Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 cze 2008, 15:41

Uf!!!!!! Zaraz zmykam do domku :ico_brawa_01: Pogoda się u nas robi i za oknami znowu słonko.

Mery, niezły kolo z Kornlka :-D Skąd takie twarzowe okulary wytrzasnął? :ico_oczko:

Co do szczepień, zaszczepiłam Maksa na pneumokoki. Właśnie czekam aż mu przejdzie lekkie przeziębienie i idziemy na ostatnie z serii. Na kleszcze też go zaszczepiłam. Mamy działkę w samym lesie więc wolę dmuchać na zimne .....

Hm... co u nas? Maksiu lekko przeziębiony ale już mu przechodzi. Mówi średnio ale ja go doskonale rozumiem :ico_oczko: Na wszelkie ptaki mówi "kra", mówi dzieci, mama, tata, dam - zamiast -daj, wiele innych śmiesznych słów ale zdań jeszcze nie układa :-D Też odmienia np. że nie ma taty ... a co najciekawsze widzi różnicę jak coś jest tu bądź tam i nawet się nie myli :-D

Elu, czytałam o tej okropnej lekarce i pewnie przydałaby się jej jakaś terapia :ico_zly:
Co do problemów, to niestety lub stety :ico_oczko: ludzie mają cały rok ale fakt, że wiosną i jesienią bardziej im się to wszystko nasila :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2008, 17:42

Kasiu no co ty krówki niezdrowe :ico_oczko:

Moja lista zakupów na jutro:
1. krówki
2. vifonki
.... :-D

Wiki co jakiś czas mi w ogóle za dnia nie śpi, i właśnie dziś jest ten dzień, biega w klapkach taty i bynajmniej na brak energii nie narzeka

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

18 cze 2008, 21:46

Hej!
Ale naskrobałyście!! Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać. Wiem jedno, ta lekarka u której była Ela, to faktycznie niezła świnia.
Elu, trzeba bylo zacząć gadkę o etyce lekarskiej, to zazwyczaj pomaga. Wstrętny babol :wpale:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 cze 2008, 22:00

a ja czekam na Dominika,mieli być na 20,ale okazało się ,że coś im dłużej zajęło i będą ok.22 .Mam nadzieję,że już teraz nie bedzie przesunieć w czasie :ico_noniewiem:

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

18 cze 2008, 22:11

iwciu, nie denerwuj się. Dominik pewnie zachwycony, w końcu wakacje tuż tuż?!
mery, buziaczki dla Kornelka. Teraz już będzie zdrowy.
kasiulka, kartka piękna. Kurcze ja nie mam pomysłu na Dzień Ojca :ico_noniewiem:
Dobrej nocy życzę. Jutro na pewno nie zajrzę. Imprezujemy- zakończenie klas VI.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2008, 22:13

Witam wieczorową porą życzyć dobrej nocki

Iwciu szczególnie Tobie :-) oczywiście wierzę, że synuś będzie lada moment :-)

Do jutra kobitki,

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 cze 2008, 00:07

Zaglądam póżną porą ale jakoś tak mi nic się nie chce nawet spać więc zaglądam do was choć wiem że raczej śpicie ale co mi tam popisze chwilke i uciekam :ico_haha_02:
Kasiulka - prezent rewelacja
Anetko - bede próbowała ale ostatnio sama z sobą nie potrafie wytrzymac chodze chwiami jakaś sfrustrowana :ico_noniewiem:
Iwciu - mam nadzieje że Dominik już śpi po pełnym dniu wrażeń
Mery - zdjęcie Kornelka w podpisie SUPER :ico_brawa_01:
Nelu - moze jako taka wspomagającą metode dla pacjentów doradzaj im wczasy w dużym pokoju :ico_oczko:
Chole - miłego świętowania i pożegnania z 6 klasą bo teraz już idą do gimnazjum dobrze kojarze :566:
Asiu - Wikuni napewno nie zabraknie energi bo energiczna po mamusi :-) a jak niechcący coś prześpi ciekawego - Niki też ostatnio robi sobie dni bez chwili drzemki

Spadam spróbuje położyć się spać aż się boje że iebęde mogła usnać jakoś ostatnio mam jakiś mętlik myśle naraz o wszystkim i o niczym może to znpm :ico_noniewiem: do jutra rana i porannej kawki :516:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 cze 2008, 10:31

hej :)

gdzie są kawoszki?

Dominik zadowolony? opowiadaj Iwciu!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 cze 2008, 10:40

Witam ja od rana biegam, juz zaprawiłam pare słoików z truskawkami, pranie wstawiłam w pokoju dziewczyn posprzątałam. Odkurzyłam ale mam dziś checi do sprzątania :-D Tak ja cały tydzień się obijam to wkońcu musze kiedyś posprzatac :-D U nas pogoda super cieplutko słonecznie oby tak dalej..... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-19, 10:50 ]
A ja diś zapraszam na koktajl z truskawek :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 cze 2008, 10:55

maziu, - ja się pisze na koktajl mmm....pycha uwielbiam :-D
Ja popijam kawke i czekam na przyjaciółke która dzwoniła że już wróciłaz Łodzi w końcu musimy się nagadać :ico_haha_01:
Pochwale się wam że już zrobiłam ogórki małosolne i jemy je do śniadania obiadu i kolacji :ico_haha_01: poprostu uwielbiamy a dziś nawet mąż kupił mi gliniany gar na ogórki więc już następną partie kisze w gliniance :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości