lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 lis 2007, 23:43

asiulka powodzenia ,dobrze,ze tak latwo mozna narosl usunac i ze nic gorszego /pisze jedna reka.bo szkudnika trzymam....krzys leatki bardzo duzy :ico_szoking: my tez mamy 4 z pampersa i huggiesow,bo ja tych 2 uzywam,ale pampersy wole :ico_oczko: maly demoluje biurko ,sciaga sluchawki itp i wszystko do buzi pcha...poza tym zyc beze mnie nie moze :ico_oczko: jak mnie nie widzi to awantura :ico_haha_01: a T chory ,do pracy nie poszedl,ale do kumpla na mecz znalazl sile :ico_oczko: caly spocony,zeby sie to czyms gorszym nie skonczylo :ico_chory:

[ Dodano: 2007-11-28, 22:46 ]
Basiupowodzenia na egzaminie :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 00:04

Witam ja zamiast spac to klikam :ico_puknij: :ico_puknij: bije mi na mozg,niunia juz spi od 20 a ja siedze no normalnie znowu nie wyspana bede,a zreszta meza jeszcze niema to jakos mi zle,BEWU fajnie ze do nas choc od czasu do czasu zagladasz,powodzenie na egzaminie :ico_oczko: ASIULKA napewno bedzie wszystko okejo,usuna narosl :ico_oczko:>NO wlasnie moj brat ma krzeselko drewniane bez pasow i strasznie sztywne jakos mi sie nie podoba,ja musze miec z pasami bo wiercipietka wypadnie no i chce regulacje oparcia :-D moja niunia pelza jak dzdzownica :ico_szoking: pupke wypnie i nozkami sie posowa hi hiKAMILKO oba krzeselka superowe,ale mysle ze te co pokazalas fajniejsze :ico_oczko: i brawa dla Tomunia za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 01:42

hej nie mialam czasu dzis poklikac ale rano czytalam wasze posty hehe
nie zdarzylam jednak odpisac bo wpadlam w wir obowiazkow hehe gotowalam obiadek i szykowalam sie na zakupki po 4 dniowej przerwie
umowilam sie z kumpelami i ich maluszkami hihi
nasze spotkanie zakonczylo sie nabyciem kilku ciuszkow dla leoska.. no tak.. juz mialam dla niego nic nie kupowac... hihi ale to niemozliwe
znalazlam w h&m kilka rzeczy i w innym sklepie pajacyka i sliniaczek swiateczny...

dzis postanowilam ze swoj pierwszy posilek leos zje podczas wigilii hihi zupke...

co prawda dawalam mu jablko przez tydzien, ale ze wzgledu na rzadkie kupkanie
jednak niewiele pomoglo.. wiec odstawilam hehe

DZIEKUJEMY WAM ZA KOMPLEMENTY DLA LEOSIA HEHE

Aniu dobrze ze juz znacie przyczyyne nocnych pobudek Helenki :ico_brawa_01:
napisz jutro jak minela dzisiejsza nocka

FRYDZA my chcemy kupic takie krzeselko po powrocie z Polski, czyli jak leos skonczy 6 mies. wczesniej obstawialam takie drewniane, dwufunkcyjne, ktore sluzy do kilku lat.. ale teraz jestem blizsza plastikowemu.
ma dwie podstawowe zalety:
kółka dzieki ktorym mozna je latwo przemiescic
mozliwosc zlozenia
na takie krzeselko moja mama zostawila juz kaske jak leos sie urodzil i kazala nam je zakupic w swoim i taty imieniu hehe
kalendarz zaraz wlasnie zamawiam, jaka tylko przypomne sobie haslo na allegro
mialy byc dwa , tylko dla dziadkow, ale jeszzcze dla moich siostr i moich dziadkow zamowie hehe
niech sie ciesza :ico_brawa_01:

agniecha no widze zze moj leos osamotniony w planowaniu drzemek.
jest ich 3 po ok 30min
czasem zdarza sie dodatkowa czwarta jesli szybciej wstanie tzn przed 9
a dzis tak wlasnie sie obudzil i pierwsza drzemke zaliczyl az godzinna
i dawaj tez super fotki!!!
leos mysle ze wazy niewiele wiecej od tomka ale nie wyobrazam sobie by mogl nosic pieluszki mniejsze niz 3 hihi
poki co 4 jeszcze duze hehe

madziu bardzo ladne to krzeselko. hihi super kolorki'mam nadzieje ze i funkcjonalne hehe

asiula
usuwanie tych narosli napewno przebiegnie szybko i sprawnie.. wiem ze latwo sie mowi.. ale nie martw sie . bedzie dobrze i bez krzyku bo ze znieczuleniem.. mojej kolezanki jeden z blizniakow mial to samo... poszlo gladko!!

kamila brawa dla tomka za pierwsze podejscia do raczkownia
tobie gratuluje super zakupkow.
krzeselko spoko ale ja obstawiam to ktore podala madzia, ze wzgledu na te kolka, skladanie i fajne kolorki

astrid zycze powodzenia w przekonywaniu meza do przeprowadzki hehe

bewu a tobie zycze powodzenia na egzaminie :ico_brawa_01:
i wpadaj jak czesto mozesz hehe czekamy

lucy ale ten twoj oliverek szalony.. juz nie pamietam czasow kiedy leos tak siedzial znami do polnocy hehe teraz po 20 juz w lozeczku uklada sie do snu i jest ok hihi
mimo ze ja lubie siedziec do pozna. to jednak lepiej ze on juz nie dotrzymuje mi towarzystwa hehe i unormowal swoj sen hehe
ciekawe jak dlugo oli tak pociagnie co?
leos kiedy spal dluzej, do 12
a teraz budzi sie 9-10
wiec i tak nie jest zle hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lis 2007, 02:03

Madziorka ja juz zaczynam watpic,czy on kiedykolwiek zacznie zasypiac wczesniej :ico_noniewiem: bo nawet jak zasnie np kolo 20 ,to pozniej sie budzi i sie bawi do polnocy :ico_olaboga: i zeby chociaz grzeczny byl ,to gdzie tam,krzyczy i strzela fochy i nawet filmu nie mozna poogladac.... :ico_olaboga: jakies ma humory ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 02:18

lucy a moze dlatego tak sie zachowuje bo jest zmeczony ? pewnie zasnac nie moze
u leosia to ssie jakos samo unormowalo
bo na poczatku jego poznego zycia byl wesolu, aktywny i wesoly
a potem zaczal wlasnie marudzic... i wtedy szybciej go kladlismy spac, hehe i po jakims czasie zasnal
a teraz nie ma z tym problemu hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 09:55

Witam :-D wstalam bo niunia nie spi ale bym jeszcze sobie pospala :ico_noniewiem: moze w ciagu dnia walne sobie drzemke,maz spi bo wrocil o 1 w nocy :ico_olaboga: MADZIORKA gratuluje udanych zakupkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ja w poniedzialek ide do ciucholandu poniewaz ta babka sie przenosila do nowego lokalu i miala 2 miesiace zamkniete,ale wyczailam gdzie otwarla i trzeba nadrobic zaleglosci bo ciuchy ma rewelacyjne :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 lis 2007, 11:02

SIET!!!
Napisałam posta i cos przycinęłam, że mi znikło.
Ale sie zgrzałam :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-29, 10:07 ]
W skrócie:
Lucy myslę, że Oli nie spi dlatego, że o ile dobrze pamietam macie jeden pokoik tak? Wiadomo, że to małe ciekawskie i dopóki cos sie dzieje to chce w tym uczestniczyc.

Madziorka ja też widze plusy tego madziowego krzesełka. POza tym to pomarańczowe by mi idealnie kolorystycznie pasowałao do wnętrza bo mam w domu żółto-pomarańczowo właśnie (prócz dużego pokoju, tam tylko jedna ściana pomarańczowa).
W tym drugim natomiast podoba mi sie, ze ma bawełniana tapicerke i dziecko sie nie spoci. A poza tym ten stoliczek... Później wstawiłabym do pokoiku dzieciecego i jest miejsce do zabawy. Sama już nie wiem. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-29, 10:08 ]
Basiu trzymam kciuki z egzamin.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 lis 2007, 11:16

Dzien dobry!!!
Ale wczoraj naklikałyscie.. hoho.. Pieknie! Wczoraj wieczorem czytałam wszystko, ale Duzy zagonil mnie na romantyczny wieczor i ..no same widzicie.. :ico_wstydzioch:

Duzy na rybach.. wiec mam dla was wiecej czasu:): Bo jak on jest to musi zawsze nadrobic przytulankami i wspolnym czasem, lezalby wiecznie na kanapie i sie buziakował :-D Wczoraj do 12 wszyscy lezelismy razem i sie wyglupialismy. Faaaajnie....
A pozniej mnie cos ugryzło.. Chyba okres sie zbliza. I zaczelam dramatyzowac.. Ze wszystko jestdo nonono, ze wszystko jest nie tak,ze Misio chory, ze na allegro dostałam negatywa od debila, ze pogoda jest beznadziejna, ze miałam załatwic swoje sprawy a jak zwykle nie zrobiłam tego.. I ogolnie lamentowałam jak szurnięta. Duzy wyszedł po zakupy, fajke a ja sie popukałam w głowe i pozniej było juz dobrze :):
Dobrze ze on z tych niekrzykliwych.. I ma do mnie duuuuzo cierpliwosci:):

Potem pojechalismy do Ikei - trche poogladac i kupic jakies drobiazgi.. No i oczywiscie do ich restauracji na ciacho i kawke.. Mniam mniam... Misiek jezdzil w wozku bez budkii szczerzyl sie do wszystkich jak szalony. Bawił sie zabawkami, gadał sobie.. JEdnym słowem - podobało mu sie :): Nie spał ani minutki.

Cały czas jest przeziebiony, rano frida idzie w ruch, sciagam kilo flukow.. Ech..Biedny. A maaachaaa przy tym łapkami.. Jak szalony bąk:): Z dwojga złego dobrze ze nie placze..
Mam nadzieje, ze szybko mu to wszystko przejdzie.. Pierwsza choroba..
Z alergia idziemy do specjalisty w poniedzialek - zobaczymy co powie na te swedzace placki .. Ja juz nie mam pomyslu od czego i dlaczego te łatki na nim wysakakuja :ico_noniewiem: :ico_zly:

Kamilko - Ja tez upolowałam to krzesełko BabyOno- kwiatek - pewna firma.. A poza tym kolory, funkcje.. A jesli chodzi o liszajka Tomcia - moze idz do lekarza. Ja ekspertem nie jestem i lepiej zeby doktor to obejrzał.Ja smarowałam kremem emolium, albo kremem oilatum. Teraz mam bepanthen łagodzący.. Ale mam wrazenie ze to wszystko o kant nonono.
No i gratuluje zakupow w ciucholandzie- nie ma to jak dobra zdobycz.. Człowiek sie bardziej cieszy, niz jakby nowe kupil.. No bo to łup! Hyhy.. :):

Asiu - Misiek nosi juz 4 - sa elastyczne i gietkie - wiec dobre juz dla naszych ruchliwych bąbli :): A zabieg Emi - straszny.. no bo zabieg.. Ale im szybciej tym lepiej.

Alinko - Iiii tam... Myla bo myla.. Dla nas maluszki sa najpiekniejsze.. no izawsze oczywiste czy chłopaczek, czy dziewczynka.. A dla innych - dopiero jak beda gumeczki na wloskach albo piłka pod pacha..
Ja sie zawsze smieje, jak ktos spyta czy dziewczynka, ze z Miska fajna laska :):

Madziorka- Nie ma u nas tego bacardi.. :( A szkoda.. bo bym posmakowała. Dobrze ze mnie nie wzielyscie za taką be :-D My uwielbiamy whisky - mniam mniam.. Cola, lodzik, cytrynka.. mmmm :): Jutro andrzejki wiec... Szykuje sie ogromna superowa imprezzzka!!! :ico_brawa_01:
Foteczki Leosia jak zwykle czadowe :):
A w ogole to Ty na tych ciuchach bys fortune zbiła! Gdybys zrobila porzadki w szafie i posprzedawała te wszystkie fatałaszki - miałabys roczne darmowe zakupy:):

Astrid - super, ze przekonałas meza z przeprowadzka.. I ze probujecie, ze walczycie dla Małego..

Leatka- Franus jest suuuper :):

Noi co!? Klops..Dalej nie pamietam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Ale musze uciekac bo Młody ie drze, zeby siedziec. Zwariował na tym punkcie- przy stole, na kanapie, wszedzie siedzi na kolankach.. A jak plackiem lezy,to dramatyzuje. :ico_olaboga: hyhy..Czubek:):

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

29 lis 2007, 11:17

cześć, ja tylko się przywitam i lece pod ptysznic, bo Tomuń właśnie zasnął...
asiula trzymam kciuki za maluszka i za Ciebie, będzie wszystko dobrze...
A te krzesełka co znajdujecie, to ja je pokaże Arturowi :ico_oczko: i coś może wybierzemy, taka cfana jestem... dobra zaraz wkleje zdjęcia, tylko teraz lece...pa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 lis 2007, 11:19

A jeszcze wkleje foteczke.. Bo kumpeli wklejałam to i wam pokaze, jaki usmiechniety symulant lezy obokmnie.. I udaje ze chory hyhy :): Kto by pomyslał :ico_puknij:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości