Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

26 lis 2008, 11:25

Caro no to faktycznie macie urwanie głowy, no ale musicie dac rade-wyjscia nie ma tak wiec musicie dac rade. Jeszcze troszkę i będzie juz po wszystkim. Tym że zakurzone jeszcze się nie przejmuj - zdązy się okurzyć jeszcze ze 2 razy. Wrzuc tylko do torby to co najpotrzebniejsze jakby coś sie przyspieszyło i spokojnie - mamy jeszcze troszkę czasu
A ja zaraz musze wyruszyc do mojej pracy- jakieś pieniążki czekają na mnie do odbioru, nie wiem ani ile ani za co ale takie niespodzianki to ja lubię :ico_brawa_01: Mam nadzieje że nikt nic poza tym nie będzie ode mnie chciał i szybko wróce do domku. Po drodze jeszcze kupię Małemu kosmetyki, coś na obiadek (jeszcze sama nie wiem co). A tak w ogóle to do d... sie dziś czuje- jakies zawroty głowy mi sie przyplątały. :ico_sorki: Jejku zawsze cos...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

26 lis 2008, 11:46

tosia pisze:A tak w ogóle to do d... sie dziś czuje- jakies zawroty głowy mi sie przyplątały. :ico_sorki:

A może to od ciśnienia...? Sprawdź sobie, jak masz możliwość... Może trochę tobie spadło i stąd to dziwne samopoczucie... Ja dzisiaj zasypiam na stojąco... Też mam bardzo niskie jak na mnie 118/70... Jakaś zmiana pogody znowu idzie... :ico_zly: Pogodynka ze mnie od siedmiu boleści, kurka blada... :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

26 lis 2008, 13:33

Hej dziewczyny

Evik-ja juz tak sie przyzwyczailam z takim trybem nocnego marka-moj piekny pracuje w restauracji-hotel-barman dlatego tak pozno konczy.Jak chodzilam do pracy to nie czekalam na niego:)

Caro-znam ten bol przeprowadzki,wiem jak to jest bo tez to przechodzilam tylko na poczatku ciazy dlatego Ty masz gorzej bo koncowka.Jak sie przeprowadzisz i nie bedziesz miec neta to jak bedziesz miala gdzies okazje to napisz co tam u Ciebie

Karola-no fajny przepis :-D ,moze dam babci bo ona zawsze robi karpia :ico_haha_02:

Tosia-no faktycznie moze cos z cisnieniem bo mi uszy sie zatykaja

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

26 lis 2008, 14:41

hej Kuleczki!
Karolinka, te metody na karpia o juz chyba odnosnie zbliżających się świat, co?? Ja uwielbiam karpia w każdej postaci ale zawsze to tata się zajmuje i ubiciem i przyżądzeniem. Ale metody ciekawe i bardzo zabawne.
Caro, powodzenia z przeprowadzką, wierzę, że jest Ci bardzo ciężko ale to raczej takie miłe męczarnie z perspektywą nowego mieszkanka i większej przestrzeni, zwłaszcza, że Filipek tuz, tuż. Odezwij się tak szybko jak bedziesz mogła.
Tosia, udanych zakupów. Fajnie jak tak niespodziewaie wpadnie trochę kaski. A propos kosmetyków dla maleństw, jakie wybrałyście??? Ja mam wszystko Nivea, oprócz oliwkii cchsteczek do pupy. Kupiłam kiedys oliwki Johnsona w żelu bo były w super promocji. A co do pupci i na odparzenia?? Słyszałam, że Sudocrem jest niezły, zastanawiam sie taż nad Alantanem Plus :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Mój mąż też Andrzej, ale żadnej wielkiej imprezy nie robimy z tej okazji. W ostatnią sobotę byli u nas teściowie, w ta pewnie wpadną moi rodzice. To wszystko...cistko, kawka i herbatka i pa, pa!!!
Kurde, i jeszcze z psem dzisiaj do weterynarza na zdjęcie kamienia z zębów, pod narkozą :ico_szoking: mam nadzieję, że się biedak obudzi. Staruszek juz z niego ale zabieg konieczny bo ma juz stan zapalny dziąseł i jedzie mu z pyszczka że ufff, masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2008, 14:44

magda83, kurcze to wcale nie będzie jak się mała urodzi :ico_olaboga: z tego co widzę to się mało widujecie.

A ja złapałam doła. Nie nadążam sprzątać bieżącego bałaganu bo ten kurdupel chodzi za mną i wszystko rozwala. po mału siły mi odchodzą. Nic mi nie schnie a musze poprać małego ubranka. Dziś znalazłam fajnego sprzedającego na allegro od którego chyba kupię wszystko co mi brakuje za jednym razem. Nie mam siły łazić po sklepach i poszukiwać jakiś pojedynczych rzeczy :ico_noniewiem:

A ja wyczytałam w gazecie że mi teraz nie przysługuje urlop macierzyński tylko zasiłek macierzyński, który będę dostawała dwa tygodnie krócej niż normalnie bo cały będzie wypłacany podczas urlopu wychowawczego :ico_zly: złodzieje naprawdę. :ico_zly: no ale muszę to jeszcze pozałatwiać przed porodem. Moja szefowa mam chorą mamę i nie chcę jej obarczać jeszcze swoimi sprawami.

tosia, ja też chcę dodatkową kasę :ico_sorki: :ico_sorki: a tak na marginesie to dziewczyny pracujące wracacie po macierzyńskim do pracy???

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 lis 2008, 14:55

czesc dziewczyny!!
na chwile wpadlam podczas kichcenia obiadu (zupa w proszku :ico_haha_01: i pierogi odsmazane :ico_oczko: ) ale wiecie co??? dzis rano po raz pierwszy w tej ciazy WYMIOTOWALAM :ico_szoking: :ico_chory: myslalam, ze mi brzuch wyrwie... mialam isc do dentysty, ale z oczywistych powodow nie poszlam. dobrze, ze ciotka J. przyszla i okazalo sie ze musi isc po zakupy tam gdzie i ja musialam, to poszlam z nia. lepiej zawsze miec kogos, mimo ze nie do konca ta ciotka ten tego sprawna :ico_noniewiem: zagryzlam suchym chlebem i przeszlo, ale jeszcze nic innego nie jadlam, ciekawe jak bedzie po obiedzie. jestem kaputt :ico_placzek:
karola, dobrze, ze tutaj karp nie jest popularny :ico_haha_01:

ufff, sorki ze tak tylko o sobie, ide zupe zdjac z gazu i czekam na pana... kurka, ale sie kiepsko czuje :ico_chory: do tego pada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

26 lis 2008, 14:59

Ania-ja tez mam kosmetyki nivea-oliwke,plyn do kapania,chusteczki,krem do twarzy,zasypke,mam tez sudocream i linomag
Ja tez uwielbiam karpia-mniam.

Evik-on pracuje 2 na 2 wiec nie jest tak zle,bo jak ma prace to wiem ze go nie ma ale jak ma wolne to cale dni:)
Tymonek ładnie daje Ci popalic:)

Osita-jeszcze troche,troszeczke i nie bedzie juz tych wszystkich objawow :ico_haha_01:

Ja na 18 ide do gina-mam nadzieje ze nic na gorsze sie nie zmieniło...
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 15:09 przez magda83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

26 lis 2008, 15:01

A to moje brzuszki z ubiegłego tygodnia....
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2008, 15:04

aniafs, ale malutki masz ten brzucholek :ico_olaboga: ale bardzo fajny.

osita, a ja obaidu nie robię, dziś sie buntuję

Kosmetyki mam wszystkie Tymonka. też nivea i sudocrem

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

26 lis 2008, 15:11

Ania-brzusio nawet nie taki duzy ale ładny zgrabniutki:),widze ze duzo nie przytylas

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość