Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 cze 2007, 19:01

Kristi pisze:Aginka mi tez brak slow... Nie bede cie oceniac,ani osadzac bo nie jest mi to dane.. Ale uwazam ze jesli czlowiek czegos bardzo chce to przezwyciezy wszystko.. Skomplikowana sytuacje masz.. masz dzieci z innym mezczyzna a kochasz tez innego faceta.. Wazne ze w tym wszystkim jestes szczesliwa i nie cierpia na tym twoje dzieci :ico_brawa_01: Powodzenia i wszystkiego najjj trzymam kciuki za ciebie,za was..



i ja sie podpisuje!!!!!!

:ico_buziaczki_big: dla Aginki

moze sie przywitam.....witam baboski

[ Dodano: 2007-06-07, 19:03 ]
diem super foteczki!!!!! sliczności same!!!!

kristi miłego wieczorku na grilku!!!!

my dzis tez troszke grilowalismy po poludniu ale niestety zaczelo padac i burza..i bylo po....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 cze 2007, 19:31

dziekujemy :ico_oczko: :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 cze 2007, 20:05

ja jeszcze wpadam sie pochwalic syneczkiem bo sam juz wstaje.....odpycha asie od podłogi i sam stoi bez trzmaanki..i coraz ładniej chodzi....zawsze tylko kilka kroczków ale puszcza sie do chodzenia coraz czesciej......

i ja p-ozniej wkleje prae foteczek nunia mojego..a co..jak sie chwalic to sie chwalic

[ Dodano: 2007-06-07, 21:37 ]
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 cze 2007, 21:54

Cześć dziewczynki W R Ó C I Ł A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale sie cieszę...naskorobałyście tyleee ze chyba nocke dzisiaj spędze na czytaniu, męzus nie beedzie zadowolony...ale ja poprostu muszę!!!
Nie wiem od czego zacząć, tylke tego wszytskiego do opowiadania, narazie przessyłam całuski i powolutku czytam!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 cze 2007, 22:20

Hej hej.
Witaj Maggie. Dobrze, że już jesteś.
Aginka a ja trzymam za Was kciuki. Tylko tyle napiszę.
:ico_brawa_01: iza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mateuszkowi.
diem. iza -super fotki.
Kristi- Malutka piękna w tej sukienusi...
My dziś rano byliśmy na procesji a później na "pępkówce" u mego G. siostry i szwagra.Pogoda dopisała, pięknie, ciepło i słonecznie.
U mnie już właściwie po remoncie. Została tylko typowa kosmetyka- dokupienie szafki, lustra i takie inne duperele.
Kingula też coraz częściej stawia samodzielne kroczki. Kiedy się ją woła, to ma chwilę zastanowienia- raczkować, czy dreptać? i często wybiera to drugie rozwiązanie.
Wklejam kilka fotek mojej Księżniczki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Foteczki robione są po kąpieli. W łazience po całkowitej metamorfozie. No i spacer po wersalce. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 cze 2007, 22:26

Maggie, witaj kochana babosko
tak sie stęsknilismy ze szkoda gadac...
Antoś cudowny jest na tej foteczce....jak zawsze sliczniutki

pisz pisz co tam u was!!!!!!!
Mama_Kingi, super ze juz po.....Kaingunia i łazienka prezentują sie pięknie..oczywiscie Kingusia najpiękniejsza!!!!1

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 cze 2007, 22:38

Wiesz iza, tylko sprzątania mam teraz masę. Całe mieszkanie pełne kurzu, a ja dopiero salon, sypialnię i przedpokuj sprzątnęłam. Został mi mały pokój i kuchnia- w kuchni chyba jest najgorzej. A ja nie mogę się zmobilizować do działania... :ico_olaboga: .

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2007, 00:33

Mama_Kingi foteczki boskie...Kingusia to mała księzniczka :ico_oczko:

iza, Mateuszek jest boski, niezły przystojniaczek z Niego.

Jutro WAM wszytsko napisze bo dzisiaj już padam, więc lece do łóżeczka, ale poczytałam Was trochę i obejrzałam wszytskie piękne fotki dzieciaczków...buziaczki.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

08 cze 2007, 08:40

hej baboski
aginka trzymam kciukasy zeby bylo dobrze z :gitara: no czasami tak sie zycie uklada i nic nie zrobimy buziaklki dla dzieciaczkow :ico_buziaczki_big: ....ja z moim .m 3 razy podchodzilismy do siebie i rezygnowalismy a teraz prosze .....nawet maly urodzil sie 3 wiec cos w tym jest:)
diem ,iza sliczne fotki .....mali pszystojniacy sa slodziusi.......i matus z tym lodem .....i kurosha .....zjefajna fryzurka :ico_brawa_01:
kristi nicolcia jest jak ksiezniczka w tej sukienusi :ico_brawa_01:
a kingunia jest boska w tym szlafroczku ..... :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki....
ti naprawde niesamowite jak dzieci sie szybko rozwijaja :ico_brawa_01:
maggie superowo ze wrocilas ...doczytaj i wracaj ...i pisz co tam u malego ksieciunia ...no i buziaki :ico_buziaczki_big: ogromniaste dla niego ...
lece bo moj znow grasuje i wola (czytaj :krzyczy na mame:))

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 cze 2007, 09:41

Dzień dobry ...
ja mam dziś urlop - do pracy wracam dopiero we wetorek ....
Mama_Kingi, Kinga jest boska - jej uśmiech jest rozbrajający .... no i te kolczyki ... miodzio .... W jakim wieku przebiłas jej uszy ??? bo ja mam ochotę to zrobić na roczek .... choć choć nie powiem bo wcześniej wogóle nie chciałam Malwinie przebijać .... :ico_noniewiem: słyszałam że najlepiej zrobić to na wiosne ... :ico_noniewiem:

iza, Jak tam Twój Król Podwórka ??? dalej przegania dzieci ??? - wiesz Mati na zdjęciach wygląda na słodkie dzieciątko ... ale jednak w oczkach ma taki błysk pt." UWAGA JADĘ " :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-08 ]
Maggie, :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość