Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 wrz 2008, 06:32

miszka, fajnie że spacerek sie udał. Powiedz mi, Babeczko-jak wyglada brzuch po porodzie, bo to mnie z deka przeraża....
Kochana,moj brzuch wyglada jakbym jeszcze nie urodzila :ico_olaboga: Powaznie!Tylko ze jest do tego galaretowaty i jak chodze to sie trzesie na wszystkie strony :ico_placzek: Jeszcze za wczesnie na pas,wiec chodze jak stara baba jakas :ico_olaboga: W ogole dziwne dla mnie jest ze na druga dobe po porodzie spuchlam duuuuuuuuzo bardziej niz w czasie ciazy,az nie moge chodzic bo mam stopy jak balony.Podobno tak bywa,ale sprawia,ze jestem wrakiem czlowieka :ico_olaboga:
ale skoro macice mam 40 cm to oznacza 40 tydzien coazy czyli 1 termin na 21.09
Ja tydzien przed porodem mialam wpisane w karcie ,macica 41 cm!!!!wiec sie tym nie sugeruj,masz taki sam brzuszek jak ja mialam,zobaczysz 3 kilo Igusia nie przekroczy :ico_brawa_01:
dobranocka ja tez sie bede zmywac powoli
Teraz ja siedze jak nikogo nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 06:39

Teraz ja siedze jak nikogo nie ma
a ja jestem :ico_brawa_01: wlasnie wcinam grzanki :-D kporzystam poki moge :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 09:27

Ja tydzien przed porodem mialam wpisane w karcie ,macica 41 cm!!!!wiec sie tym nie sugeruj,masz taki sam brzuszek jak ja mialam,zobaczysz 3 kilo Igusia nie przekroczy
kurde nie sadze na bank ma wiecej niz 3 kg-bo zobacz ty przed terminem rodzilas a ja bede po rodzic wiec` mala zdazy nabrac cialka :-)

dziewczyny jak sie obudzilam o 3 w nocy tak do 6 nie spalam :ico_olaboga: wyslalam ze mam te skurcze i juz sama nie wiem czy je mialam czy nie :ico_placzek: jesli tak to nieragolarne -o 6 przysnelam i jak sie teraz obudzilam to nie wiedzialam o co chodzi :ico_szoking: cala mokrusienka :ico_placzek: ale nie ze wody odeszly tylko tak sie spocilam :ico_szoking: na brzuchu az krople byly:/
ale najlepsze jest to ze ja te bole to mam raczej tylko w lozku :ico_haha_01: teraz jak siedze to sa duzo lzejsze :ico_haha_01: i do nonono z takim czyms :ico_zly:
najgorsze bylo to ze w tej nocy sobie caly czas mowilam ze nie moge teraz isc rodzic bo salatki nie pokroilam :ico_olaboga: i na dole nie mam odkurzaczem zrobione :ico_olaboga: -wiec dzis musze wszytko porobic :ico_sorki: to moze cos sie wydarzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (nadzieje matka glupich :/)
Miszka jezu wspolczuje Ci z cycorkami bo wiem ze bardzo chcesz karmic :ico_sorki: ja nie wiem jak to ze mna bedzie bo mnie teraz tak sutki bola ze sama sobie nie moge dotknac wiec nie spodziewam sie niczego milego :ico_noniewiem:
adiachyba sobie tez szczele grzanki dzisiaj :ico_brawa_01: ty mi zawsze podsylasz pomysly na jakies dobre jedzonko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 wrz 2008, 10:13

Dzien dobry dziewczynki :ico_brawa_01:
kporzystam poki moge
Oj tak,ja juz nie moge zjesc tego co bym chciala :ico_placzek: A najgorzej,ze uwielbiam pomidory,a podobno nie wolno ,a,zapytam dzis poloznej ,moze jednak moge :ico_sorki:
jesli tak to nieragolarne -o 6 przysnelam i jak sie teraz obudzilam to nie wiedzialam o co chodzi cala mokrusienka ale nie ze wody odeszly tylko tak sie spocilam na brzuchu az krople byly:/
No ja widze,ze mam racje i najdalej w niedziele obejrzymy zdjecia Igusi :ico_brawa_01:
Miszka jezu wspolczuje Ci z cycorkami bo wiem ze bardzo chcesz karmic ja nie wiem jak to ze mna bedzie bo mnie teraz tak sutki bola ze sama sobie nie moge dotknac wiec nie spodziewam sie niczego milego
DRAMAT :ico_placzek: Najgorzej bylo wczoraj,ale Artur masowal mi piersi chyba ze 2 godziny,nawet cos z nich zeszlo,no i okladam liscmi z kapusty,jakby lepiej.Nawet Natalka po skonsumowaniu tylko jednego cysia i nie dojadaniu butelki,zasnela godzine temu :ico_sorki: Probowalam w nocy zalozyc watek na noworodkach,dla nas tzn .mamus z wrzesnia i pazdziernika,ale mi nie wyszlo chyba,nawet tego nie umiem zrobic :ico_placzek: Martus jak znajdziesz czas zajrzyj tam prosze i jak nie dalam rady zaloz Ty ten watek,bo ja jakas sierota jestem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-20, 10:18 ]
Jeszcze Wam pokaze jak ona sie z dnia na dzien zmienia :ico_brawa_01: Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 10:35

Martus jak znajdziesz czas zajrzyj tam prosze i jak nie dalam rady zaloz Ty ten watek,bo ja jakas sierota jestem
ok nie ma sprawy albo poczekamy na Pati moze ona zalozy :-D
a mala jaka sliczna no spi jak anioleczek-a ja nawet nie wiedzialam ze mozna tak na boczku dzieci klasc :ico_sorki:
dobrze ze ta polozna do Ciebie przychodzi moze Ci cos na cycorki poradzi tez :ico_sorki:
No ja widze,ze mam racje i najdalej w niedziele obejrzymy zdjecia Igusi
no nie wiem bo jak wstalam to jak reka odjol :ico_noniewiem:
dziwne...
Miszka z tym karmieniem bedzie co raz lepiej zobaczysz :ico_sorki: :ico_sorki: jeszcze pewnie kilka dni i sie unormuje-a sciagasz wogole cos???

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 10:47

najgorsze bylo to ze w tej nocy sobie caly czas mowilam ze nie moge teraz isc rodzic bo salatki nie pokroilam i na dole nie mam odkurzaczem zrobione -wiec dzis musze wszytko porobic to moze cos sie wydarzy
ja tez tak mam jak jechalam w sobote do szpitala to tylko myslalam i mowilam do brzuszka jeszcze nie bo mama ma duzo pracy jeszcze musi zakupy zrobic twoje ubranka poprasowac wysprzatac domek i weile inych :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
marta ta salatka brzmi niezle bo ja uwielbiam takie jedzonko ale ostatnim razem jak robilam to wyszlo mi jak dla plku wojska i Piotrek jadl ja na sniadanie obiad i kolacje nawet w kanapki do roboty mu pakowalam :-D :-D :-D a i tak zostalo i musialam wywalic, wogle teraz jak gotuje to jak dla pieciorga.

oj cos mi sie wydaje ze ta cyganka racje miala :ico_sorki: :ico_sorki: i do 22 sie rozpakujesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka, a ja myslalam ze obklada sie lismi na ztrzymanie pokarmu a juz sama nie wiem,Natalka swietna chyba jej troszke wloski sciemniealy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 11:03

wogle teraz jak gotuje to jak dla pieciorga.
jezu adia wyjelas mi to z gardla-albo z rak bo ja dokladnie tak samo oststnio robie :ico_olaboga: lecza tyle narobilam ze 3 podla zamrosilam wogoile tyle mam jedzenia pomrozonego ze nie mam juz miejsca w zamrazalniku a ma 3 wielkie szuflady :ico_olaboga:
oj cos mi sie wydaje ze ta cyganka racje miala i do 22 sie rozpakujesz
:ico_sorki: chcialabym wierz mi ale moze wczoraj sie za duzo winogrona najdalam :ico_noniewiem:
ale w razie co to do cyganki z reklamacjemi polece :ico_haha_02:
ja myslalam ze obklada sie lismi na ztrzymanie pokarmu a juz sama nie wiem
:ico_nienie: nie nie to na obolalae cycorki i jak masz duzo mleka i wlasnie masz stwardniale i moze sie zrobic zapalenie-to masowac i zimne listki kapusty :ico_sorki:
Natalka swietna chyba jej troszke wloski sciemniealy
tak tak sciemniely jej :ico_brawa_01: ale pewnie jeszcze jej sie 5 razy zmienia :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 wrz 2008, 11:51

a mala jaka sliczna no spi jak anioleczek-a ja nawet nie wiedzialam ze mozna tak na boczku dzieci klasc
Ona inaczej nie chce spac bo tak w brzuszku zawsze ja czulam.To nie tak calkiem jest na boczku,tylko glowka musi byc na bok,zeby sie nie zadlawila :ico_noniewiem:
a sciagasz wogole cos???
Co Ty Martus,ja prawie nie mam mleka,ledwo malej starcza,na noc dodatkowo dostaje butle,bo glodna :ico_olaboga:
miszka, a ja myslalam ze obklada sie lismi na ztrzymanie pokarmu a juz sama nie wiem,Natalka swietna chyba jej troszke wloski sciemniealy
No co Ty????Jezu niedobrze,to rada mojej tesciowej,moze sie nie zna,ale wiesz ze mi te liscie pomagaja :ico_noniewiem: Nie wiem tylko w ktora strone,moze po prostu mi zanika pokarm dlatego mi lepiej :ico_placzek:
lecza tyle narobilam ze 3 podla zamrosilam wogoile tyle mam jedzenia pomrozonego ze nie mam juz miejsca w zamrazalniku a ma 3 wielkie szuflady
Ja zrobilam to samo przed porodem i dzieki Bogu :ico_sorki: Bo teraz nie mam szans na gotowanie :ico_olaboga:
nie nie to na obolalae cycorki i jak masz duzo mleka i wlasnie masz stwardniale i moze sie zrobic zapalenie-to masowac i zimne listki kapusty
O to mnie pocieszylas :ico_sorki:
tak tak sciemniely jej ale pewnie jeszcze jej sie 5 razy zmienia
Te zdjecia sa z roznych aparatow,to dlatego,ona ma identyczny kolor wlosow jak Artur,jak ja bierze na rece to sie zlewaja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 12:26

a wydawalo sie ze to karmienie cycem bedzie proste :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,ja nawet nie wiem co powinnam jesc by dzidzia kolek nie miala :ico_noniewiem:
ale w razie co to do cyganki z reklamacjemi polece
ja tez polece jak mi sie nie sprawdzi :ico_noniewiem: mi powiedziaa, ze kacper bedzie grzeczny i cale noce bedzie ladnie spal co by mamusia mogla z tatusiem sie przytulac :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 13:32

ja tez polece jak mi sie nie sprawdzi mi powiedziaa, ze kacper bedzie grzeczny i cale noce bedzie ladnie spal co by mamusia mogla z tatusiem sie przytulac
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no to ladnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: a o mojej Igusi tego nie dodala :ico_nienie: wiec juz wiem czego moge sie spodziewac :ico_olaboga:
Ona inaczej nie chce spac bo tak w brzuszku zawsze ja czulam
jezu Igol tez tylko tak mi w brzuchu lezy :ico_olaboga:
jezu ile te nasze wspolnego maja :ico_olaboga: zobacz...a jeszcze Ci chciali z niej chlopca zrobic :ico_haha_01:
a wydawalo sie ze to karmienie cycem bedzie proste
ja sie tego najbardziej obawiam-bo widzialam moja siostre ktora ryczala i karmila a sutki cale w malinkach miala i krwawiace :ico_olaboga: ale ona miala mleko tylko pipki w szpitalu nie pokazaly jej jek karmic i mala nie umiala porzadnie chwycic :ico_noniewiem:
,ja nawet nie wiem co powinnam jesc by dzidzia kolek nie miala
nie tylko kolek ale uczulen itd-to na samym poczatku najlepiej nic :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie no gotowane miesko marcheweczke z owocy to jablka czasem nie cytrusy czy winogrona nic wzdymajacego(groch kapusta)nic gazowanego-lepiej tez sokow nie pic tylko wode czasem nie orzechy czy grzyby :ico_nienie: wiec ja stwierdzilam ze przez pierwsze 3 tyg bede jesc marchewke z ziemniakami :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-20, 13:34 ]
a gdzie dziewczynki?????sarenka, Agusia1982, slonko2008 ,dana, :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
rozpakowuje sie ????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość