dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 15:16

no własnie ani jadzia, ani szyszeczka nie odzywaja sie dłuższy czas. Gabi tez juz tydzein nie pisze :-| . Aga a jak u was???

mad chyba nie muszę sie powtarzac ze Martynka to prześlicznie wychodzi na zdjęciach...bardzo fotogeniczna jest... :ico_haha_02: . I to nie jest słodzenie... :ico_oczko: bo strasznie mi sie podoba jak potrafisz świetnie pokazać w Martynce to co w niej najpiększniejsze :-).

Moj PAtryczek ma zapalenie krtani :-| i kolejny antybiotyk do kolekcji....i inhalacje inhalacje i inhalacje :-|

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 16:57

Hej, ja z rana załatwiłam lekarza no i Jakub już zdrowy :ico_sorki: :ico_brawa_01:
a Olek niestety musi jeszcze brac antybiotyk, wczorajsza wysypka jest opisana w działaniach niepożądanych antybiotyku jako "wysypka piątego dnia" i dokładnie w 5 dzień mu wyszła, dziś nie ma po niej sladu, wiec na szczęście to nie żadna munonukleoza :ico_sorki: ufff

Mad Martynka w podpisie śliczna taka mała modnisia :ico_buziaczki_big:

zdrówka dla Patrysia, widzę że większość z zimowych dzieciaczków już wie jak pokazać złość :-D :-D

Macie rację że życie poza granicami jest całkiem inne niż w PL napewno pod wieloma względami lepsze,
jednak ja chyba nie zdecydowałabym się na wyjazd, wiem że za bardzo tęskniłabym za rodziną :ico_noniewiem:
Kurde mój brat na pół roku był w Danii to jak wyjeżdzał to ryczałam jak bóbr :ico_puknij: :ico_puknij: :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 17:15

Całe szczęście, że to tylko po antybiotyku !

Dzisiaj w DDtvn mówili, o chorobie - uczuleniu które może wystąpić po lekach przeciwbólowych. Doktor tłumaczył, że dany środek bierzemy nie po raz pierwszy i uczulenie nie wystąpi od razu. Choroba to długotrwały proces. Pokazywano kobietę, która z tego cudem wyszła. Na szczęście, to nie częste przypadki.

Dziękuję za miłe słowa o Martysi :) Pokażcie swoje maluszki, tak mało wrzucacie te słodkie buzie :( A dzieci się tak szybko zmieniają ...

Dzisiaj na obiad spaghetti, zrobiłam łagodne by Martyna też zjadła. Staram się by nie jadała już słoiczkowych obiadków. Mam ze 2-3szt w szafce w razie "wu" ;-) Ale te największe 1-3 to za skromna porcja dla mojego głodomorka :-D
Ostatnio jest fanką ciasteczek Be-Be. Biszkopty poszły w odstawkę :D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 20:59

Pokażcie swoje maluszki, tak mało wrzucacie te słodkie buzie A dzieci się tak szybko zmieniają ...

masz racje :-) mój to ostatnio zasypiał z dlugimi włosami a obudził się już jako inne dziecko... z krótkimi włosami :-D
obcięłam go na spaniu :ico_haha_01: dziś wklejam fotki jeszcze z dłuższymi wlosami bo nowej fryzurki jeszcze nie uwiecznilam na fotogtafii :ico_oczko:

Obrazek

z mamuśką :ico_oczko:
Obrazek

uwaga nie zbliżać się
Obrazek

uciekłem tacie z łózka :-)
Obrazek

uwielbiam jeść, dużo i często :-D
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 22:06

No jaki rozkoszniś z Kubulka ! Sam je ? Cudo ! Martyna zrzuca wszystko co na blaciku krzesełka hehe :-D
No i koniecznie rób fotki w nowej fryzurce :-)
Moja panna zapuszcza włoski, narazie ogarniamy tylko grzywę spineczką lub gumeczką.

Ej no laski, gdzie jesteście ????

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lut 2013, 22:37

Hej, ja z rana załatwiłam lekarza no i Jakub już zdrowy
super :ico_haha_02:
wiec na szczęście to nie żadna munonukleoza :ico_sorki: ufff
ufffff.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Sam je
właśnie też to zauważyłam...i to jeszcze widelcem :ico_brawa_01: fiu fiu...moj Patrysio to tylko rączkami :-D A Kubus piękny!!!! Ach te czarne oczy :579: :579: :579:

no i już sie poinhalowaliśmy... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: gdy włączyłam inhalator to od razu ryk...bo jak wcześniej wspominałam mały boi sie odgłosu odkurzacza, miksera...no i teraz doszedł inhalator...

i kolejna noc będzie straszna...śpi niby od dwoch godzin, a już zaliczył 5 pobudek :zly: :zly: :zly: :(::

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 13:34

Hmm.. ktoś chętny na herbatkę z cytryną ?

U nas nocka w porządku. Z tym, że pobudka o 5:30 z płaczem.. dziecko głodne i chętne do zabawy.
Ale potem chyba usnęła :P bo ja spałam i obudziłyśmy się po 9. Teraz od 1,5h już śpi dalej... coś chyba w powietrzu wisi.
Nie mam pomysłu na obiad.

Myślałyście może nad rowerkami dla maluchów ? Jakie odradzacie ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 14:21

Witaj mad, mam ochote na herbatke...mały usnął...strasznie jest dziś marudny, prawie nie schodzi z rąk... :ico_olaboga: zaraz też biegną zupe gotowac, drugie danie już mam.

umówiłam Patryczka do ortopedy na 26 lutego...zapomniałam ze jest chory, ale mam nadzieje ze do tego czasu bedzie ok. Umowiłam tez do hematologa, do kardiologa sama siebie ...bo mam skierowanie ze wzgledu na te kołatania serca. Dzwoniłam do szefowej w jednej sprawie...to miło mnie zaskoczyła stwierdzeniem ze praca na mnie czeka :ico_szoking: :ico_haha_02: normalnie ucieszyłam sie :-P

i tyle u nas...ciekawa jestem czy ktos to czyta :ico_oczko: :-P :ico_haha_01:

mad my dostaliśmy rowerek na urodzinki...wiec mam już ten zakup z głowy...sama prosiłam o taki prezent :-P

do niego był tez baldachim ale juz znalazł sie w koszu bo mąz uznał ze wygladał na "babski" :shock:

Obrazek

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 14:26

Ooo właśnie o takim rowerku myślałam :-) Tylko chrzestna (wciąż niedoszła, bo chrzcin jeszcze nie było) powiedziała ostatnio że mała na ząjączka takowy dostanie :-)
Baldachim babski ? eeee :P fajnie od słonka chroni mi się wydaje no ale mężowie lubią zdziwiać, a niby my kobiety to mamy :P

Powiedzcie mi, czy ta szczepionka po roku MMR jest bezpłatna ? Szczepiliście się już ?
Ja muszę iść zapisać małą.

Super dzwoneczku że praca czeka i jest gdzie wracac :) Jakoś nie utkwilo mi w głowie, a czym się zajmujesz >

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 15:06

mad ta szczepionka jest bezpłatna :-) Czekałam az katarek małemu minie i miałam szczepic...a tu przyplatało sie zapalenie krtani :-? .
Tylko chrzestna (wciąż niedoszła, bo chrzcin jeszcze nie było) powiedziała ostatnio że mała na ząjączka takowy dostanie
o widzisz...to też macie zakup z głowy...A kiedy planujecie chrzciny???

mad ja pracuję jako szkółkarz w firmie ogrodniczej...wogole nie moj fach, ale teraz to pracy zbytnio sie nie wybiera, tylko bierze sie co los daje :ico_oczko: . Musiałam wszystkiego uczyć sie od podstaw. Wszystkim sie tam zajmujemy razem z koleżanką, od pielegnacji roslin, pomaganiu zagospodarowania terenu klientom , oraz prowadzenie dokumentacji. Ale polubiłam ta pracę.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość