Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 kwie 2007, 18:45

AniaK ależ masz zdolnego męża, a ten paraliż :ico_olaboga: pewnie za promocjami goniłaś aż zawiało :)

A moje dziecko, dziś po raz pierwszy tak w pełni samodzielnie się przekimało przez prawy bok na brzuch i to parę razy i przy świadkach. Ma system na to podkurcza nogi, łapie obiema rękami za nie i przewala się na bok a potem trzy stęknięcia i jest na brzuchu :)

[ Dodano: 2007-04-09 ]
Kocica, a na poczcie coś było :-D ??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 kwie 2007, 18:50

uffff już po gościach teraz Jasiu je i do spania, bo normalnie maruda straszna, wymęczony, że aż szok, ciekawe czy szybko zaśnie

Aniuk fajnie, że się odezwałaś, bo już się martwiłam
współczuję choróbska buziaczki dla Ciebie

matko Jaś zjadł całą butelkę rekord 170 ml ale się cieszę :ico_brawa_01:

idę sprzątać i może choć chwilkę będziemy mieli dla siebie :-D

ja tam palmy nie widzę, ani nawet szczoty :-D ale ja nic nie wstawiałam, samo się zrobiło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 kwie 2007, 21:37

Ja jestem ale zaraz wybywam :-D

Witaj Witaminko, prawie po świętach :-D

Sosna, poczty i tak nie sprawdziłam :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 kwie 2007, 21:42

Jaki sliczne nowe zdjątko :ico_brawa_01:

Ja tez objedzona jak nie wiem, od jutra jestem na diecie (hihihih już to widzę :ico_puknij: )

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

10 kwie 2007, 08:04

witajcie
ale mam do nadrobienia stron o rany.Mysle że u was po świętach ok.Jasiek dostał w sobote 1 ząbka.Ja wieczorami rzadko bywam przy kompie bo staram sie spędzić ten czas z \jasiem.
P.S.Kasiulka28 i ty pisałaś że jesteś gruba??? a ta laska z Konradkiem na zdjęciach to niby kto??oj nieładnie tak kłamać :-D :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 kwie 2007, 08:48

Hej

Mały dziś znów wnocy na brzuchol się przekręcał i nie dał spać, jejku kiedy mu się to znudzi,śpi na boku potem sie przebudza na brzuchol się kładzie i jęczy, jak tak dalej pójdzie to sobie fotel postawie przy łózeczku i bedę kimać, :ico_noniewiem: po świętach u nas ok. babcia nosiła małego , ciekawe co dzisiaj będzię jak się przyzwyczaił to bedą krzyki bo ja nie mam zamiaru go cały dzień nosić, rozpuszczili mi Kornelka a teraz będę mieć przechlapane, zobaczymy jak dziś dzień minie chyba nie będe miała czasu na nic

Kasiula84- dobrze, że z mężem ok., a na jakich statkach on pływa?

Anetka- zdrówka dla męża

Ania- dla Ciebie też zdróweczka

Buziaki dla Oli i Kingi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 kwie 2007, 09:11

I ja się witam po świętach :-D

Jem właśnie śniadanko przed kompem :-D

Mery bidulko Ty nasza. Hubcio od ok. 2 tygodni też najpierw spi na boku, później przekręca się na brzuch. Tak mu się spodobało, a mnie to wkurza, bo właśnie też tak jęczy. Jak wstanę i przewrócę go na brzuch to znowu to samo. Za minutę jest na brzuchu :ico_puknij: Zamykam juz na noc drzwi od naszej sypialni i jego pokoju, żeby nas to nie wybudzało. I jest git, pojeczy pogada i na brzuchu zasypia. Innej rady nie ma, bo nocy nie prześpimy. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 kwie 2007, 09:27

I ja się witam.Już po świętach.Nawet się cieszę,że już,bo co to były za święta bez męża?

Nocka przespana w połowie.Joachim budził się trzy razy.Taki pieszczoch z niego :-D poprzytulać się chciał :-)

Aniu---zdrówka :ico_buziaczki_big: Ci życzę.

I dużo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla półroczniaczków z tego tygodnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 kwie 2007, 09:29

Witaminko, u mnie nic nie działa. Moje dziecko to wiercipięta jakich mało :-D Ale luuuuuziiik, mamusia uwielbia spać na brzuchu, więc też niech sobie tak śpi. Już zagrożenie minęło prawie całkiem.

Aniu, buziaczki dla Jasia z okazji pierwszego ząbka :ico_buziaczki_big: . Ciężko było?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 kwie 2007, 09:31

Mój też się przekreca na brzuch.Przez sen tak robi :-D Łapie się za szczebelki,robi jakiś dziwny skręt na bok i myk jest na brzuchu.Co dziecko to inny sposób przekręcania się na brzuszek.I mój Smyk chyba ba-ba będzie mówić..narazie tylko niewinnie kłapie buziaczkiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość