Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 14:26

Jestem troszke mnie nie bylo i normalnie :ico_szoking: ale naklikalyscie :ico_oczko: ALINKO widze ze masz w podpisie Waneske na macie hi hi ale zbieg okolicznosci hi hi i ta sama mata :ico_oczko: ,moja niunia uwielbia jesc z lyzeczki a najlepiej by ja tez zjadla :ico_haha_01: ,ucz ucz Waneske papusiac z lyzeczki bo pozniej mozesz miec problem zeby ja od smoka oduczyc :ico_noniewiem: ASTRID my uzywamy pampersow :-) ,moj brat uzywa caly czas dla swojego brzdaca tetrowych i masakra non stop siedza w pieluchach pranie prasowanie :ico_olaboga: .Byla tesciowa no poprostu kurw...................................... :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly: zostawie to bez komentarza bo ekspoduje :ico_zly:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

29 lis 2007, 14:28

Jejku ja nie mam kiedy poczytać... :ico_placzek: teraz wyślę zdjęcia, a poczytam później, bo ja dawno żadnych zdjęć nie dodałam... :ico_olaboga: nie mam jak... dobra...
To mój Tomuń śpi na leżaczku a ja piszę do Was
Obrazek
Kiedyś była dyskusja o nosidełkach i o chustach, my mamy takie nosidełko...
Obrazek
A to ja, jak widzicie trzymam jedną ręką...druga leniwa nie działa :ico_placzek: :ico_haha_02:
Obrazek

A to moje skarby na basenie, widzicie jaki aktywny mój Tomek, podkulił ręce i nogi i noszony przez tate...
Obrazek
konewka
Obrazek
zanurzanie...
Obrazek
mały i duży
Obrazek
i kółeczko
Obrazek
i ostatnie w domu...
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

29 lis 2007, 14:32

Alinko no moj je lepiej z lyzeczki niz butelke ciagnie, ale musisz przyzwyczajac, acha ja kiedys mialam tez problem taki ze jemu wszystko wylatywalo bokiem z tej lyzeczki i kupilam inna mniejsza i inny ksztalt i problem zniknal wiec moze jej ksztalt nie odpowiada.

Juli masz PW

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 14:36

AGNIECHA sliczne fotki :-D JA chce kupic niuni takie cos na maskotki http://www.allegro.pl/item272294597_ike ... _duzy.html i takie cosik na zabawki http://www.allegro.pl/item273084298_poj ... i_hit.html

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lis 2007, 14:37

Aga nie iwedziałaś, ze mamy takie same maty? Jak ja pokazałaś pierwszy raz mówiłam Ci, ze Wańka ma taką samą. Tyle, ze ja jej lustreko zawiesiłam w środku i gapi się w nie non stop strojnisia!!! A męczyć najbardziej lubi biedronki. Bierze jdną (co w posłaniu przyszyta) i drugą na drązku i ciągnie je do siebie, potem, puszcze jednocześnie, mtaa cał się trzęsie, zabawki wszystkie grzechoczą amała ma najwiekszą frajdę :-D
Dokładnie tak:
Obrazek


Madziorka ja nie maczam smozka w jedzeniu, a podaje małej zarcie w buteleczce ze smoczkiem trójprzepływowoym dla kaszek i zupek. Teraz to zgłupiałam.. Po co wówaczas te smoczki zostały stworzone?? Łyzeczką nie ma szans bym nakarmiła Dziunię wszystko dookoła zaplute, ja wkurzona, a mała glodna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-29, 13:44 ]
Agniecha super foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na basenie odlot!! Szkoda, ze Karol nie dał się namówić na lekcję :ico_placzek:

Astrid, ja łyzeczki zmieniam nic nie pomaga..Mała poprostu nie chce jeść w ten sposób.. Kurcze pojadę kupię jeszcze inną lyzkę, moze będzie lepiej?

Aga fajne te pojemniki, te zwierzątka. Na te kiszki to ja mam alergie hehe nie lubie, ale do pokoiku dziecięcego to jest dobre rozwiązanie - nie trzeba całego pudła wywracać, a wszystkie cacki widać odrazu :-D chociaz dzieciakom chyba największą frajdę sprawia właśnie to wywalanie wszystkich zabawek na podłoge i turlanie się w tym wszystkim :-D
Ostatnio zmieniony 29 lis 2007, 14:45 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 14:45

alinko :ico_sorki: zle zrozumialam. hehe
ja jabluszko podawalam lyzeczko i napewno z zupka tez tak bedzie hihi

agniecha tomcia masz super!!!

[ Dodano: 2007-11-29, 13:47 ]
frydza fajne pojemniki hhi i kolorki

[ Dodano: 2007-11-29, 13:48 ]
a ja sie zasiedzialam hehe
wlasnie kolega dzwonil ze za pol godziny wpada na kawe. wiec smigam pod prysznic hehe
a potem na zakupki z kumpelami
wiec do wieczorka paaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 14:57

ALINKA pamietalam ze mamy te same maty hi hi ,Wikunia tez uwielbia biedronki ,a lusterko ma na tym miejscu co bylo bo je przyciaga i caluje hi hi,a na reszte jej po zmienialam i podowieszalam zabawek :ico_haha_01: a ogolnie to ona chwyta sie tego na czym wisza zabawki i siada :ico_szoking: ,to dlugie ten pojemnik to ja wlasnie chce na maskotki bo mamy ich strasznie duzo i powoli miejsca brak :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lis 2007, 15:01

Moja nie siada jeszcze na te pałąki, ale ostatnio wycwaniła się ze najlepiej wszystko rusza się i huczy jak się tym pałąkiem potrzęsa, to wczepia się w niego i telepie jak jabłoń hehe :-D a radochy co niemiara

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2007, 15:05

Cwaniary i zdolniachy te nasze coreczki :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

29 lis 2007, 15:07

Alinko sa z campola lyzeczki wlasnie dla maluszkow takich do nauki ja kupilam je w inter marche uzywal dlugo nawet w sumie do teraz, sa plytkie i male latwo wchodza do nonono.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość