Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 lip 2008, 14:40

hejka
Śliczna Oliwka w podpisie :ico_brawa_01:

ale wam fajnie dziewcazyny ze wyjezdzacie na urlopik, my w tym roku nigdzie nie jedziemy a btak bym chciala wypoczac od wszystkiego :ico_placzek:

Oskar spal dzis 2,5 godziny , ja w tym czasie sie poopalalam...
dzis musimy jechac do tesciowki i czekac na jej pralke bo ona w pracy do 20...od 17 do 20 musimy czekac, ale mi szkoda tego czasu, zwlaszcza jak jest taka piekna pogoda...
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Oskar wszystkie slodycze lubi..zresta on tylko za jajkami nie przepada a tak to wcina wszystko....niewazne czy kwasne, slone czy pikantne, zoladk ma po tacie...
a wlasnie kwasne l;ubi najbardziej, ogorki kiszone, p[orzeczki, krzywi sie a je i tak az mu sie uszy trzesa hehe

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 lip 2008, 21:17

My dopiero niedawno wrocilismy ze spacerku, niestety Maja poszla pozno spac, wstala o 17-ej i wczesniej sie nie udało wyjsc... teraz wykapana a zarazem wyczerpana leży w łóżku w bezruchu :ico_szoking: szok jak dla mnie...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 lip 2008, 09:24

dzien dobry kochane
nocka ladnie przespana, wstal jak zwykle po 6, czyli niedlugo po mnie...

kupka i siusiu na nocniczek, sam zawolal o dziwo :ico_szoking:

teraz siedzi i wcina owoce..zobaczyl na polce chipsy ktore T wczoraj kupil i mi sie darl od rana...to mu dalam 3 sztuki a zeby nie wolal wiecej to mu mix owocowy zrobilam, oprocz jablka , banana i kiwi , dokroilam mu plaster melona i arbuza ktorego uwielbia i sie nimi zajal, a chrupki schowalam :ico_haha_01:

pogoda ladna, choc juz nie tak jak wczoraj, no ale przynajmniej skwaru nie ma..

ja od rana popralam, poprasowlaam, zaraz drughie pranko wywiesze, podlogi w drugiej czesci domu chce umyc i troszke nablyszczyc, potem jeszcze tylko kurze i wszystko juz..

na obioadek wymyslilam rybke z grilla a nie mam brykietu :ico_puknij: wiec musze zaraz w ramach spacerku skoczyc do lidla :ico_haha_01:

Oskar wczoraj juz sie prawie nauczyl nurkowac, szalelismy w baseniku a potyem gdy poszlam do domu T malemu pokazywal na poczatku jak i maly juz nawet jak wleci do wody bo np sie poslizgnie to jak sie wynuirzy nie placze tylko krzyczy bławoo :ico_haha_01: czyli brawo :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 11:10

Natashka pisze:ja od rana popralam, poprasowlaam, zaraz drughie pranko wywiesze, podlogi w drugiej czesci domu chce umyc i troszke nablyszczyc, potem jeszcze tylko kurze i wszystko juz..

O rany Natalia, oszalałaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wpedzisz mnie w kompleksy :-D :-D :-D

Ja wczoraj włóczyłam sie po plach zabaw z Majką ale zeby zajść na jakies zakupy to czasu juz mi zabrakło :ico_olaboga: kurde mam tylko dzis i jutro zeby wszystko kupic, marnie to widze :ico_olaboga: na dodatek P. ma jeszcze dzis popołudniowke wiec jak tu robic zakupy z Mają, która na okrągło ciągnie mnie do piasku :ico_haha_01:

U mnie dzis na obiad pomidorowa z makaronem z wczoraj :-D nie cierpie gotowac wiec robie tak zeby cos tam bylo :ico_wstydzioch: czesto kupujemy w garmażerce :ico_wstydzioch: jak na razie P. sie nie buntuje wiec luz...

I wiecie ja juz zyję wyjazdem, jak drukowałam dzis trase i zobaczylam przez jakie miasta nadmorskie bedziemy jechac to od razu tak fajnie mi sie zrobilo :ico_puknij: nie moge sie doczekac, zeby juz byl wtorek albo poniedzialek :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 lip 2008, 12:19

Iwonko ale mi ta robota do poludnia tak zazwyczaj schodzi, jesli OSkar spi, bo jesli nie to dluzej
a ze dzis wczesnie zasnal bo chwile przed 10 :ico_szoking: to zrobilam wszystko...
juz mam wolne, moze jeszcze drzwi pomyje..bo mam biale a teraz wygladaja wstretnie

T wrocil do domu, zrobil sobie wolne bo stwierdzil ze zle sie czuje, ale za to wzial sie za ta robote w domu, bo ostatnie kilka dni nie robil nic bo nie mial sily jak wracal i checi :ico_haha_01:

Ach Iwonko ja tak wam zazdroszcze tego wyjazdu :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

obiecalam wczoraj fotki to wklejam :ico_haha_01:
moj maly czort -arbuzozerca
Obrazek
Obrazek
moje dwa czorty :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
tu moje całuśne czorty hehe
Obrazek
Obrazek
tu Oskarek zadowolony że podtapia tatusia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu nasza trojka
Obrazek
Obrazek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 14:02

Gabrysiu a co sie stalo, jesli moge zapytac???

Natalia, jestem w pracy wiec zdjec nie widze :ico_placzek: , obejrze w domu...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 14:32

Gabi, w takim razie moge tylko napiac ze bardzo Ci wspolczuje :ico_pocieszyciel: i ze napewno bedzie dobrze... zobaczysz :-)

Jak przed wyjazdem? tak szczerze to ogromnie sie ciesze... niby jestem jeszcze "w proszku" bo wiele rzeczy nie kupionych itd. ale i tak sie ciesze i nie moge doczekac... tym bardziej ze ok 100 km od nas bedą na wczasach nasi znajomi z Puław i mamy zamiar sie spotkac... Nasza Kasia tez tam bedzie wiec tez sie spotkamy :-) :-) :-) :-) ciesze sie przeogromnie... Mamy zamiar zwiedzic tez Trójmiasto, Hel... mysle ze bedzie fajnie :ico_haha_02:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 18:55

Zdjęć napewno zrobimu duuuuzooooo :ico_haha_01:

Ja wzielam przyklad z Natalii i posprzatalam całe mieszkanie... teraz siedzimy z Mają i sie obijamy...

Gabrysiu, troszkę Ci lepiej???

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 19:13

Gabi pisze:Ale moze sie wszystko jakos poukłada

Szczerze Ci tego życzę Gabrysiu :-)

Ja jutro mialam jechac do Warszawy odebrac dyplom a przy okazji chcielismy odwiedzic zoo ale jesli bedzie tak pochmurno jak dzis to chyba nie pojedziemy...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2008, 19:21

A u nas od rana jest pochmurno, nawet padało :ico_zly: dlatego nigdzie nie wyszłysmy :ico_zly:

Maja od kilku dni łączy po 2 wyrazy (oczywiscie te ktore zna czyli kilka :-D _ np. gdzie nionio? gdzie mama? nie ma nionia... nie ma mamy... tata sisi :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 19:23 ]
No to brawa dla Emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka... a wyobraz sobie Gabrysiu, ile to musiało ja kosztować ze tak długo bała sie usiąść w wannie :ico_olaboga:

Maja uwielbia sie kąpac, jak tylko ją zapytam czy idziemy sie kąpać od razu zaczyna sie rozbierac :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość