo były przecenione na 20zł. w ogóle jak popatrzyłam na te czapy misiowe i te kombinezony to się w nich zakochałam


o ap ropo chorowania to jak nazywała sie ten syrop bo chyba będę zmuszona go kupić dzieci zdrowe to mnie katar bierze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 paź 2011, 08:16

o ap ropo chorowania to jak nazywała sie ten syrop bo chyba będę zmuszona go kupić dzieci zdrowe to mnie katar bierze :ico_noniewiem:
ooo właśnie też się przyłącze do pytania o ten syrop bo coś mnie zaczyna chyba brać może się uda że nic z tego się nie wykluje ale wolę się od razu zaopatrzyć


Kurcze znowu mnie brzuchol swędzi wczoraj zapomniałam naoliwkować i dziś juz się zaczęło normalnie strasznie mi się skóra wysusza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 paź 2011, 08:24

Kurcze znowu mnie brzuchol swędzi wczoraj zapomniałam naoliwkować i dziś juz się zaczęło normalnie strasznie mi się skóra wysusza
ja używam balsamu Garniera do suchej skóry i na razie odpukać mam spokój
taki
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 paź 2011, 08:29

o bedę musiała dzis sobie kupić może coś dłuzej bedzie skóra nawilżona bo juz mam dość tego ciągłego smarowania a i tak swędzi chyba za szybko mi brzusio rośnie :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2011, 08:37

hej dziewczyny :ico_kawa:
pytacie o syrop to polecam PRENALEN :ico_oczko:
w ogóle jak popatrzyłam na te czapy misiowe i te kombinezony to się w nich zakochałam
no nic nie mów ,cudne maja te kombinezony ale te ceny 95zł mnie powaliły :ico_sorki: :ico_sorki:
Ika, jak dzisiaj zdrówko?
popołudniu mąż mi po syropek pojedzie :ico_oczko:
Piszecie o brzuchu to mój przestał rosnąć :ico_noniewiem: w ogóle jest jakiś dziwny taki ,podobny miałam jak byłam z moim Kubusiem w ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 paź 2011, 08:47

Hejka

Ja dzisiaj zaglądam z wielką :ico_kawa: do Was
U mnie dzisiaj noc też koszmarna. Najpierw do 2 oglądałam jakieś pierdoły w tv a potem jeszcze się kręciłam po łóżku. Zasnęłam gdzieś dopiero koło 4 no a o 6 budzik zadzwonił :ico_zly:

Nic idę pracować
Zajrzę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 paź 2011, 08:48

pytacie o syrop to polecam PRENALEN
o dzięki właśnie o ten chodziło :ico_sorki:
Piszecie o brzuchu to mój przestał rosnąć :ico_noniewiem: w ogóle jest jakiś dziwny taki ,podobny miałam jak byłam z moim Kubusiem w ciąży
mi rośnie ,ale inaczej niż dziewczynami ,nimi rosłam w szerz a teraz mam sam brzuszek z przodu no ale do końca jeszcze sporo to i rozlać się może .Ika a ty się nie przejmuj widocznie taki twój urok :ico_oczko:

kurcze ,ale mi się spać chce :ico_spanko: a ty tyle rzeczy muszę zrobić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 paź 2011, 09:25

Jadzia, ja tez polecam Prenalen
dzięki zaraz teściowej powiem ,żeby mi kupiła będzie w aptece ,bo zaczyna mnie gardło boleć ,kicham jak najęta i nos zawalony :ico_zly:


Gabi super płaszczyk :ico_brawa_01: a mi komin siostra zrobi :-D ona cudownie robi takie cuda na szydełku ja tylko misie potrafię .

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 paź 2011, 09:49

Gabi, fajny ten płaszcz i komin też mi się podoba ja właśnie przeglądam schematy bo chcę taki komin zrobić dla córci :ico_haha_02:

o i też musze ten syrop zakupić

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 paź 2011, 09:59

Cześć kobietki ! :ico_haha_02:

Jadzia, Prenalen na nogi Cię postawi, a na kaszel w zależności czy masz mokry czy suchy - syrop z babki lancetowatej, albo syrop z prawoślazu :-) Je nam wolno w ciąży brać :-) No i witamina C. Zdrówka ! :ico_ciezarowka:

Gabi, fajny płaszczyk, pewnie cieplutki :-) Ja muszę sobie też skombinować na szyję, bo zamówiłam ostatnio 2 chusty fajne, ale się okazały na żywo za cienkie i coś cieplejszego potrzebuję. No i rękawiczki, bo po zimie z wszystkimi porządek zrobiłam i wywędrowały do kosza :-D

Oliwka fajna pucata jest :-) Może miała po kim policzki odziedziczyć stąd jeszcze bardziej są uwydatnione :-) Dzisiaj być może wychodzą ze szpitala - fajnie :ico_noniewiem:

A mnie czeka dzisiaj prasowanie pierwszej części ciuszków Martynkowych. No i puszczę kolejne, by się z tym uporać i mieć spokój. Zapach mi się ogromnie podoba! Nawet mój D. wchodząc do łazienki mówi, że pachnie tu dzieckiem tak jakby w pokoju gdzieś sobie spało, a tu jego ciuszki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość