gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 10:11

hej dziewczyny
Maggie nareszcie zajrzalas tutaj. Antoś rzeczywiscie coraz wiekszy. A co tam u ciebie? Jak nastroj? Szukasz pracy czy moze po powrocie z Polski?

Kasik no mamy nadzieje ze bedziesz do nas zagladala. Bo 3 miesiace to strasznie dlugo.

Emilka wspolczuje tych lekarzy. A niby polacy narzekają na służbę zdrowia.

JAsnie Pani chyba nie ma takiej drugiej skarpety na forum po za kasią ,wiec wiem dobrze ze nie tak latwo cos zaoszczedzic. Dlatego wlasnie tak nie chcialam by P tam siedzial bo to nie ma sensu. To albo sie tam mieszka na stale, albo wraca do Polski. To nie jest tak ze posiedzi sie pare lat i sie jest ustawionym do konca zycia w pl. Niestety zycie tam rozleniwia. Wszystko latwiej przychodzi. Z Pawłem mialam problem bo każdą pracą gardził bo za mało płatna bo w anglii to by wiecej zarobil.

Ilonka Vinee rzeczywsicie slicznie w tych kapelusikach wyglada. Mała dama.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 lip 2007, 12:26

Hej!!!! Gdzie sa wszystkie TikTakowiczki???????????????????????????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 13:13

Emilka_M pisze:Hej!!!! Gdzie sa wszystkie TikTakowiczki???????????????????????????

no własnie gdzies zabładziły

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lip 2007, 13:30

czesc dziewczyny :-D maly spi,T oglada film przed praca ,wiec korzystam :-D
gosiaa ogladalam film z tomusiem,on jest slodki jak cukiereczek :ico_brawa_01: na zdjeciach wyglada super,ale dopiero filmik oddaje jaki jest superasny :ico_brawa_01: i te jego wloski jasne,po prosu wymiekam .jasnie pani my jestesmy prawie 3 lata i tez nic nie zaoszczedzone :ico_wstydzioch: nie umiemy :ico_wstydzioch: a teraz jak mamy oliverka ,to juz w ogole nam sie nie uda he he ale nam sie podoba w uk i do polski raczej nie wracamy,moze kiedys :ico_noniewiem: ja sie juz przyzwyczailam i tutaj jest mi dobrze :-D a i oliverek bedzie mial lepszy start ,bo jak skonczy jakas szkole ,to chociaz znajdzie po niej prace.chyba ,ze w polsce cos sie zmieni,ale napewno nie szybko :ico_olaboga:
kasikvikula jak zwykle sliczna ,ale teraz juz wiem,ze po mamie,bo ona coraz bardziej do ciebie podobna :-D kasiaa dobrze,ze dalas kubie na te buty,bo juz sie martwilam o nos leoslawy :ico_oczko: emilka strasznie mi przykro z powodu alusi,ja ponoc tez mialam astme oskrzelowa jak bylam mala,ale mi przeszlo :ico_szoking: wiec moja mama nie jest pewna czy lekarz sie nie pomylil :ico_noniewiem: maggieklikaj z nami czesciej :-D antoniu sliczny,a wlosy urosna :ico_oczko: ilonkafela ma racje,fajowe vinee ma kapelusze :ico_brawa_01: bardzo ladna ta twoja corcia :ico_brawa_01: julietrzymam kciuki za nowy mundurek :-D ale duzo schudlas :ico_szoking: my lecimy do polski,ale tylko na tydzien :ico_placzek: tomek nie ma wiecej urlopu...lecimy easy jetem,moge wziac wozek ? bo czytalam ,ze mozna spacerowki,a gleboki jak sie sklada...nasz sie sklada,ale jest spory i ciezki :ico_olaboga: nie bedzie problemu? niestety po paszport pojade sama,bo jak t wezmie urlop,to jeden dzien do tylu,ale juz sie z kumpela umowilam ,co sie przeprowadzila do londynu,wezmie wolne,wiec bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: rok jej nie widzialam .

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 13:41

lucy23 pisze:my lecimy do polski,ale tylko na tydzien

kiedy?
lucy dziekuje bardzo za pochwaly. Tomek bedzie dumny bo on taki maly narcyz. Gdy tylko nie ma bluzki na sobie to leci do lusterka i sie przyglada jaki on jest przystojny. włoski to mu pewnie sciemnieją bo Paweł ma blond ale ciemny blond a loczki to nie wiem po kim.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 lip 2007, 13:46

w nocy walnela mi instalacja elektryczna, bo podobno stara i takie rzezczy sie zdarzaja :ico_noniewiem: , elektryk przychodzi dzis o 14, ale nie wiadomo czy naprawi, bo jak to rzeczywiscie cala instalacja to trzeba bedzie kuc sciany :ico_olaboga: a wlascicielka mieszkania wyjechala na wczasy :ico_olaboga: . to jest 80 letnia babcia i nie ma komorki, a jakos nie pomyslalam, zeby wziasc od niej numer kontaktowy do tego miejsca gdzie bedzie i nie mam pojecia co zrobic, jesli rzeczywiscie trzeba bedzie sciany rozwalac :ico_olaboga: w najgorszym wypadku bedziemy czekac do polowy sierpnia na babcie :ico_noniewiem: .
i nie wiem kiedy znowu klikne, bo tera u mamy jestem, a bateria w laptopie juz padla, a laduje ja na noc, zeby miec swiatlo do przewijania i karmienia Lusi :-D

do zo

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 14:03

Jaśńie Pani mam nadzieje ze jednak nie bedzie trzeba kuc scian i jakos bedziesz miala ten prąd.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lip 2007, 14:08

hej dziewczyny!!!!
mały mój przeziebiony :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiec pewnie nie bedzie mnie jakis czas
pozdrawiam

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 lip 2007, 14:22

martuchafrost, niech franio do zdrowka wraca szybciutko a ty do nas :-D ucaluj maluszka
a moj lobuz jest straszny nie chce w dzien spac w ogole :ico_szoking: jak spi 2 razy po pol godzinki to i tak nie zle :ico_olaboga: chcialam wczoraj wstawic fotki ale cos mi sie dzialo z kompem :ico_zly: teraz musze zmykac mam gore prasowania a pozatym maly juz nie spi oczywiscie :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 14:37

martuchafrost pisze:mały mój przeziebiony

dużo zdrówka dla Frania
sandrusia czekamy na fotki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość