Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 lut 2012, 21:37

Nie wiem czy się wam chwaliłam...
Igor waży już 10.800kg :-D jednym słowem jest co nosić
Ania no to lada chwila będą ząbki :ico_brawa_01: mnie Igor ostatnio gryzie :ico_haha_01: i wszystkie pluszaki w nos gryzie :ico_haha_01: niby śmieszne ale jak dzieci też tak zębami będzie raczył :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lut 2012, 22:06

Igor waży już 10.800kg :-D jednym słowem jest co nosić
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: faktycznie masz kluskę :-D

Mariola_Larose, oby tylko Igorek nosków misiom nie odgryzł :ico_oczko: a dzieci to raczej tak gryźć nie będzie :ico_oczko:


Milenka śpi już pół godziny,po kolacji o dziwo się rozbrykała i rozgadała w łóżeczku,że godzinę jej zeszło zanim usnęła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

01 lut 2012, 23:54

Dobry wieczór
Jak w całej Polsce i u mnie mrozi. Tylko mi to nie przeszkadzają takie temperatury i nawet nie jest mi zimno, szkoda tylko że za zimno by z dziećmi gdzieś pójść, ale ja to bardziej upałów nie lubię niż tych mrozów, nie lubię się tak pocić, tych komarów i tego robactwa a na spacer popołudniu można dopiero wyjść.
Gratuluję nowych ząbków, samochodów i przepisów kulinarnych he he i dla Matiego :ico_brawa_01: za zjedzoną zupkę.
Ja jak Koroneczka nie daję danonków ani danio. Ja daję małej witaminę D a wiem że jak daje się danonki to już nie powinno się tej witaminy podawać. Tak ogólnie to jeszcze się wstrzymuję z produktami typu ser, twaróg, mleko krowie itd ale Ada apetyt ma i jak do tej pory nie przepada tylko za brokułem. Moja Ada chyba przybrała ale nie mam jak ją zważyć bo mi baterie wysiadły w wadze. No i jak to u mnie odwieczny problem Ada cherla, Iza się trzyma. Iza nadal jest bardzo zazdrosna o Adę i jak tylko może to ją leje. Dziś Ada zarobiła kopniaka w twarz. Na szczęście byłam w pobliżu i wiecie już nie wytrzymałam i zbiłam Izę, tyłek czerwony miała przez dobrą chwilę. Nie jestem z tego dumna, ale już nie dałam rady. Nie mogę je zostawić same bo nie wiem co się zdarzy. Za to wieczór już był udany bo dziewczyny pierwszy raz kąpały się razem, zrobiłam dużo piany, wrzuciłam im dużo piłeczek, Iza miała gogle i bawiły się super. Ada ryczała jak ją wyciągałam, ale nie chciałam ją długo trzymać co by nie doprawić.
Mykam zbierać się spać więc i wy odpocznijcie. Spokojnej nocki.
Aaaaa a i udało mi się w końcu wyjść z mężem. Nawet kulturalnie się wcięłam. To było nasze pierwsze wyjście od narodzin Ady.

[ Dodano: 01-02-2012, 23:06 ]
tak mi po głowie chodziło, że muszę wam coś ważnego napisać i sobie przypomniałam, Ada od paru dni sama z leżenia siadała. Od czasu włożenia jej do kojca próbowała sama się podciągać i wczoraj oficjalnie Ada trzymała się krawędzi kojca i STAŁA !!! Dziś trzymałam ją pod paszkami a mala dreptała. O i to chciałam wam tak naprawdę napisać :-D . Myślę, że nie długo depniemy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 10:00

hej

dzisiejsza nocka chociaż bez pobudek,może dlatego,że nurofenu trochę na noc dałam :ico_noniewiem: ale za to obie o 6.50 już wstały...

mróz nadal -18,a ja muszę do sklepu iść i nie wiem co jeszcze na obiad zrobić,może kluski kładzione z cebulką i kiełbaską hmmm
Ada od paru dni sama z leżenia siadała. Od czasu włożenia jej do kojca próbowała sama się podciągać i wczoraj oficjalnie Ada trzymała się krawędzi kojca i STAŁA !!! Dziś trzymałam ją pod paszkami a mala dreptała. O i to chciałam wam tak naprawdę napisać :-D . Myślę, że nie długo depniemy.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi
Dziś Ada zarobiła kopniaka w twarz. Na szczęście byłam w pobliżu i wiecie już nie wytrzymałam i zbiłam Izę, tyłek czerwony miała przez dobrą chwilę. Nie jestem z tego dumna, ale już nie dałam rady.
to chyba Iza kopnęła Adę,skoro w tyłek dostała? :ico_noniewiem:
oj ciężko masz z dziewczynkami
ja na szczęście mogę je zostawić same,tyle że tylko na podłodze bo Hania lubi Milenę brać pod paszki a ta zaraz na nogi,a potem jest problem bo Hania chce ją zaraz posadzić a ta się już nie da :ico_sorki: ale akurat ładnie się bawią razem,mają zabawki porozkładane na podłodze na kocyku albo Hania swoją kołderkę chce rozłożyć żeby bardziej miękko było i się bawią :ico_oczko:
Aaaaa a i udało mi się w końcu wyjść z mężem. Nawet kulturalnie się wcięłam. To było nasze pierwsze wyjście od narodzin Ady.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2012, 10:04

czesc

u nas dzis -19 :ico_olaboga: ale ja tez wole mrozy niz upaly :ico_sorki:
fajnie by bylo jakby sniegu dosypalo :ico_sorki: :ico_oczko:

ci do auta Aniu, to bedzie chyba troche wieksze od dotychczasowego, ale mi to nie przeszkadza, przbajmniej wozek bez skladania wejdzie :ico_oczko:
Murchinson Wy macie takie autko? jak sie sprawuje? wygodnie sie jezdzi?

co do danonkow i reszty ja sie wstrzymuje na pewno do roku pewnie i dluzej, a moze nawet wcale bo nie uwazam zeby akurat one byluy zdrowe i dzieciom potrzebne

Mariola_Larose, :ico_brawa_01: za wage Igorka

mama Izuni, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy malutkiej i zdrowka zycze :ico_sorki:

Antosia podnosi sie na kolankach, w lozeczku udalo jej sie z 3 razy wstac, ale postawiona na nozki, nie przebiera nimi, jeszcze nie jej czas
a co do raczkowania, to u nas jest hustanie, ale dziwne bo tej jednej lewej nozki nie przeklada do tylu, a jak sie podnosi na kolankach to obie nozki przeklada do tylu, moze niedlugo zajarzy :ico_oczko:
a jak bylo u Waszych raczkujacych maluchow? od razu przyjmowaly pozycje do raczkowania?

a co na obiad? hmmm mam ochote na lazanie ale nie mam miesa a za zimno zreby isc, chyba mam jakis schab zamrozony to zrobie roladki w sosie ....

milego dnia

[ Dodano: 02-02-2012, 09:07 ]
ja na szczęście mogę je zostawić same
ja tez na szczescie moge ich zostawic saych, bardzo ladnie sie bawia ostatnio :ico_brawa_01:
Aaaaa a i udało mi się w końcu wyjść z mężem. Nawet kulturalnie się wcięłam. To było nasze pierwsze wyjście od narodzin Ady.
fajnie, zazdroszcze, nam sie jeszcze nie udalo wyrwac samym - brak mozliwosci :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2012, 11:31

Witam,
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 m-cy.
Później odpiszę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 12:06

a jak bylo u Waszych raczkujacych maluchow? od razu przyjmowaly pozycje do raczkowania?
u nas to wyglądało tak jak u Tosi,ale Milka i tak jeszcze nie raczkuje tylko pełza :ico_oczko: ale już przy meblach udało jej się wstać dzisiaj :ico_szoking: nawet fotkę zdążyłam zrobić to później pokażę :-)
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 m-cy.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiąc i z chęcią się poczęstuję :ico_tort: :-D


ja już ze sklepu przyszłam i robię dziś łazanki :-D tylko nie wiem jeszcze co małej zrobię :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2012, 12:11

Murchinson, czestuje sie, pycha :ico_brawa_01:
ale już przy meblach udało jej się wstać dzisiaj
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2012, 13:23

Usnął więc mogę spokojnie pisać.
:ico_brawa_01: dla Ady za postępy i zdrówka życzę. Współczuję tych problemów z Izą, mam dzieję jednak że trochę się uspokoi. Pewnie jeszcze dodatkowo się nudzi bo siedzi w domu więc jeszcze bardziej się buntuje. Super, że udało się wyjść gdzieś z M bez dzieciaków. U nas to nie możliwe przez następnych 15 lat :ico_oczko:
ale Milka i tak jeszcze nie raczkuje tylko pełza :ico_oczko: ale już przy meblach udało jej się wstać dzisiaj :ico_szoking: nawet fotkę zdążyłam zrobić to później pokażę :-)
:ico_brawa_01: i czekamy na zdjęcie. U nas domowy plac zabaw to też kołdra, maty schowane bo wcale się nimi nie interesował. No może jedną przez moment bo osiłek miał szeleszczący ogonek dobry do gryzienia :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiąc i z chęcią się poczęstuję :ico_tort: :-D
Murchinson, czestuje sie, pycha :ico_brawa_01:
Smacznego, bierzcie ile chcecie.
Mariola, ładna wagę ma Igorek. Ja dowiem się w środę ile Mateuszek waży i mierzy.
Emilia, :ico_brawa_01: dla Tosi. Mateusz nie raczkuje więc nie pomogę.
Murchinson Wy macie takie autko? jak sie sprawuje? wygodnie sie jezdzi?
My mamy megankę ale mój szwagier ma i nie jeden raz jego autem jeździłam (jako kierowca też). On nie ma z nim żadnych problemów, wszystko wejdzie, wysoko siedzenie więc jak jadą z młodym to lepiej wszystko widzi przez okno. Mimo zamontowanego fotelika na tylnej kanapie jest tyle miejsca że moja siostra nie siedzi ściśnięta z kolanami pod brodą i spokojniej 2 osoby się zmieszczą. Jak jechaliśmy na wakacje to w bagażnik jeszcze nasze rzeczy weszły (np.:gondola), a oni wcale mało ze sobą nie zabrali.
co do danonkow i reszty ja sie wstrzymuje na pewno do roku pewnie i dluzej, a moze nawet wcale bo nie uwazam zeby akurat one byluy zdrowe i dzieciom potrzebne
Też tak uważam. Ja to jestem przeciwniczką wszelkich activii, cukierków z witaminami, jogurcików z wapniem itd.

[ Dodano: 02-02-2012, 15:33 ]
Emilia, D kupił te parówki-Mateuszkowi smakują bardziej niż morlinki.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2012, 16:44

coś się we mnie ruszyło i od razu chatkę całą posprzątałam,2 prania zrobione,łazanki na obiad pycha i jeszcze ciasto suche z jabłkami zrobiłam :-D tylko po co ja do niego mąkę wsypałam to nie mam pojęcia,w przepisie nie ma a ja głupia sypnęłam aż szklankę mąki i teraz takie w smaku niezbyt,ale się zje :ico_sorki:

przez cały czas sprzątania Milenka siedziała na podłodze na kołderce i się bawiła zabawkami :ico_brawa_01: teraz zaczęła drzemkę więc mam spokój na 1-1,5 godzinki :ico_brawa_01:

oto fotka mojej panienki jak dzisiaj stała :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a tu wcześniej jak się Hani na wózku podciągnęła :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
U nas to nie możliwe przez następnych 15 lat :ico_oczko:
długo :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość