Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lip 2007, 20:36

hej dziewczyny !!!!
mój mały oki bo położna myślała ze chory tak smarkał i kaszlał z rana, i poszłam do lekarza
ale stwierdził ze jego zdaniem wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zadnej zawiesiny nie ma, wiec troche sie uspokoiłam, dzieki Bogu, bo juz nerwa miałam, ale kropelki zapisał w razie czego :-)
jak znajde czas to zajrze potem \
buziale ciotki z TT

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lip 2007, 21:41

marta wklej zdjecia frania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: taka jestem go ciekawa,a tamte zdjecia juz nieaktualne :ico_oczko: teraz to juz duzy facet (o 200g lub wiecej ) :ico_oczko:
kasia dobrze,ze sie mezowi przypomnialo o gosciu :ico_haha_01:
felaale mi smaka na lody zrobilas :-D

a ja robie racuchy he he podejscie drugie,bo za pierwszym razem mi nie wyszly,a w przepisie z internetu napisane :bardzo latwe :ico_wstydzioch: taki ze mnie kucharz ,ze nawet racuchow nie umiem :ico_wstydzioch: kasia u mnie tez bedzie taka kolacja (kulki z mlekiem) jak maly urosnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lip 2007, 11:25

mam juz prad :ico_brawa_01: ale nie mam czasu pisac :ico_placzek: wpadne chyba dopiero jutro

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 11:43

Jasnie Pani :) pisze:mam juz prad

to super
a ja od rana probuje na tt wejsc a tu awaria :ico_zly:
kaasiaa79 pisze:byliśmy u rodziców, dostałam ser i wędline, więc plan Skarpety wykonany

Skarpeta ty to wiesz jak sobie radzic.
Chyba wam nie pisalam jeszcze ze ten pierwszy murarz (patałach i cwaniak) oddał mi zaliczke, super juz myslalam ze 500zł w plecy. Ale jeszcze gorsza by byla perspektywa gdyby mi dom budowal. Uparlam sie ze chce fundamenty ocieplane a on sie sprzeciwial pozniej sie dowiedzialam ze sie pytal innych jak sie je ociepla. Nawet idiota nie wiedzial. Bez komentarza. Dobrze ze terazniejszy murarz wyglada na wporzadku i znajacego sie na rzeczy.

Jutro mają mi piach przywiezc i robie wjazd na dzialke. A za 2 tygodnie juz prąd bede miala. Powoli kwitnie ta moja budowa.

Marta to super ze jednak nie przeziebienie.
Beatka78 pisze:prawdopodobnie drugi chlopczyk ale mam nadzieje ze sie pomylili na usg i bedzie dziewczynka

ja tez mialam nadzieje ze sie pomylili z Tomkiem i bedzie Otylka.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lip 2007, 11:43

jasnie pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: maly dzis byl w miare grzeczny...oczywiscie rano i tak w lozku wyladowal,bo tatus juz mial dosc :-D teraz oliverek spi :-D pozniej idziemy na miasto,bo pieluchy sie koncza :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 12:19

PAweł jest z Tomkiem dzisiaj na szczepieniu. Już są po mierzeniu. Waży 14kg i mierzy 88cm.
Fela, Kasia (Skarpeta), Ilonka a jak tam wasze dzieci??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lip 2007, 12:44

Lucy wkleje foty poołudniu i nie jest o 200 gr ciezszy bo wczoraj była połozna i znowu ma 300 g wiecej ( od niedzieli ) :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:
mały żarłok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatko zakochałam sie w Twoim synu :ico_buziaczki_big: jest boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-27, 12:45 ]
Sandrusia idziecie w niedziele na piknik polski???????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 15:54

uprzejmie donosze, że kolega jednak będzie jutro, nie wiem, czy to dobrze, bo tak alkohol rozłożyliby na dwa dni, a tak wszytsko pójdzie jutro :ico_noniewiem:
kupiłam karczek, schabowe i pierś z kurczaka, kapuste pekińską, zmiemniaki, ogórki, tylko nie wiem czy wędline kupwac? zależy jakie prezenty przywiezie :-D nie no, kupie jakieś balerony i wsio :ico_oczko:
później kuba weźmie lenke nad wode, a ja posprzątam, bo syfek nam sie wkradła :ico_haha_01:
Martusia! bardzo sie ciesze, ze to fałszywy alarm z tym choróbskiem u Franusia :ico_brawa_01: a ty sie wybierasz z małym na piknik? :ico_oczko:
Beatka78 pisze:bedzie dziewczynka

trzymam kciuki, żeby dziewczyneczka sie urodziła :ico_dziecko: chociaż chłopcy tez wam bardzo przystojni wychodzą :-D a imie juz wybrałaś? pewnie...Kasia :ico_haha_01:
Gosia to mozna juz pisac o twojej budowie, czy jeszcze sie wściekasz? :ico_zly: :-D dobrze, ze przepędziłaś tego murarza :ico_brawa_01: do jesieni chcecie juz postwaić? to nawet szybko idzie, znajomi rok temu zaczeli, a teraz juz dach mają :ico_szoking: super jest mieć takie swoje miejsce na ziemi :ico_oczko: przyjade na gilla, ok? nie martw sie, ze swoją kiełbasą :-D
lucy23 pisze:kulki z mlekiem

piękna sprawa! polecam! :ico_oczko: co wy z tymi racuchami, ostatnio Madziorke napadły :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:mam juz prad

ale ściany też masz? :-D czy pół bloku rozwaliłaś, zeby móc na TT wchodzić? wcale by sie nie zdziwiła :ico_oczko: buziaki dla Lucji!!! :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 16:03

kaasiaa79 pisze:Gosia to mozna juz pisac o twojej budowie, czy jeszcze sie wściekasz?

oficjalnie pisze ze od dzisiaj mozecie zadawac wszelkie pytania odnosnie budowy.
Plan jest taki zeby postawic stan surowy do zimy, przez zime zastanowic sie ile bedzie kosztowalo wykonczenie domu i wziecie takiego kredytu. Tak zeby na przyszla zime wprowadzic sie do domu i robic grile ze skarpetą w roli głownej (oczywiscie jesli przywiezie kielbase)
kaasiaa79 pisze:uprzejmie donosze, że kolega jednak będzie jutro, nie wiem, czy to dobrze, bo tak alkohol rozłożyliby na dwa dni, a tak wszytsko pójdzie jutro

lepiej zdychac jeden dzien niz dwa :ico_haha_02:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 lip 2007, 16:05

kasia ale chyba dolaczysz do meskiego towarzystwa i pomozesz im ten alkohol skonsumowac :ico_oczko: uchlaj sie i zostaw wszystko w rekach kuby :ico_oczko: :-D :-D
a jak kiepskie prezenty beda..... to baleron schowasz i potem zjecie :-D :-D

a gdzie podziala sie madziorka :ico_noniewiem:

gosia i ja na grilla tez sie wpraszam i tez wezme kielbase :-D moge??????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość