Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 cze 2007, 12:52

Ok ja powiem tylko ze moj dziewczynka sie wlasnie obudzila i idziemy co zjes,nowy pampers i spadamy na spacerek Buziaczki paaa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

05 cze 2007, 12:53

diem, hej

blondis witaj i odzywaj sie cześciej!!!!! :ico_haha_02:

Kristi super ta foteczka Nicosi w sukieneczce :ico_haha_01:

paulaa co do pieluszek to ja uzywam pampersów 5 i są to dla mnie jedyne dobre pieluszki na rynku...próbowałąm innych ale pampersy są zdecydowanie naj
jednak uzywam tez czasem innych.własnie w domu.....i mi najlepiej odpowiadają z biedronki i lidla

a u nas taka dziwna pogoda.....pada..wieje..zaraz słonce i duchota
wlasnie wrocilismy ze spacerku....obiadek i mam nadzieje ze matuś zaśnie..trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 cze 2007, 17:05

A my juz tez dawno po spacerku ale Nicole odrazu nie usnela :ico_nienie: Najpierw wzielysmy sobie razem prysznic a potem herbatka i usnela :ico_brawa_01: no niedawno juz spi zaraz moj M przyjdzie z pracy zjemy mala sie obudzi to moze do tesciow pojdziemy :-? jakos nie tesknie za nimi ale wiem ze to babcia i wnusie musi zobaczyc :ico_oczko:

Iza trzymam kciuki ze Mati troche pospi Powodzenia i dzieki ta sukieneczke mala dostala od mojej babci a swojej prababci :ico_brawa_01: :-D tez mi sie podoba taka z bolerkiem elegancka :ico_brawa_01:

Paula a ja uzywam pieluszek z firmy Babylove i mala i ja jestesmy zadowolone niemamy zadnych klopotow i uzywamy wlasnie tych pampersow Babylove :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 cze 2007, 21:38

Dobry wieczór ....


:ico_buziaczki_big: dla Wszystkich mam i wszystkich pociech ....

Kristi, super zdjęcia z basenu a i ta fotka w podpisie - cudowna.... Nicolke tylko zjeść ....

blondis, rozumiem że Ty jesteś ciocią Nicoli - ale mieszkasz w Pl ??? czy też na emigracji :ico_oczko: ... no ale pomimo wszystko - zaglądaj do nas częściej i nie bierz sobie do serca gdy sie czesem żalimy światu ...


paulaa, ja kupuje od zawsze pampki ... teraz 4 + ale ostatnio T kupił happy - sa okropnie grube .... - zresztą wg mnie cenowo pampersy w jumbo packach nie wychodzą aż tak drogo (a jeszcze w hipermarketach w promocji .... dla mnie bomba, i nie znajduję nic porównywalnego do ceny i jakości )


Kristi, jak ja Ci zazdroszcze ... Twoja córa tak cudownie śpi .... eh .... pomarzyć .... - zazdroszczę Ci a mi Kacperek tak spał superowo ... ale to teraz juz tylko wspomnienie .... :ico_wstydzioch:

Wczoraj Igorek - wiśniowejmamy - skończył 11 miesięcy .... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

iwonap, gratulacje dla brata ... czyli Piotruś ma stryjeczna siostrę .... :ico_brawa_01:

Zaniedbałam Was ostatnio ale ... ile się da - spędzam czas z :gitara: - jutro juz wyjeżdza .... eh ... :ico_zly: jestem na to swoje życie ....

[ Dodano: 2007-06-05 ]
diem, - zapomniałam o Was - Kourosh - On jest bardzo mądrym chłopcem i to super że zaczyna kojarzyć "słowa" do czynności ....

malwinka też świadomie juz wie jak się domagac rożnych rzeczy hi hi np "mlaska" gdy chce pić - a na kacpra woła "iiiiiiiiiiiiiiiiiii" na T woła "tiatia" na mnie "meme" - a wyszkolona jest do tego stopnia że ja cokolwiek je to pokazuje "jakie dobre" głaszcząc /klepiąc się po brzuszku - lub jak juz nie chce kiwa głową "nie" . Gdy T. jest w domu a ja zapytam się jej "gdzie jest tata?? - gdzie pojechał ???" - kiwa głową że "nie" - tzn nie pojechał nigdzie ... a gdy T nie ma i zapytam gdzie tatus - odpowiada "buuuuuum".... - co za mądre stworzenia .....

[ Dodano: 2007-06-05 ]
spisałam się znów i lecę składać pranie ..... dobranoc .....

[ Dodano: 2007-06-06, 07:15 ]
hm... śpicie ??? to będę cichutko hi hi hi

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 cze 2007, 08:28

hej baboski
witajcie u nas dzis sloneczko wiec zapowiada sie upal :ico_olaboga:
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla igorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no tak juz nie ma tabelos to my zapominajos :ico_wstydzioch:
aginka pochwal sie troszke :gitara: bo juz :059: nas ciekawosc zjada ...no przynajmiej mnie :ico_wstydzioch: a komu sie bedzioesz chwqalic jak nie nam????/
robie kawe :ico_kawa: zglaszac sie kto chce:)
no ale wy chyba jeszcze spicie :ico_nienie: wstawc bedzie piekny dzien

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 cze 2007, 09:02

iwonap pisze:aginka pochwal sie troszke :gitara: bo juz :059: nas ciekawosc zjada ...no przynajmiej mnie :ico_wstydzioch: a komu sie bedzioesz chwqalic jak nie nam????/


mnie też zjada!!!!!!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

06 cze 2007, 10:53

wiec lece sie pochwalic .....mamy 9 ząbek!!!!!!!!!!!!!!!!!czworka na gorze ......no ale gdzie sa trojki?????? i idzie tez po prawej stronie takze czekamy!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 cze 2007, 10:53

Hej laseczki
My juz ladnie wyspane az do 9 00 :ico_oczko: Teraz mala sobie zasuwa w chodziku a potem ja uspi i mam nadzieje ze zasnie.. Ja mam dzisiaj troche pracy.. musze wyprasowac a tego nie luie.. i mam juz caly koszyk.. :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_szoking: No ale jakos musze dac rade i poprasowac bo jutro mamy swieto Boze Cialo i jutro tak kolo 17 00 robimy sobie grilla z naszymi sasiadami pieknie ciekawa jestem jak bedzie.. :ico_haha_02: :-D

Aginka to prawda moja Nicosia ma piekne spanko i z tego powodu jestem tez szczesliwa to naprawde duzo znaczy dla mnie i pomaga jak sobie tak spijusia :ico_brawa_01: :-D A jesli chodzi o tego :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: to ja tak samo jak dziewczyny jestem bardzo ciekawa co tam i jak tam.. moze troche opowiesz i sie pochwalisz przeciez masz nas i my czekamy spragnione wiadomosci jak mozesz to smialo gadaj :ico_brawa_01: :ico_oczko: :-D A tak to dzieki Aginko za komplementy :ico_brawa_01:

Aha wczoraj bylismy u tesciow i bylo fajnie.. Mala byla na raczkach u swojej babci ale jak jej za dlugo bylo to chciala tez isc do mnie na rece i bylo ok.. Tescie mieli wczoraj dobry humor i dlatego bylo fajnie i milutko..Pozatym ze moj tesciu spadl ze schodow.. ale tylko sie troche potrzaskal i musi do lekarza pojsc ale narazie maja urlop ci lekarze i musi czekac.. :ico_noniewiem:

A moja Nicole jakas marudnaaa dzisiaj niewiem czemu??Ide ja uspac moze jej sie humorek poprawi.. Milego dnia wam zycze paaa

[ Dodano: 2007-06-06, 14:02 ]
Aginka brawa :ico_brawa_01: dla Malwinki i za jej postepy iniezla spryciulka z niej heh ale moja Nicole to podobnie ma tez jest madra i sprytna chyba jak wszystkie dzieci w tym wieku :ico_brawa_01: :-D

A moja dziewczynka usnela dopiero o 13 20 :ico_olaboga: Nicolce ida zabki i dlatego ma problemy z zasypianiem bo jak juz usnie to spi i spi heheh ale najgorsze to zasypianie chociaz nie zawsze jest az tak ciezko no ale zdarza sie .... Mam nadzieje ze uda sie jej pospac troche dluzej no ale zobaczymy jak to bedzie z Nicolci spankiem..
A u nas pogoda extra jest.. sloneczko i delikatny,orzezwiajacy wiaterek pieknie ..
Moj maz jest w domu bo byl u dentysty bo bolal go zab.. i ten dentysta mu wyrwal zeba jeszcze mlecznego.. (mleczak) :-D :ico_szoking: Ja juz dawno niemam mleczakow a moj M juz tez niema to byl ostatni wyrwany hehe i pozniej sobie cos zjemy i pojedziemy na zakupy bo cos na grilla musimy pokupowac bo mamy jutro z naszymi sasiadami na mnie wypadlo tez jakas salate zrobic heh ciekawe jak bedzie ale mamy super sasiadow i tacy pomocni takze powinno byc wszystko super..
Ale musicie byc zapracowane ze was niema..... no ale staram sie was zrozumiec ze nie zawsze dzieci pozwalaja na to..
Ja zaraz ide sobie poprasowac.. :-/ :042: bede miala to nareszcie z glowy, potem obiadek szybko i pojedziemy z moim mezusiem na zakupy no nic j spadam bo ja sie czuje jakos ostatnio jakbym tu sama tylko byla.... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_placzek: :ico_szoking: Oj,juz nie narzekam buziaczki dla wszystkich paaa zajrze pozniej... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 cze 2007, 14:18

hej hej

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulujemy Piotrusiowi zębolka!!!!!

Kristi super taki grilki na ogródku..bawcie sie dobrze

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oczywiscie dla malwinki naszej kochanej!!!!!!!

dzis gadałam z paulą...bedzie jutro w szczecinie ale tylko przez godzinkę i kombinujemy jak tu sie spotkac ale chyba nie damy rady......ona bedzie czekac na przesiadkę na dworcu i ma godzinę..a dworzecc daleko ode mnie....godzinka jazdy autobusem i tramwajem....chyba nie dam rady......chyba ze ktos mnie zawiezie ale nie ma kto!!!
kurcze...a tak super byloby sie spotkac... :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-06, 14:19 ]
u nas tez super pogoda..az za ...gorąco strasznie..ach co bym dala za jakiś ogródek z trawką......piwko i leżaczek...ach

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 cze 2007, 15:30

Iza no my tego grilla bedziemy robic na ogrodku u naszych sasiadow z gory,bo oni maja taki domek taka hute :ico_oczko: i tam bedziemy siedziec jakby padal deszcz :ico_brawa_01: No masz racje ogrodek to naprawde super rzecz,i jaka przydatna.. ja ciesze sie ze mamy ogrodek ale troche za duzo go mamy hehe no ale niech jest :ico_brawa_01:
A moze sie uda wam spotkanie z paula niewiadomo Powodzenia..

Ja to sie tak zastanawiam czasami jak by to bylo jakbysmy sie tak wszystkie razem spotkaly z naszymi dziecmi.. jak by bylo.. oh marzenia wolno miec hehe :ico_brawa_01:

A teraz za to wam pokaze moja corcie i jej postepki malutkie :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wybaczcie ilosc tych fotek ale nie umialam sie powstrzymac bo moja Nicole jest taka slodka ze powklejalam ich az tyle.. :ico_wstydzioch: Sorkki :ico_sorki:
Ja sobie juz poprasowalam.. jakos mi to szybko poszlo no i dobrze hehe teraz idziemy obiadek zjesc i na zakupki paaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość