Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lip 2007, 15:55

gosia888 pisze: A ile wy byliscie w anglii wczesniej???

jak ci napisze ile wczesniej bylismy to stwierdzisz, ze i tak w zyciu sie nie dorobimy, skoro jeszcze nic nie zaoszczedzilismy :-D niestety ja i moj malzonej jestesmy zdecydowanym przeciwienstwem Skarpety :ico_oczko:
zdjecia fajowe :ico_brawa_01: fajnie Tomus w tej chusteczce na glowce wyglada :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:naprawde mi szkoda, ze chcecie sie ewakuowac na wyspę

czy wy dziewczyny widzicie jakie wg kasi jestescie nieszczesliwe, bo w Uk musicie mieszkac?? :ico_oczko: :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 lip 2007, 18:16

ja juz nie mm sily na to tt,nie bede pisacla znowu tego samego :ico_zly: :ico_zly:
gosia tomus super i widze ze szalal ostro.czy wy mu dajecie cole do picia?????

kasia szablon swietny.we wczesniejszym poscie o cos cie jescze pytalam ale juz nie pamietam :ico_noniewiem: :ico_zly: kup chlopowi te buty bo sie podusicie od tego smrodu :-D :-D a po co mu plowka????juz go przed drzwi wystawiasz czy to tak na wszelki wypadek jakby chcial albo musial w piwnicy spac???? :ico_haha_01:

sandrusia witaj :ico_haha_01: jestes bardzo mlodziutka. chyba najmlodsza z nas tutaj wszystkich:)

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 lip 2007, 20:20

hey dziewczyny!!!
Wlasnie niedawno wrocilysmy ze spaceru z Vinee,Bablu w pracy do 12 wiec dzien nam sie troche dluzyl,odwiedzilismy znajomych,grali akurat w krykieta wiec Vinee miala radoche i im pilke zabierala non stop..hiihii..
Gosia super fotosy,ale Wasz Tomus mial raj nad woda,widac,ze ciezko go wyciagnac z jeziora!!!!A jak jemu sie wloski fajnie kreca!!! Filmik fajowy,ale mu nozki chodza!!!
Nic mi sie nie chce robic,zaraz poloze Vinee do lozeczka i wtedy zaczne cos pichcic..
Poza tym coc mi w plecach skrzyknelo i nie che wskoczyc na swoje miejsce...starosc nie radosc... :-D
Felicity sliczna Wasza Olenka :ico_buziaczki_big: brawo dla niej za postepy.. :ico_brawa_01:

Wklejam Wam fotke z wieczora :-)

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-25, 20:29 ]
Kasiula a ta polowka to bluzka,bo Ela chyba mysli,ze o lozko polowe chodzi????!!!sama sie juz pogubilam,hihihi czy to bluzka czy lozko!!! :-D czyzbys Kube chciala eksmitowac z nowego lokum??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 lip 2007, 21:20

Witam kochane :ico_haha_02:
Ja dzis mialam strasznie meczacy dzien... Bylam z Alusia u lekarza dostala antybiotyk (jak zwykle) pluca czyste gardlo oskrzela uszy tez a kaszel nie wiadomo skad? Juz dzis sie wzielam za zalatwienia jej lekarza w PL i super ze da rade z tym pediatra co ja leczyla od poczatku. Nati dzs marudny :ico_olaboga: zebole mecza go na calego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nawet ciezko bylo mu zasnac

ilonakk9, Vinne przesliczna :ico_brawa_01: oj beda sie chlopaki za nia ogladac... , a ty mamuska wklejaj tez swoje zdjecia bo dawno takowych nie bylo :ico_nienie:
kasik trzymam kciuki zeby udalo ci sie wyleciec do PL

[ Dodano: 2007-07-25, 22:26 ]
Gdzie wy sie wszystkie podzialyscie??

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 lip 2007, 22:37

ilonka teraz to ty mi w glowie zamieszalas z ta polowka :-D czy chodzilo o bluzke czy o lozko...a to ciekawe kasia szybko wyjaw rabek tajemnicy zagadki :ico_oczko: :ico_haha_01:

ilonka ile Vine ma tych kapeluszy bo na kazdym zdjeciu w innym pozuje :ico_haha_01: ?? dama ze szok do kazdego stroju nowy kapelusik :ico_brawa_01: :-D
poczekaj na bablu jak wroci z dyzuru to masaz taki ci zrobi ze wszystkie bole odejda :-D ja dzisiaj dla pawla bede masowac kark bo go boli..... :ico_oczko:

emilka biedna alusia, kurcze to czemu tutaj jej nie wysla na badania...musisz twardo powiedziec lekarzowi ze masz juz dosc antybiotykow i syropkow i ze ten kaszel to cos innego i ze podejrzewasz astme i niech ci daje skierowani do specjalisty...laski nie robi.caluski dla nathanka i niech zebolki szybko wylaza.

ale dzisiaj pustki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lip 2007, 22:47

Kochane ,
padam na twarz... Prasowanie, pakowanie, odwiedziny znajomych co chca sie pożegnac przed nasza 3-miesieczną nieobecnościa w UK :ico_olaboga: a w międzyczasie na zmianę śmiech i płacz Vikuli... no i już druga z rzedu nieprzespana noc, bo moje dziecko zwariowało i budzi się w nocy co jakies 2,5h :ico_szoking: :ico_olaboga:
W każdym razie weszłam żeby się z wami pożegnac...
Mój brat ma neta wiec na pewno będe zaglądac na TT (no przeciez nie wytrzymam bez was :-D )...

Buziale dla was :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-25, 22:56 ]
i z tego co zapamiętałam

Jasnie Pani wylatujemy do Polski w piatek z lotniska w Coventry (to kolo Birmingham)... a w Polsce bedziemy przebywaly w zakopcono-zadymionym Sosnowcu (to zas kolo Katowic)... a spotkanie to obowiązkowe bo obiecałyście mi z Miss Skarpeta wspolne picie :-D

Sandrusia a witaj wsrod UKejowskich mamusiek :-D szkoda, ze dopiero teraz się skusiłaś do nas zajrzeć... ale lepiej teraz niż wcale... i pisz jak tam ząbek Kubusia... wyszedł już czy nadal go męczy??? i udało ci się wtedy dodzwonić do Kasi??

Emilka a ja ci napisze tak - UCIEKAJ Z ALUSIĄ DO POLSKIEGO LEKARZA!!!! Nie wierz w angielskich patałachów i nieuków, bo ci malutką wykoncza :ico_olaboga: Wiesz z moich postów jak niedobrze jest z alergią Vikuli i jej skórą a oni wyznaczyli mi wizyte z dziecięcym dermatologiem na 2 listopada :ico_puknij: I w dodatku jest to wizyty wrecz wykrzyczana przez mojego męża, bo tutejsi lekarze twierdzili (i ciągle twierdza) że alergie Viki trzeba przeczekać :ico_puknij: :ico_zly:

Kasia oczywicie, że wybaczam ale w ramach pokuty masz wymyślec gdzie, kiedy i o której spotkamy się (tzn. babeczki przebywajace w PL) na obiecane alkoholizowanie się :-D

[ Dodano: 2007-07-25, 23:01 ]
Ilonka no niezła ślicznotka z Vinee :ico_brawa_01: zawróci w głowie niejednemu facetowi :-D

Gosia widac, że Tomek dobrze się bawił :-D a jak ty super wyszłaś :ico_brawa_01: zgrabniocha z ciebie :ico_brawa_01:

Julie 12kg :ico_szoking: to zdradź coto za dieta :ico_sorki:

Martucha no te pierdy to takie armaty, że aż dziw bierze, ze z takiej małej pupci się biorą :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2007-07-25, 23:14 ]
i na koniec cobyście do mej nastepnej wizyty na TT nie zapomniały wizerunku mego i Vikuli - zdjęcia :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2007, 23:26

Witajcie Babeczki
Dawno do Was nie zaglądałam, ale czasem Was podczytuję co tu u Was :ico_oczko: ?
widzę że dzieciaczki rosną jak na drożdzach, widzę też sporo ślicznych nowych obywateli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ...i gratulacjony !
kasi.k,
Twoja córcia Boska, fryz ma przecudny, trochę zazdroszczę, bo mojemu Tośkowi dopiero teraz się sypnął.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 lip 2007, 23:41

Witaj Maggie, w koncu do nas zawitalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaki Antoniu duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze zdrowy :ico_haha_02: super chlopak. Pisz kobietko co u ciebie i wklejaj fotki :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2007, 23:46

Emilka_M pisze:Witaj Maggie, w koncu do nas zawitalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaki Antoniu duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze zdrowy :ico_haha_02: super chlopak. Pisz kobietko co u ciebie i wklejaj fotki :ico_haha_02:

dziękuję Emilko za miłe powitanko :ico_oczko:
U nas dobrze, nasz Antoś rośnie zdrowo, chodzi już pięknie...prawie biega :-D
Jest bardzo mądry umie już bardzo wiele i czasem mam wrażenie ze wszysściutko rozumie, no i to co mnie rozbraja i niesamowicie cieszy, to - że kocha mnie nad zycie , potrafii podejśc i całować mnie po rękach, ostatnio ukochałsobie moje kolana do całowania :ico_haha_01:

No i wreszcie do Polski jedziemy w odwiedziny już we wrześniu :527:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 lip 2007, 10:10

Maggie, super ze jedziecie do PL w odwiedziny :ico_brawa_01: my bylismy teraz w lipcu dwa tyg, robilismy chrzciny i oczywiscie cale zalegle przez rok urzedy musialam obskoczyc :ico_olaboga: a teraz lece jeszcze 7 sierpnia z dzieciaczkami to mam nadzieje odpoczac, z tym ze juyz na pewno bede z Alusia po lekarzach biegac :ico_olaboga:
Antoniu faktycznie rozwija sie blyskawicznie :ico_brawa_01: co do okazywania milosci przez dzieci to wiem jakie to wspaniale bo bezwarunkowe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość