Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 cze 2008, 23:59

Kasiulka - ja nie użwam solniczki tylko mam taki duży pojemnik z solą :-D właśnie wrociłam do domku z grila Niki u rodziców i jakoś tak smuno w domku nie ma żadnej marudki poza mężem :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

20 cze 2008, 10:15

hej :)

dziękuję bardzo za życzenia :)
wiecie co dostałam od męża?
kajdanki obszyte różowym futerkiem :ico_haha_01:
Kasiulko, na poprawę humorku pożyczę Ci - jeszcze nie używane :ico_oczko:

Iwciu, dobrze, że wyjeżdżasz, popieram, bo ja też wyjeżdżam jutro do rodziców na tydzień lub dwa :-)

Wczoraj była u mnie ciężarna siostra cioteczna, termin ma na 15 sierpnia, urodzi Tosię :)
wózek strasznie drogi kupili, za 4 tys :ico_szoking: firmy emaljunga, najdroższy jaki widziałam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 cze 2008, 10:44

Elu, - fajny prezencik dostałaś :-) też bym chciała gdzieś wyjechać ale nie mam do kogo :/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2008, 11:04

No hey

Eluś mocne uściski z okazji imieninek przepraszam że nie wcześniej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

20 cze 2008, 11:42

Hej

Dalej mam doła po wczorajszym....

ELU to i ja ze spóźnionymi życzonkami do Ciebie startuję :-D Kochana WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ :ico_prezent: Co do kajdanek to mamy podobne ale czarne :-D Kupiłam kiedyś mężowi ale on widocznie nie wie co z nimi zrobić :ico_puknij: :-D :-D :-D I też leżą nieużywane, chyba dam je Konradkowi do zabawy :ico_smiechbig:

ASIU dziękuję za to co napisałaś :ico_buziaczki_big: Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że mieszkasz na takim "młodym" osiedlu. Ja muszę tych ludzi olać ale jak dziecko ma histerię to potrzebuję spokoju a nie durnych tekstów :ico_zly: Został Ci jakiś banan w cieście???? Może to by mi poprawiło nastrój? :-)

RITERKO kochana jesteś wiesz??? Naprawdę kupisz mi truskawki??? :ico_haha_01:

IWCIU ja też miesiąc temu nie wiedziałam co to ten bunt :ico_olaboga: Konrad jest bardzo grzeczny i uczynny, w domu nie mam z nim żadnych problemów, na placu zabaw ładnie się z dziećmi bawi, daje swoje zabawki, nikogo nie bije... ten bunt wygląda jak padaczka, przychodzi nagle... dzieckim telepie i nic nie możesz zrobić.... musisz przeczekać. Ja traktuję to jak chorobę i wcale się na niego nie złoszczę, bo wiem że te nerwy są niekontrolowane. Mózg się rozwija i po prostu nie ogarnia wszystkich emocji :-)

Ale wspólnymi siłami na pewno to przetrwamy... :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2008, 11:58

Kasieńko no jasnę prześlę kurierem :ico_oczko:

Nie przejmuj się kobietami tego typu. Nie pamiętają jak ich dzieci robiły? A może nie miały! Więc tym bardziej g.. sie znają. Wiki przed chwilą też na chodniku leżała i wyła, bo zabroniłam wyjśc na ulicę. Tak to jest u tych maluszków i trzeba to przetrwać. Iwciu zazdroszcze takiego aniołka. Wiki tylko w domciu w miarę grzeczniucha jest, sprząta sama po sobie, jak poproszę, zasługa setek pojemniczków na zabawki, dzieki temu traktuje to jak zabawę i weszło jej w nawyk sprzątanie. Nawet moje kochane własne ubranka do szuflad pozanosiła, niewazne że sgurdulone i nie poskładane, ale sama sobie posprzątała, a co tam się pochwalę, jak zje przy swoim stoliku to tez talerzyk do kuchni odnosi :-D
ale na spacerze, diabełek, musi być po jej i już, a jak nie to bunt.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 cze 2008, 13:40

HEJ KOBIETKI

MY JUŻ ZE ŚWIADECTWEM SPOWROTEM,WARTO BYŁO IŚC.Piękne ocenki ma to moje dziecko,oby jkak najdłużej :ico_brawa_01:

ASiu aniołkiem to ja Bartka nie nazwę,bo ma diabełka pod skórą i to czasem wieeelkiego.Tylko ,ze on bardziej lubi psocić,niż jakieś humory pokazywać.Zabawki i różne rzeczy palą mu się w rękach,nie nadążam czasem wyrzucać.Ma mnóstwo zabawek jeszcze Dominisiowych(zupełnie jak nowe,bo Dominik nie niszczył),teraz prawie wszystko chociaż w małym stopniu popsute.Cieszę się z tego i śmieję,że miejsce na następne robi,bo ciągle jakieś nowe dostaje :ico_oczko: i nie było by gdzie tego magazynować :-D
Abunt trzeba prztetrwać,nic nowego dużo dzieci pokazuje nerwy :ico_noniewiem:

Elu mężuś niezły prezencik Ci sparwił,a może bardziej sobie :ico_oczko: .Oj to się teraz będzie działo :-D

chyba powinnam się zacząć pakować,ale tak mnie coś głowa nawala,że ledwo łażę :ico_placzek: .Mam dziś pierwszy dzień @ i to pewnie przez to :ico_noniewiem: .Nic trzeba się zmobilizować,bo czas ucieka :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

20 cze 2008, 13:40

dzięki dziewczynki :)

KAsiulko, dla Ciebie i Konrada (absolutnie nie Kondzia :ico_haha_01: ) wielki buziak na przetrwanie buntu dwulatka, czego i sobie życzę :ico_buziaczki_big:

a dziś Chloe zaczyna wakacje! ale masz fajnie kochana :)

deszczyk pada, suuuper, bo taka była spiekota nie do wytrzymania! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 cze 2008, 13:41

ależ ja analfabetyzm uskuteczniam,to chyba przez ten ból głowy :-D :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

20 cze 2008, 13:58

Iwciu, dla Dominisia wielkie GRATULCJE za piekne świadectwo i życzę równie pięknych i udanych wakacji :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość